- 222 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.2 л.
- Не вказано
Авто у нормальному стані . Нова резина, не гнила . Є деякі дефекти по Л К П. По авто багато чого було зроблено. З переоформлення.
Авто у нормальному стані . Нова резина, не гнила . Є деякі дефекти по Л К П. По авто багато чого було зроблено. З переоформлення.
Таврія Нова 1102, у шикарному стані, заводське фарбування, без корозії, повна антикорозійна обробка. рідний пробіг 75000км. встановлено, вписано газ - витрата 6.5л. на бензині 5-5.5л. ходова в ідеальному стані.
Продам таврію. Сів поїхав. Усе працює. На літній резині-мішелін,континенталь. Є зимова шипована на лісках
продам авто рідних, заз таврія 2005 року, завжди була в одних руках з салона, пробіг 42805км, рідний 100%, газу ніколи не було, є до чого прикласту руку, взагалі нічого критичного, машина ціла та не фарбована, на гарній гумі, продаж не терміновий, перекупи проходьте мимо, ваші послуги не потрібні, ціна 2000уо
Кожен день на ходу, мотор після капітального ремонту, перегляд в районі Оболонь
МАШИНА БУДЕ ЦІКАВОЮ НЕ ВСІМ!!! У продажу DIKIY TAVRON, для тих хто в темі Машина будувалася під аматорський формат ралійних змагань у 2005р. і в такому конфігу живе донині. Машина була компромісом між боєм і буднями. Будував Аверін, Запоріжжя Два роки простояла в гаражі, завів, вигнав, навалив до мийки – все ок Отже, естетика на 3, техніка на тверду 4 Кузов: Пофарбований/колір по борту навколо, капот дах, ляда — чорний колір, все під лаком Сила ціла, за естетикою заміна п/л крила і де подекуди неб.коррозія. Капот, дах, задня кришка – ок. - Розпірки стаканів (пер, зад) із цільної гнутої труби, зав'язані на панель і підлогу багажника. Досі жодної тріщини. Болтова розпірка (Pekar) п/важелів. - Посилений брус і пороги + 4 косинки даху. Інтер'єр спартанський) - фото. Ходова: - Під ВАЗ колесо, костиль у багажнику. - Гальма, ГТЦ і вакуумник ВАЗ, пер–Brembo з перфорацією, мін. знос, зад – сток ЗАЗ + посилені щитки, мін знос. Ручник – ок. - Пер – аммо ВАЗ, пружина АГАТ прогресія, зад – балка ЗАЗ-пікап, аммо АГАТ-спорт, пружина ЗАЗ-пікап, пиляні на виток. - Кермо – короткий черв'як, заміна яєць на ШС. - Колесо, штамп ВАЗ з меншим ET в круг, гума 165/70/13 Мотор: - Низ 1,3 - Пиляна голова (канали та впуск), полегшений клапан, фаски, вал 1,4. - Вихлоп сток. Remus (чесний австрієць) іде в комплекті. - Дифузор і вент від славки - Гена 75А, ВАЗ Трансмісія: ОСЬ ТУТ НАЙГОЛОВНІШИЙ НІШТЯК!!! - 7-й ралійний ряд ВАЗ!!! - Пара 4.13 - Зчеплення, комплект від Valeo. - Півісі цілі, тихі, сухі. - Доопрацьована куліса, чітка, без люфтів. Допи: - Сигналка, мафон, газ - не вписаний Машина завжди бачила тільки найкращі витратні матеріали (MOTUL, MANN) і деталі при ремонті/ Машина була, у своєму класі, король ґрунту, неодноразовий призер регіональних аматорських ралійних змагань, відмінний варіант для автоспортсмена-початківця, для тренування, прописки і навіть для бою. Реальному покупцю більше інфи + відео. Власник за техпаспортом з 2004 р., переоформлення.
