- 400 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.44 л.
- Ручна / Механіка
Авто в технічно справному стані. Ще зможе прослужити не один рік.
Авто в технічно справному стані. Ще зможе прослужити не один рік.
Пробіг — 85 141 км, оригінальний. Машина з моменту покупки в особистому користуванні, в комерційних перевезеннях не працювала. КПП: механіка Пасажирських місць: 13 + 1 Кузов: мікроавтобус Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю готовий до експлуатації. Не брав участі в ДТП. Дно, двері, підкрилки та кузов оброблені антикорозійним праймером при покупці. У комплекті — ГБО з карбюратором. Надійна, доглянута ГАЗель, готова до роботи або сімейних поїздок.
Авто в дуже доброму стані охайне автоматична коробка передач не пинається пеклучає плавно без затримок мотор масла не бере замінено мастило в моторі і в коробкі передач стоїть газ 4 покоління вписаний в тех паспорт стоїть сам буфер Pioner і усилитель підігріви бокових дзеркал та заднього скла працюють підігріви сидінь та електро регуліровки теж працюють на свої роки авто в дуже збереженому стані реальному покупцю торг
Кузов повністю оновлений і пофарбований, претензій взагалі немає. Двигун замінено, працює відмінно, масло чисте. АКПП після повного ТО. Салон сіра шкіра, чорна стеля. Машина стоїть в гаражі під чохлом. Не експлуатується. Деталі по телефону.
Продам автобус марки VAN-HOOL. В Україні один власник. Телефонувати на вайбер, або ватсап.
Норм авто за свої кошти - новий акум, диски резина,карбюратор газу нема прфарбована,нове лобове скло. Тільки переоформлення
Машина на ходу,має газову установку вписану в тп,2 комплекти резини,на титанах,потребує зварювальних робіт(днище, ланжерони,задні арки)коробка 4ступка,можливий мінімальний торг біля авто,коли відсутній зв'язок, то дзвоніть на Viber або What'sup. Перекупів прохання не турбувати.
ва роки ми притиралися, я за нею доглядала, була перебрана ходова, доведені до тями, її болячки, не усі, але я старалася. Але, механічна коробка у місті Київі, а зрозуміла – не для мене. Ще рік вона простояла без руху, під під’їздом. За 3 роки вона і 5 тисяч не наїздила. Тому було прийнято рішення – продати. За цей час було зроблено по машині: - замінено лобове скло (при покупці стояло старе с тріщиною) - замінений глушник - перебрана коробка передач (замінений циліндр). Зараз машина на ходу, всі передачі перемикаються нормально. Газ (2-ге покоління) вписаний в техпаспорт. Кондиціонер, номінально є, але я їм не користувалась, і не перепровіряла, але при натисканні лампочка включається і вентилятор спрацьовує. Стан кузова видно на фото. Перекупів прошу не турбувати. п.с. записано зі слів хазяйки ), ще при покупці я її відмовлял від механічної коробки, але жінок не переспориш.. За авто доглядав, тому і просить щоб первино показував я, зустріти, проїхати, довезти його, за потреби, ну а далі вже будете спілкуватись з хазяйкою.
Авто в хорошому робочому стані, пригнане з Німеччини, там мало їздило і взагалі всі деталі були рідні, я перша власниця в Україні, пробіг також рідний. Авто доглянуте, все вчасно мінялося. За деталями телефонуйте.
газ/бензин, нові: газові форсунки, задні тормозні диски, усі ремені, водяна помпа, патрубки охолодження, рідини, датчик масла, свічки... + літні колеса на титанах
мондео 2 поколения на повному ходу. кузов не гнилий. мотор години. коробка 5 ступка. нове зчеплення. газ бензин. стан сів поїхав. торг біля капота
Продам авто , я власник , купував не на довго щоб перекататись , за мій час володіння замінив 3 ступічних підшипники , подушки двигуна . Заправлен кондиціонер ( працює добре )Підвісний підшипник , циліндр зчеплення , попередній власник міняв пороги , поміняв праві двері ( поставив без корозії , поміняв передні крила та все пофарбував , замінив ланцюг в моторі , вкладиші та кільця , мотор масла не їсть , мінялися пружини та амортизатори , працює як на бензині так і на газу , газ 4 покоління , замінені передні сидіння стоять с більше свіжої моделі та замінен руль , стоїть хороша зимня гума , плюс комплект літньої , замінені фари на лінзовані , світло гарне , в туманках ксенон , потребує деяких вкладень по кузову , та замінити передні стійки стабілізатора
Продам аудюху 1.8 газ бензин Не гнила Працює як на газі так і на бензині Приємний розхід 8 літрів газу в даний час , переписується Двигун масла не бере Можливий обмін
989304957
Продаю своє авто, на ходу, газ/ бензин, помити, підфарбувати та готова до пригод.
Продам надійне та просте в обслуговуванні авто. Машина на повному ходу, кожен день їздить — нічого критичного робити не потрібно.
