- 250 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продається Славута 2008 року! 1.3 інжектор Була в ДТП! Всі деталі на фото!!!
Продається Славута 2008 року! 1.3 інжектор Була в ДТП! Всі деталі на фото!!!
додаткова інформація по тел.
Повністю на ходу. На газу. Масло не капає, двигун сухий. Кузов оброблений. В рідній фарбі.
Один власник, рідний пробіг 130 тисяч, переоформлення, технічно машина в гарному стані, кузов цілий, без ДТП Деталі за тел
"Для особи з інвалідністю" Продаю Славуту, 2007 року, інжектор, пробіг чесний 20 тис.км. Перший та єдиний власник. С 2007 року і до цього моменту машина використовувалася не часто, що видно з пробігу. Комплектація "для інваліда" на две здорові руки без обох ног. Автоматика зчеплення працює чудово. Майже, як на коробці-автомат
авто в гарному стані,пробіг 65т,радіатор новий, зчеплення мінялося ,масла фільтра замінені,стойки передні недавно міняні, поміняний головний тормознии циліндр, ходова в гарному стані,стартер був замінений пів року,броні дроти мінялись, з питаннями 800 доларів віддаси,проходьте мимо,машина на повному ходу сів та поїхав
Володію машиною з квітня 23 року (пробіг був 53 тисячі, без поняття рідний чи ні). Купувалася як перша машина, щоб подучитися їздити. Сліди навчання помітні на передньому та задньому бампері. Передній бампер тріснутий через те, що вкрали номер і довелося робити новий номерний знак і новий тех.паспорт. За машиною намагався доглядати, при купівлі відразу була зроблена ходова, замінено головний гальмівний циліндр. Якщо в машині щось ламалося, то відразу робилося. Є ГБО, яке вписане в тех.паспорт, але я на ньому не їздив, завжди катався на бензині. Зараз на машині стоїть нова гума Triangle 24 року, вона відходила тільки цю зиму. Також є 3 колеса літньої гуми також Triangle 24 року. Є трохи деталей, які віддам разом із машиною. З будь-яких питань можна дзвонити або писати у вайбер на номер - **********, машина непогана. Торг присутній, приїжджайте і дивіться.
Вся інформація за номером телефону
Продам власну «Славуту» в доброму робочому стані. Машина доглянута, технічно повністю справна, грошей на запчастини не шкодував. Робив усе для власного комфорту та впевненості в дорозі. ?Що було зроблено останнім часом: ?Система охолодження: Повністю оновлена. Замінено помпу, термостат, основний радіатор та патрубки. Машина не гріється, пічка гріє відмінно. ?Трансмісія: Восени було проведено ревізію КПП — замінені підшипники та залито нове мастило. ?Вихлопна система: Обслужена, вварена гофра, замінені прокладки. ?Паливна система: Нові магістралі подачі та обратки бензину. ?ГБО: Вписане в техпаспорт. Працює стабільно, суттєво економить бюджет на пальному. ?Кузов: Пороги та дно в хорошому стані, без дірок. ?Документи: Повне переоформлення на нового власника. Додатково по машині: Акумулятор: Абсолютно новий, куплений буквально щойно (є чек/гарантія). Заводить машину з пів оберту в будь-яку погоду. Встановлений редукторний стартер! По ходовій питань нема. Нещодавно перебрав рульову рейку. Є фаркоп. Спереду електросклопідйомники. Є сигналізація. Приємний салон. Свіжозмінене мастило і всі фільтри. По покрасці є косяки видно сліди шпаклівки.(див.фото) Авто знаходиться в с.Мирівка (Кагарлицького району) ?Машина щодня на ходу. Ідеальний варіант для тих, хто шукає простий та економний автомобіль, у який не потрібно вкладати гроші одразу після покупки.
По автомобілю зроблено т.о.Автомобіль на повному ходу.Ходова частина вся зроблена,всі гальмівні,АКП,рідина,мастило замінено.Салон доглянутий,електрика вся працює.По автомобілю є незначна корозія на порозі з правої сторони,потрібно поварити.На технічний стан і на динаміку їзди не впливає.Автомобіль мастила не бере.і не димить витратив палива 5-5.5л-100км.Реальному покупцю невеликий торг.
Продам Славуту.У хорошому стані на свої роки.На повному ходу.Є газ.Вписаний в техпаспорт.
Продам Славута карбюратор в хорошем состоянии полностью на ходу, гаражное хранение, ездили только на работу, газ/бензин, ГБО2 есть сигнализация, новые чехлы. Продаём в связи с переездом в другой город. В машину вложено очень много сил и денег, если бы не переезжали, никогда бы не продали. По машине мы делали: частичная переборка двигателя, приближенная к капитальной; недавно чистили карбюратор, холостой ход настроен, аккумулятор новый мощный (1.5 года), меняли свечи, масло в двигателе, антифриз. Из недостатков: незначительные дефекты по покраске, царапины, временами при включении шумит печка, нужно будет заменить кнопку газ/бензин. К машине отдаю летнюю резину. Перекупов просьба не звонить, не продам из принципа
По автомобилю всё сделано сел и поехал, поменяно стартер, аккумулятор, подшипники, рулевая, торг у капота.
на ходу, масло замінено. Порогі обновлені. Потрібна підкраска. газом не дихала. ну, і ще підкраска по желанію. на ход не впливає. трохи поступлюсь).
Все працює масла не бере, сів і поїхав.торг у капота
Відмінний економний автомобіль.
Авто в хорошому стані ,гнилості та ризиків немає, ходова вся замінене ,щеплення нове. Деталі по телефону.
Продається Славута 2008 року червоного кольору , на ходу. Не фарбована , оригінальний колір Потрібно замінити двері - двері ми вже придбали якщо потрібно замінимо
Єдиний господар із автосалону. З автомобілем технічно нічого робити не потрібно (крім частково кузова). Салон у відмінному стані. Карбюратор. Оригінальний пробіг 103 тис. км. Все працює. Автомобіль не фарбований, приїжджайте з приладом перевіряйте. Є два комплекти гуми Matador, магнітола. Сигналізація. З мінусів: по кузову є кілька вм'ятин (на фото видно) і трохи коризії локально на порозі (на фото видно). Автомобіль зберігається в гаражі у Вехній Хортиці. Тільки офіційний продаж продати з переоформленням. Відеозапис автомобіля за потреби надам. Мінімалтний торг - 1350$
Продам Заз Славуту 2010 року з маленьким пробігом .Двигун 1.3 інжектор. Авто в гарному стані , не гнила . . Більша частина кузова в рідній фарбі .Реальному покупцю можливий ТОРГ . Кому цікаво , звоніть домовимося .
