- 380 тис. км
- Томашпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продається авто на ходу звоніть пишіть буду радий відповісти не завжди на мережі
Продається авто на ходу звоніть пишіть буду радий відповісти не завжди на мережі
Авто не находу.Потребує ремонту двигуна. Всі деталі по телефону.
В рейсовому стані резина 80%
Продам свій автомобіль. На фото зимова гума. Також є літня гума на рідних дисках "пельменях". Все подробности по телефону. Прошу звонить мне только на WhatsApp
Продам ВАЗ 2104. Гарну помічницю. Під капотом все зроблено, є нюанси по кузову. Машина на ходу сів, та поїхав
Daewoo Nexia в кузові хетчбек, на впевненому ходу. Не гнила, кузов і дно живе. Мотор 16-клапанний 1.5 Чистий бензин, газу не нюхала. Витрата економна 8 літрів на сотню, ходова в хорошому стані, 14 діаметр коліс на хорошій резині, центральний замок, гідропідсилювач працює, двигун працює м'яко (масла, фільтри обслуговуються вчасно) магнітола, електросклопідйомники в коло (зад і перед), салон охайний. Переоформити без проблем я господар, свіжа страховка. Акумулятор живий. По машині нічого робити не потрібно, сів і поїхав. З нюансів, машину кілька років тому пофарбували і лаком не покрили, в додачу дам банку фарби і лак. Дивитися на правому березі в хортицькому районі, обмін цікавить тільки к на к або з вашою доплатою. сайт авториа неверно указывает комплектацию ( это комфорт ) и вид кузова хетчбэк
Продам в гарному стані, все працює, новий акб.
На повному ходу. Масла фільтра поміняні.
авто на ходу ходова нова
Продам 2109
Продам своє авто , є пошкодження по кузову не критичні. Пробита осколком права передня дверь ,праве заднє крило вище бака і є вмятини на криші невеликі і несквозні . машина на ходу, двигун зауважнь немає по ходовій потреьує уваги незначної. Передні крісла з іномарки є автомагнітола, газ вписаний в тех.паспорт, стоїть зимня гума майже нова на штампованих дисках є літня на легкосплавних + 2 колеса на штампах зимова теж майже нова газ балон на 50т літрів.Металевий багажник+ кпп п'ятиступка несправна!
Додатково стоїть; підвіска оме 2 дюйма;вебаста;лед ліхтарі ; лебідка ; масса; домкрат хайджек;розширення коліі; диски прокомп; і ще додатковий комплект коліс.
Авто в хорошому стані.моб.**********
Авто не на ходу, проблема з ЕБК (мозгами), потрібно замінити. Авто з гарними титанами та на новій резині
продам авто на ходу газ бензин українська реєстрація можна зняти з учота. Писати на вайбер
