- 57 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Пробіг 31тис. Один власник. Новий паливний насос, новий АКБ. Повністю обслужена, сів , поїхав до Києва легко. По ходовій чи двигуну питань немає, двигун працює, як годинник. На мастило грошей не шкодували (castroll, shell). В подарунок - повний бак пального. По кузову є проблеми(все видно на фото), показую так як є. Автомобіль - Легенда, врятував дві сім?ї(вивіз з Маріуполя). Знаходиться в Ужгороді. Їздила жінка на базарчик та на дачу, трохи по місту. Без проблем доїхала із Маріуполя в Ужгород. Продається тому , що зараз нікому їздити. Можливий розумний торг біля машини. З питаннями «Чому така ціна ?» чи подібними не турбувати. Цей автомобіль буде Вашим гарним помічником у селі чи у місті. З приводу питань, додаткових фото чи відео пишіть в вайбер або телеграм.
У хорошому стані, не гнила, є моменти не критичні. 15000 км. після капремонту. Двигун, кпп, ходова, все працює добре. Вкладень не вимагає. З документами порядок, переоформлення.Дзвоніть всі питання за тел.
Єдиний власник, куплений в автосалоні. Використовувався лише в сімейних цілях. Салон в відмінному стані (видно на фото). Двигун 1.3 інжекторний. Має два комплекти ключів
технічно справний,робочий автомобіль стоїть музика,магнітола,є шумка,дно переварене,фаркоп,мотор карбюраторний в хорошому стані.
Машина на ходу. Можливий продаж через Дію
мотор працюэ доброе,передні гальмівні диски й супорта нові,радіатор та радіатор пічки нові.Потребуе кузовного ремонту.акб 4 місяця.
Продам дуже гарну Славуту люкс (з тахометром), їздила дівчина. В ходу приємний і м'який автомобіль, дуже бадьорий, ходова м'яка і зібрана, по техніці все добре, вкладень не потребує ніяких. Багато чого було зроблено. Вся ходова перебрана! На приборці пробіг 110.000 тис. всього! + Свіжа Страховка Є моменти по кузову (зокрема по порогах). Цілий живий автомобіль! Витрати дуже радують)! З документами повний порядок можна переоформити!
Не гнила ,переоформлюється
Продам, Славуту 2003 року, газ/ бензин, є сліди експлуатації, деталі по телефону.
Автомобіль в хорошому технічному стан. По кузову присутні дефекти. Замінено двигун, радіатор, бензонасос, замінені фільтра і мастила, колодкі нові, новий акумулятор. Деталі за номеромм телефон
Машина на ходу, все працює
все працює сів поїхав.
Продам економне авто!!! Акумулятор в нормі. Мотор робить рівно. Залитий тосол. Коробка не вибиває.Електрика вся працює. Передня резина нова(зима). ходова в порядку . кузов живий . любе переоформлення. ГРМ новий,масла,фільтра також. кожного дня на ходу. торг
Авто в нормальному для своїх годів стані ,газ вписаний ,двигун працює коробка також , пічка гріє , у фарах хороше світло , музика присутня . По кузову є нюанси , днище ціле , резина нова ,АКБ 2 роки. Користуюся вже 4 роки брав для навчання, продаж з переоформленням .
Автомобіль в гарному стані, сів і поїхав газ 2 покоління вписаний.
Чудове авто, сів поїхав вигляд як нове. З документами порядок. Звоніть на номер
Авто у гарному стані ремінь з роликом замінено, мастило тосол теж,по ходовій все добре нічого не стакає не грюкає більш детально по телефону.
