- 328 тис. км
- Первомайськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.5 л.
- Автомат
авто в гарному стані варто уваги.есть літня резина всі 4.кто купе не пожалкуе
авто в гарному стані варто уваги.есть літня резина всі 4.кто купе не пожалкуе
Машина в хорошому стані, нічого робити не треба. Пофарбована і оброблена три роки тому.
Різина континенталь Запаски 2 в корзині,драбина,лопата,трос. Пригнаний з Германії Новий гідравлічний циліндир Хіва Гідравлічна установка вся в комплекті з маслом 165л Додаткова інформація за телефоном
Авто ідеально все поміняно амортизації кожані сидіння нова ризна зімня електронний бензинонасос мотор реально як новий.
Чудове авто, в нашій сім'ї використовується 8 рік. Машина повністю обслужена, регулярне ТО, нещодавно замінений ремінь ГРМ, на ходу. TDI 1,9 Резина літо, зима на окремих дисках. Телефонуйте!!
Гарна машина вкладень не потребує , шкіряний салон , автомат , електро підйомники , підігрів сидінь , підігрів заднього стекла , кондиціонер обслужений до повного заправлений фреоном , електро сидіння , печка дує добре . Півтори тисячи назад мінялось масло , 100 км назад повністю була змінені гальма в круг : колодки , мийка та перебирання супортів в круг , продув тормозної системи , кому цікаво телефонуйте
Автобус в рейсовому стані, зроблений повний кап. ремонт форсунок , нова турбіна , новий горний тормоз, новий генератор, акумуляторам рік, резина перед залишком 80% зад залишок 50%. Вебаста батареї , кондиціонер, туалет , бойлер , все працює.замінена охолоджуюча рідина . На всі питання відповім телефонуйте.
Продам ВАЗ 2109 в нормальному робочому стані! Кузов живий. Двигун, коробка, ходова частина без зауважень! Експортний варіант з інжекторним двигуном. Додатково встановлено фаркоп! Надійний помічник за ціною китайського мопеда!
продаю власну машину. опель омега б, 1995 рік, 2.5 бензиновий мотор ( газ ніколи не стояв, мотор після дороговартісного ремонта, поміняно майже все на нові деталі, працює відмінно). коробка автомат. пробіг 274 тисячі кілометрів. дно не гниле. рижики і дефекти корпуса видно на фото, є тріщина на лобовому склі. в аваріях не був.
Присутній торг біля машини
Володію авто 2 роки,автомобіль який має душу і дарує позитивні емоції кожен день. Замінений грм, нове лобове скло, нове тонування скла, свічки, бензонасос, рулеві наконечники.Гарна музика, робочий клімат, 4 склопідйомника. Авто на газу, газ вписаний, розхід 11-12 влітку зимою 12,5-13. Працює як на газу так в на бензині без зауважень. Помилок немає, всі кнопочки працюють, перешитий потолок.Лінзовані фари,гарне світло.2 комплекта ключів, замок на крп, двостороння сигналізація, знаю всю історію авто з моменту пригону з німетчини.Авто варте уваги, але на свій вік має і сліди експлуатаціі по кузову, на фото все зображено. Допомоги в продажу не потребую, бізнесменам і площадкам прохання не турбувати, продаж не терміновий , торг невеликий
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
Кузов в доброму стані,машина не гнила пороги дно все ціле,машина на ходу,їздить кожний день.
Сів поїхав
Чистий корейський двигун Опель омега, ходова опель рекорд, Великий комфортний автомобіль. Кожен день в русі, доїде куди завгодно, двигун не димить, газ 2е покоління, вписаний в техпаспорт, магнітола 2дин, камера заднього виду, ел склопідйомники всі 4, електрорегулювання сидінь, з документами все в порядку, бажано зняття з обліку, є косяки по лк, кондиціонер не працює, йде фреон,реальному покупцю торг у капота, у двір не підганяю.
