- без пробігу
- Теребовля
- Не вказано
- Не вказано
Деталі за телефоном
Володію данним автомобілем 6 років,документи на мені.Машина обслуговується регулярно,вся ходовка обслужена,мотор не димить,масла не бере від заміни,до заміни.Ремні ГРМ обслужені до 2029р. Фільтра і масла свіжі,масло в коробці також замінено. Все що ремонтувалось в машині,робилось як для себе. По бажанню можна замінити два передніх крилах,лівий порог,і підварити лівий стакан.За потреби додаткові фото надсилаю. Машина економна 4.5-6л дизеля.Заводиться взимку з пів тичка,нові свічки накала bosch.Нова передня балка.Салон авто не подертий і не прокурений.Сидіння від четвертого гольфа.До машини є 2ключі.
Автомобіль на зимових колесах, додаються літні на легкосплавних дисках. Також додаються запчастини.
Автомобіль в гарному стані не зважаючи на момент на водійській двері який легко відновити, замінено ходову та повністю обслужено автомобіль, замінено КПП на 5ст(стара в комплекті) + 4 ската зимової гуми, ГБО вписане. В загальному вкладень не потребує та буде довго служити новому власнику. З документами порядок. Деталі по тел. краще месенджери
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
Старий надійний німець.Авто в доброму технічному стані.Кузов у дуже гарному стані,днище взагалі без питань.Салон не затяганий.Гбо зняте тому що було в неналежному стані,в техпаспорті вписано.Під капотом порядок,підтікань чи запотівань немає.Коробка без нарікань.Всі ремені та роліки замінено.Масла фільтра замінено.Задні дискові гальма.Водійське сидіння з мікроліфтом.Кондиціонер(не заправлений).Гідро підсилювач керма.Фаркоп.Продаж з реєстрацією.Невеликий торг біля капота.
Opel Omega B 1995 по машині зроблено все ГРМ помпа Антифриз поміняно!Масла в двигуні,коробці та мості поміняно! Катушка, дроти, свічі і бензонасос поміняно!Все купляв нове! Дно поварено запущено! Підігріви дзеркал та заднього вікна працюють! Люк працює в два положення та не тече!!! Ходова не гримить! Машина в хорошому стані! Страхівка до 2026року! Авто переоформляється,з документами порядок! Огляд смт.Меденичі Торг присутній!!!
Продам ізотермічну харчову цистерну. Монобочка, поділена на 3 волнорізами. Є парова рубашка або автономний підігрів. Також є стаціонарний насос який працює від 380В. Рейсовий стан, їздимо на Грецію, Турцію. Тара: 7,4 т. , Вантажопідйомність: 22-23 т. Повністю перебрана ходова та електропроводка. 6 нових колес різних виробників: Continental Conti Hybrid HT3, Satoya ST-082, Sailun S862. Перевозила виключно соняшникову олію. Перший власник в Україні.
Автомобіль після капітального ремонту двигуна, Повна реставрація кузова зі слідами корозії. Поміняні нові гальмівні колодки, стійки стабілізатора, нові передні шини. Замінено нове лобове скло. Цього літа встановлено нове зчеплення. Поставлено новий акумулятор. Та ще багато інших дрібних ремонтів) Сигналізація не працює. Центральний замок лише з ключа, була замінена личинка замку (новий ключ). Не працюють протитуманки, Є сліди використання, царапини і потертості, адже авто немолоде вже). Проте на ходу. В комплекті +4 колеса на зиму. При огляді покажу все до дрібниць.
Продаю чудовий проект під стріт Тільки встановлене нове зчеплення 240мм sachs з маховиком Короткоходна куліса Радіатор від 4л е38 По мотору без нарікань, нещодавно перевіряв компресію (всі в нормі) та на гази (теж все ідеально) Заварений редуктор, але ГУР працює тому комфортно Машина для емоцій, на кожен день їздити тяжко
Продаю автомобіль, який подарував мені море емоцій та вірою й правдою служив близько 5 років. Це дуже комфортна, міцна та по-справжньому витривала машина. За весь час не раз дивувала своєю надійністю — навіть коли з’являлись певні нюанси, авто все одно впевнено їхало далі. Двигун та коробка передач — у хорошому стані. Автомобіль востаннє заводився рік тому, потенційному покупцю допоможу завести, щоб машина змогла поїхати своїм ходом. Потрібно приділити увагу ходовій частині та ще кільком дрібницям, тому й ціна відповідна. Для людини, яка шукає комфортне, велике та чесне авто — це дуже хороший варіант. Що особливо подобалось у цій машині: * неймовірно м’яка ходова — їде як корабель, ковтає ями та нерівності; * дуже просторий салон — ззаду комфортно навіть трьом дорослим; * міцний кузов та шкіряний салон; * хороша шумоізоляція та впевнена поведінка на трасі; * доступні та недорогі запчастини. Автомобіль має характер і дарує справжні емоції від керування. Продаю не через бажання позбутись, а через життєві обставини. Віддам у хороші та надійні руки людині, яка оцінить це авто та буде ним займатись.
Nissan максима, АКПП, мотор 3.0 200 сил дає прикурити багатьом сучасним іномаркам, коробка перемикає чудово. Є системи стабілізації ABS, електронні регулювання дзеркал, клімат контроль, круїз контроль. Машина на повному бойовому ходу, гума зимова, є сліди експлуатації по кузову, на швидкість не впливають. Дуже комфортна, велика машина. Газ вписаний, але не стоїть. Переоформлення.
Коробка після капремонту, замінено всі синхрони. Замінено сцеплення у комплекті Капремонт двигуна 2023 року. Заправлений кондиціонер Автобус кожного дня в роботі, можливий обмін на мікроавтобус.
Продам Renault Clio Alize 1995 року, комплекти літньої та зимової резини в гарному стані (2024 рік), аккумулятор 2026 року, зроблений капремонт двигуна в 2025 році, ремонт ходової. Двигун карбюраторний, 1,2 л. Кузов не іржавий, робив машину для себе, маються сліди від лаку. Перекупам прохання не турбувати. Торг
Телефонуйте за номером Віталій
Продається автомобіль ВАЗ 2109. По тех.паспорту. Один рік тому було повністю пофарбовано,в гарному технічному стані. Всі питання пишіть або дзвоніть.
