- 111 тис. км
- Корець
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
автомобіль в нормальному стані, сів поїхав. деталі по телефону.
Авто в хорошому стані всі питання по телефону, також розгляну пропозицію на обмін цікавить економний автомобіль на автоматі)
Авто на свої роки у нормальному стані. Додаткова інф. по тел.
Продам автобус Drogmoller E330H. Автобус в дуже классному станні. Не гнилий зовсім. Ходова вся перебрана, всі тормозні диски нові. Мотор V8 2 турбіни з інтеркуллером, після ремонту, пройшов 45 тис. Корзина, диск зчеплення і ПГУ ставилося нове під час ремонту мотора. КПП 6ст, ретарда. Салон півтора року як перетягнув, якісним матеріаом. 49+1+1 місце. Резина гарна. Вебасо працює, кондиціонер працює. По салону все працює включаючи туалет.В ходу автобус дуже мягкий. Можна писати багато чого, вся інформація по телефону. ТОРГ.
Авто на ходу,всі питання за телефоном
Авто не в поганому стані. На повному ходу, двигун 2л, не димить, масла не їсть. Працює добре. Налаштований басистий вихлоп (не крикливий прямотік) Гарний салон Магнітола з блютусом, декілька хороших динаміків. Дах відкривається тільки вручну, електронний механізм до мене не дожив. Зняття встановлення займає 3-5 хвилин, ховається у спеціальний відсік на авто. Перебрана передня ходова -замін Кулакова - шрусів - Сайлентблоки - повна реставрація рульової рейки - заміна кульових - заміна підшипників - нова ліва піввісь. По машині є куди ще докласти руки, поступово буду далі приводити в порядок. Переоформлення обовʼязково.
Продаю свій автомобіль, який поєднує в собі класичну німецьку надійність легендарного кузова W202 та яскравий індивідуальний стиль. Машина в автентичному червоному кольорі, додатково стилізована під Brabus (значки, елементи декору, спойлер та фірмові диски R16 на хорошій гумі Continental,Michelin). Під капотом — перевірений часом M111 двигун, який вважається одним із найнадійніших у лінійці. Працює чітко, обслуговувався вчасно. Коробка передач механічна, перемикає м'яко, без нарікань. Машина на впевненому щоденному ходу. По технічній частині (мотор, коробка, ходова) обслуговувалася вчасно, критичних вкладень не потребує. По кузову є незначні косметичні нюанси, сколи та сліди експлуатації, абсолютно адекватні для її віку. Встановлено фаркоп. Автомобіль знаходиться в Луцьку (Волинська область). З документами повний порядок, будь-який вид переоформлення.Все працює,є комплект щеплення. Також встановлена хороша музика й самбуфер в багажнику,машина нещодавно була поварена,встановлений новий акумулятор,масло замінене 200 ки назад,дійсна страховка,є блокнот з записами що було зроблено за час моєї експлуатації цим автомобілем
Продаю власне авто! Двигун М50 В25 з ваносом, володів ним 3 роки, авто приносить задоволення та емоції але і є нюанси так як вік дає про себе знати. З машиною віддам всі деталі до неї які маю в наявності (акумулятор за доплату віддам так як купував 3 місяці тому новий), також є комплект дисків до неї які також готовий продати. Продаю тому що Е34 потребує уваги та часу якого в мене немає. Решта питань по телефону.
Продам Опель омега б 2.0 бензин, 1995р, не гнилий, їде добре
Обміняю Audi A6 C4,поліз лак(на фото видно),потрібно дивитись передню ходову(не критично),авто кожен день на ходу,кузов оцинкований,масло 25.08.23 поміняно в двигуні та коробкі,машина на мені,знімається з обліку,цікавить обмін на авто коробка автомат,розгляну всі варіанти,без моєї доплати!всі питання по тел Ціна на продаж 3300$,без торгу!
Машина в отличном состоянии По всем вопросам обращайтесь по телефону!
Звʼязок через WhatsApp.
продам на свої роки в доброму стані !
В гарному стані ходова мотор коробка супер Зимома літня резина Торг біля авто