авто на ходу ,працює що на газу що на бензині,коробка без нарікань,на даний час нічного ремонтувати не потрібно ,резино нова все сезона пара та пара зима ,авто закривається,є музика ,фаркоп,обов'язкове переоформлення я власник. якщо є ще запитання відповім в особисті чи по телефону
Є газ, вписаний, переоформлюється, страховка до серпня, нові задні амортизатори і пружини, стартер, акумулятор, магнітола Соні під флешку,двигун і коробка без питань, центральний замок, передня резина 2024 рік
продам таврію в хорошому стані вкладень не потребує новий акумулятор,свіжа страхівка,пробіг 165тис.+ 4 літніх коліс на дисках
Продам свою "ластівку". Авто у нормальному стані – сідай та їдь. Останній рік - гаражне зберігання без експлуатації. Новий стартер. Карбюратор. ГБО вписано. Кузов живий. У комплекті дві повнорозмірні запаски. Торг можливий. Звертайтесь.
Продам Таврія 2005 рік в гарному стані, пороги, стакани, дно ціле. Страховка до травня 2027 року, АКБ заміна в 2026 році, в також заміна мастила та фільтрів, гума уся замінена у 2025 році на все сезонну, нову, усі 4 колеса. У 2025 році було зроблено: профілактика гальмівної і ходової, карбюратора, клапанів. Заміна фар на б/в, але гарної якості, також паливної магістралі, магнітола та сигналізація присутні. Машина весь час на ходу, пробіг 164000, мастило не бере, двигун не димить. Має часткову шумоізоляцію.Ціна 900 доларів, купюрами нового зразку. Продаж тільки з переоформленням
Продам власне авто. Продаж у зв'язку з покупкою нового авто. По авто все зроблено, нові стойки по кругу, обидва радіатори, амортизатори ляди, стоїть предпусковий підігрів двигуна 220 В, страховка, гума перед всесезонка зад зимова. Торг присутній. На всі питання відповім по телефону.
Продам таврію по мотору питань немає,гарно їде без нюансів
Авто в гарному стані. В рідній фарбі.
Продам Авто в робочому стані, повністю на ходу. Для своїх років у нормальному стані, але є до чого прикласти руки. Кузов не гнилий, по електриці все працює. Тільки повне Переоформлення (можна через Дію) РІК ВИПУСКУ 1998 Усі інші питання по телефону Торг ЗНАХОДИТЬСЯ В ЦЕБРИКОВО
Пропоную Таврію.Оформлена на мою дружину,хотів щоб після мене щось їй залишилось.Зараз хочемо пересісти на щось чотиридверне.Нічого не треба робити.Від слова"зовсім".Віддам тільки у хороші руки!Бо вклав у неї душу.Купляв для себе.Гаражне зберігання.Можу помінятись на аналогічну ВАЗ 21099.Я пенсіонер.Їзджу мало і акуратно.З кількості запчастин видно,що машина готувалась не для продажу.Ціна дуже навіть адекватна.Двигун,коробка,ходова,все грає.Стан:я працюю на фірмі де є СТО.Замінені:радіатор,антифриз,патрубки,супорта,тормозні колодки,тормозні циліндри.Для зручності зробив задню полку.Поставив єлектробензонасос.Центральний замок робив сам,треба тільки два моторчики,решту все зроблено.Дещо дороблено чисто для себе.Комплектність:; колеса 4 зима,4 літо,2 повноцінні запаски(все в хорошому стані),КПП,рульова рейка,радіатор в комплекті з вентилятором,тормозні диски,передні тормозні колодки,ступіци,шроти,двигун двірників,пічка повністю у зборі,кран пічки,стартер,фари,вже не памятаю що там ще.Одним словом,ще пів машини.Рік-два,а можливо і більше вам тільки бензин заливати та масла міняти.Ціна вказана за базову комплектацію.Якщо з усіма запчастинами,то буде дорожче.Питання прошу задавати по телефону.На повідомлення не завжди можу відповісти.Продаж тільки з переоформленням.
Продам автомобіль. Є проблеми по кузову. Двигуну зроблений капітальний ремонт на 145000. Встановлене ГБО другого покоління. Балон на 31 л в багажнику.
В хорошем техническом состоянии. Двигатель имеет защиту. Новые колеса. Машина на ходу. Автомагнитола и сигнализация установлены.
на ходу передачі всі вмикаються працює на бензині і на газу Лед світло не гнила переоформлення
