- 399 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Не вказано
Один власник. Люкс комплектація.Автомобіль повністю на ходу не гнилий. З документами все добре. Питання по телефону.
Автомобіль технічно обслужений вкладень не вимагає. По двигуну масло не їсть рівень від заміни до заміни. Є записи коли що робилося. Була замінена приборна панель реальний пробіг 255 тисяч. Продаж тільки з переоформлення я власник. Детальніша інформація по телефону.
всі деталі по телефоні
брав авто під свої потреби, але нажаль змінилися обставини, встановив електробензонасос, механічний теж в наявності, місяць тому змінив шарові, наконечники з тягами, сайлентблоки ричагів, лівий шрус, колодки в круг, також задні циліндрики гальмівні, кузов цілий повністю, без іржі, днище, лонжерони та пороги цілі та оброблені, фаркоп присутній, всі лампочки і підсвітку працюють, встановлено тахометр, магнітола SONY ( 3 динаміки). Машина тонована. Встановлено передні і задні розпорки. Додатково комплект гуми на дисках. Мотор працює рівно, не димить. Встановлено металевий захист двигуна. Страховка дійсна ще 5 міс. Авто на мені, переоформлення через Дію. Якщо є питання ліпше писати на Вайбер.
Продаю свою машину, бо на ній майже не їжджу. Кузов знешумлений, сигналізація, центральний замок, електросклопідйомники, підігрів сидінь (шкіряні сидіння з КІА), електродзеркала, парктронік, акустика. Двигун повністю перероблений на 75 тисячах. Інжектор, фазований вприск, відповідно і ГБО 4 покоління. Погружний бензонасос. Збалансований колінчатий вал з маховиком, розподільчий вал з двигуна 1.4. Коротка система охолодження з термостатом у ГБЦ. Додаткова опора коробки передач. Рульова рейка з кульовими рульовими тягами. Нова літня резина, та комлект зимової. Є дефекти по лакофарбовому покриттю по кузову. Днище кузова ціле
Продаю авто на повному бойовому ходу. Не гнила, ходова ціла, є газ 60 л баллон. Газ налаштований супер, витрата 7л. Тільки повне переоформлення.
Інжектор. Фари нові, але без регулювання, гідролвнія є, нові галогенні лампи, два комплекти гуми. Встановлено новий кошик зчеплення в зборі. Інший теж є в гарному стані. Машина моя, з документами порядок.
Автомобіль в гарному стані, поварений там де було потрібно,замінені пороги, повністю пофарбований, нормальному клієнту який не буде торгуватися віддам багато запчастин, а саме гбц в зборі, коштує не мало грошей на сьогоднішній день, комплект грм, подушки мотора, ціну поставив адекватну так як заплатив за поварку і фарбування 800&. Машиною володію від нова сів на неї коли на спідометрі було пробігу 10 км. За 20 років користування ні разу ні коли не підвела. Масло в моторі постійно Хадо 10w40 з ревіталізантом, пробіг великий але чесний, коробка ідеал масло також Хадо 80w90 заміна кожні 50 тисяч, система охолодження антифриз Хадо G12 червоний, кран печки Mercedes T1 Детальніше в тел режимі Ціна без торгу!!!!!!
