- 700 тис. км
- Козятин
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Проблеми з коробкою передач
Проблеми з коробкою передач
Мотор,коробка,ходова в нормі,дно ціле тільки потрібно замінити пороги які є в наявності...їде що на бензині що на газу...зробити косметику...З документами порядок переоформлюється.детальніше розкажу по телефону.
Авто пригнане з Німеччини , перші власники були літні люди . Їздили основному по місту , тому такий пробіг . Використовую авто вже рік , нарікань ніяких не має . Кузов цілий , не гнилий. Робилася ходова . Нова літня резина , також є зимня резина
Продам машину .в доброму стані .мягка ,вмістима, комфарна.багато вкладено в неї.деталя за телефоном 09******02
Продам автомобіль. На ходу. Деталі по телефону
Продається Волга 31029 по мотору все добре сів поїхав вписаний газ ціна 1000$торг за повною інформацією за телефоном
ВАЗ 2108 Інжектор 1.6 Переоформлюється. Вихлоп на 51 трубі, новий паук, стронгер. Генератор 180А. Передня підвіска НОВА, замінено все, від опори до шарової. (зібрана на хороших комплектуючих MOOG, Lemf?rder, FAG) ЗІБРАНА НА ПОДРАМНИКУ ( Автопродукт ), яких зараз не купити. Ніяких розірваних телевізорів і крабів. Машина вкручується в повороти і керується у 2 рази краще у порівнянні зі звичайними 2108. Р.рейка реставрована. Задня підвіска, пружини FOBOS, відносно нова за мірками автомобіля балка ( років 5 тому ставилася) Передні супорти з BMW E30. Передня ступиця перероблена під шпильку Новий вакуумник. Рідкісні 15 ралійні магнієві колеса OZ Rally ( вдень із вогнем не знайдете під 4*98 ) Кузов живий, повністю закатаний vibray. (дах, підлога, двері, крила) Салон та інші дрібниці: Задній ряд гольф 4, передні сидіння з якогось опеля, EVA килимки, підсвічування ніг, тахометр, спідометр проекція на лобове скло, LED світло, кнопка старт/стоп, люк, склопідйомники, центральний замок. Автомобіль продається не поспішаючи, ПОВНІСТЮ БЕЗ АВТОЗВУКУ. Людині, яка розуміє, яка кількість часу, грошей і сил вкладено в автомобіль. Автомобіль не новий і природно по автомобілю є моменти та питання. Телефонуйте або краще пишіть, я поки в Николеве, зустрінемося все розповім і покажу. Переконливе прохання, недолугі речення з розряду: "заберу за 1000$" залиште собі. Не витрачайте мій час.
Машина 1995 року. Має червоний колір. Об'єм двигуна 1.3. Газова установка 4 покоління. Мотор добрий, масло не бере. Гідропідсилювач керма . Термінових вкладень не потрібно. Обмін не пропонувати. Має невеликі подряпини. Потрібно змінити передній бампер (готовий на ньому зробити знижку). Салон чистий в ньому не курили. Машина дісталася у тяжкому стані, тому багато було замінено: -нова пічка; - коробка передач ; -пороги зварені; -нове щеплення; - клапан холостого ходу; - котушка запалювання; - новий акамулятор; -Електроскло підйомники і тд. Свіжа страховка.
/// КАПСУЛА ЧАСУ БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ /// /// ДІЙСНО МУЗЕНИЙ АВТОМОБІЛЬ /// /// ВПЕВНЕНИЙ ОДИН В ТАКОМУ СТАНІ /// /// АНАЛОГІВ УЖЕ НЕМА /// /// МАШИНА БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ ЯК З КОНВЕЄРА //// /// АБСОЛЮТНО ІДНАЛЬНИЙ СТАН У ВСЬОМУ // /// ПРИГАНЯЛИ З НІМЕЧЧИНИ ДЛЯ СЕБЕ ЯК АВТО ВИХІДНОГО ДНЯ /// /// ОДИН ВЛАСНИК БУВ В НІМЕЧЧИНІ /// /// КУЗОВ ПОВНІСТЮ В ОРИГІНАЛІ /// /// НЕ КРУЧЕНИЙ ЖОДНИЙ БОЛТИК /// /// ЗАВОДСЬКА ФАРБА /// /// ПРОБІГ РІДНИЙ ( ГАРАНТУЮ ) /// /// ОБСЛУГОВУВАННЯ СТРОГО BMW SERVISE /// /// ТІЛЬКИ ПІСЛЯ Т.О /// ОДНИМ СЛОВОМ , ТАКИХ МАШИН БІЛЬШЕ НЕМА І НЕ БУДЕ /// /// ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЯКІ ШУКАЮТЬ В КОЛЕКЦІЮ ///
Автомобіль в повному робочому стані Сів і поїхав, всі деколи по телефону
Продаю свою BMW E36. Машина,для своїх років,в дуже хорошому стані,не гнила,доглянута. Салон sport sity без тріщин і дефектів. Потолок алькантара.Двохзонний клімат. Комплект зимової резини Bridgestone blizzak. Повний M-обвіс. Акустика magnat. Літні диски,різноширокі Borbet. Якісний прямоточний вихлоп. Кермо String. Авто ефектне і компліментабельне. По мірі потреби,все мінялось і ремонтувалось.Зроблений мотор(а саме,шліфовка головки і заміна прокладки).Зроблена вся ходова,відреставрована рульова рейка поміняний насос.Міняні свічки,термостат,котушка запалювання,ступиці коліс,замінені задні пружини,відремонтована гбо. Якщо були якісь сторонні звуки,все ремонтувалось. Вцілому ремонти обійшлись в 2,5 тис$. Всі деталі по телефону.Будь які додаткові фото або відео. **********
Продам авто в нормальному візуальному та технічному стані Все авто на тверду четвірку та вкладень не потребує Все працює без нарікань що двз що кпп що ходової Пишіть в удобний для вас менеджер за детальною інформацією
машига повніс на ходу,стоїть на обліку на мені,додатково встановелий газ,літня резина 90%,зимня резина на дисках 2 колеса 90% 2 колеса 70%,
Продам Audi A8 Quattro 4.2 газ/бензин Кузов під перекрас Технічна частина супер Відкапіталені голови Замінено ГРМ Новий радіатор Коробка автомат переключає справно Звертайтеся за номером телефону
Субару на повному бойовому ходу, постійний повний привід, кондиціонер працює, шкіряний салон від легасі 2005 року з електроприводом і підігрівом, вкладень не потребує, з документами порядок, будь-яке переоформлення, торг біля авто. Звонить по этому номеру
