- 100 тис. км
- Стара Синява
- Не вказано
- Не вказано
Технічно справний. Бортовий. По документах самосвал. Додатково за тел.
автомобіль на ходу але потребує зварювання днища а також регулювання газової установки відповідно ціна вказана набагато нижче ринку
Автомобіль в гарному стані, все зроблено, сів та поїхав. За деталями телефонуйте.
Все працює, двигун змінювався стоїть 1.5 vtec-e ЦЕ HONDA диски R16 продаж неквапливий, торг біля капота.
Продам форд . 1.6 газ-бензин. Деталі по телефону.
Авто в доброму стані, двигун 1.1 ФІАТ(заводський) пробіг105000 км рідний масло не бере, є другий комплект резини га дісках. Все інше по телефону **********
ГАЗ 3302 (Газель). Робочий стан. Двигун та КПП без нарікань. Продаж з переоформленням, власник по ТП. Замінено трамблер, котушку запалювання, проводи та свічки. По кузову є сліди експлуатації та корозія, потребує уваги. Деталі по телефону, торг біля авто.
Продам ауді а4 працює що на газі що на бензині їде чотко по моторі коробці проблем немає ходовка тоже ще поїздить є нюанс по бампері на фото видно звоніть пишіть домовимось)
Авто мене ніколи не підводило. Нова гума, двостороння сигналізація, 2 кдюча, 2 брелка. Відкривається с кнопки. Нова магнітола та колонки. Моно інжектор 16 клапнів. Масло не жре.Сів і поїхав. 5 рередач не вибиває. Пробіг чесний. Мінялись кольца, цеп ГРМ, ходова теж в порядку. Є дефекти по кузову, але не гнила. Готов для перевірки на СТО. Авто застраховано. Ціна нижче не буде.
пішов сів поїхав на дозайнятися кузовом
Продам Audi А8 Д2 4.2 Quattro, по техніці особливо питань немає, ходова перебрана, мотор живий з живих, масло не їсть, від заміни до заміни без доливань, з моментів потрібно заміните реле АБС. Більше помилок немає! По техніці вся жива не шумить не гримить, стоять R18 диски с непоганою гумою. Газ вписаний, є чим позайматися по кузову взагалі має вигляд, їде дуже бадьоро на свої роки. Хто розуміє що це за машина зайвих питань задавати не буде, автомат перемикає плавно, масло в коробці поміняно було 5 тис назад. Коробка одна з найпростіших і не вбиваємох. Повний привід працює нормально, може за собою вирвати асфальт. Бампер стоїть з реста, треба погратися з зазорами, машина облита в раптор дрібний. Гнилі нема так як вся з алюмінію! Клімат робочий, підігріви теж. Витрата в спокійній їзді 17-18л газу. Телефонуйте пишіть розповім все))) Торг присутній! Також можливий обмін на А6 С5, А6 С6, А8 Д3, або BMW з моєю доплатою, пропонуйте.
продам свій автомобіль потрібно замінити щеплення і поміняти крила. заводиться добре.стоїть газ 4-го покоління, газ потрібно настроїти.класний новий газовий редуктор.хороший акумулятор.сигналізація стар лайн , присутній дистанційний запуск. заводиться з пульта прямо з доми на великій відстані .години роботи двигуна регулюється пультом. торг присутній. переформляється. я власний по тех. паспорту.пишіть звоніть будемо домовлятися в любий зручний для вас час. **********
Двигун і ходова у відмінному стані — працює рівно, не димить, їде бадьоро як для дизеля. Турбіна і ТНВД без проблем. Салон доглянутий, не убитий. Кузов у хорошому стані, без критичних моментів. Хороші диски, машина виглядає гідно. Пробіг 418 тис. (рідний). Документи в порядку, переоформлення. Торг у капота.
деталі за телефоном
