- 20 тис. км
- Зборів
- Не вказано
- Не вказано
Продам 2 осний Прицеп, в хорошому стані, нові колеса, нові задні стопи, вся електрика працює, деталі по телефону
Продам пікапчик на повному бойовому ходу з центральний замком, заводиться добре, їде також добре, карбюратор з автопідсосом, підвіска без яких небудь нарікань, дуже тиха, м?яка і надійна, нові задні стійки, стан сів і поїхав, деталі доступні, є музика, але ії треба зібрати до кучіБрав для роботи і заправив повний балон газу, але майже нічого не викатав, розхід палива дуже маленький. Продаю тому що для моїх цілей вона трохи не практична, брав за 1000$ - віддаю за 1000$ в добрі руки, тому що машина все ж того варта, без торгу. Роздивлюся варіанти з обміном на бус або великий універсал з моєю або Вашою доплатою.
Продам машину.Машина повністю відновлена.Іржі взагалі нема.Кпремонт мотора,паливної системи.Два аккумулятора,Дві лебідки,грязьова резина,дві речі( зимою машина дуже тепла).Підсилені торсіони та пружини.Ліфт підвіски та боді- ліфт кузова.Машина повністю оброблена,тому швидко не згниє.Машина дуже м'яка в ходу.Передні сидіння пілоти з амортизацією та регулюванням навантаження.Мотор 4М40(2.8Тд).Повний привід Супер- селект.Детальніше за телефоном.В машину вкладено дуже багато коштів та зусиль.Людина яка купить,просто сяде та поїде.Торгу нема.Продаж не спішний.
Продам автомобіль Nissan maxima 3.0 1995 р.в, в гарному стані, газ/бензин
? BMW E36 1995 рік Продам BMW E36 у хорошому стані. Авто доглянуте, кожного дня на ходу, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка перемикає добре, ходова без сторонніх стуків. ? Кузов у гарному стані, без рижиків та гнилі ? Хороша оптика з ангельськими очима ? Тонування ? Сабвуфер у багажнику ? Салон охайний ? Документи в порядку Розхід пального приємно радує: ? Траса — 6-7 л/100 км ? Місто — 8-10 л/100 кк Автомобіль дарує справжні емоції від керування та привертає увагу оточуючих.
Продам хороший, надійний, доглянутий автомобіль. Не пошарпаний і не покоцаний. Двигун масла не бере. Вкладень не портебує! Деталі за тел.
Авто, окрім того, що поварити пороги,і замінити замок багажника! більше нічого не потребує!Новий стартер! Нова демісезонка передок! зад з пробігом +-2000км, їздить кожен день! Новий замок запалювання!! 1 раз в тиждень їду в Житомир і назад без проблем! Без проблем їздили в Карпати. Авто- газ/ бензин! Газ бере 8,5 л на 100км по трасі! Місто 9/10 л - 100км . ще є 2 передні дверки які підуть в подарунок) реальному покупцю торг біля машини! дзвонити чи писати на цей номер. **********.або тут!!
машина для тих кому треба їздити по своїх справах та питаннях, а не по сто. кондей заправлений працює.пічка Ташкент.гума нова літо.новиа АКБ двигун запускається в будь-яку погоду як сірник.масло не бере взагалі.Торгу немає.по машині нічого робити не треба. підрамник цілий.кузов майже в ідеалі є дві плями по лакофарбовому одне на задній кришці де дворник друге на капоті біля значка.їздить кожен день.двигун 3.0 дизель не турбо 6 котлів в ряд (плита 4 клапана на циліндр) обертистий. ходовка вся зроблена.
машина добра на ці гроші всі питання по телефону стоїть газ друге покоління вписано
Продам SCHMITZ 1995 р. в. Контейнер 65 м.3 Брезент не тече Наклепені колодки Добре тримає повітря Готовий до єкаплуатації Деталі за телефоном **********
Продам ВАЗ 2104 у хорошому стані, сів і поїхав, машина не бита не фарбована, все рідне, в оригіналі, 1995 року, бензин, 1.5 об'єму, 5-ти ступінчаста. Додаткові питання за тел. Олександр
Я власник по ТП, продам ВАЗ-2108, в гарному стані, нове зчеплення, свічки, радіатор, поміняни антифріз та мастило, оброблена всередині, іржи по дну немає, коробка (5ст) та двигун (1.5 після капітального ремонту попереднім власником робився)- в чудовому стані, не каптить, не димить, масло не жере. 130 - по трасі без напрягу. Резина - зимова. З мінусів - не працює сигнал, стало щось стукати справа в ходовій (не стойки - міняв нещодавно, може наконечник), фарба Раптор почала подекуди облазити. Дзвінки виключно вотсап (краще писати, можна тоді на Вайбер та Телеграм). Переоформлення- обов'язково. Автівка в Пісочині.
Жива машинка 1.4 автомат Бензин Обслужена, сів поїхав
Продається ваз 2105,експортна,1995 року,мотор 1,5 п'яти Ступка, не гнила,кузов не гнилий,мотор не разу не розбирався,пробіг на фото.все працює..вже стоїть на київська реєстрації.торг біля капоту.в придачу одаю новій радіатор,и газуву установку.звоніть **********.
