- 100 тис. км
- Березань
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто кожного дня на ходу,поварене,покрашене по мотору все зроблене , (дуже маленький розход палива)резина Нова (зима)
Авто кожного дня на ходу,поварене,покрашене по мотору все зроблене , (дуже маленький розход палива)резина Нова (зима)
Машина легендарний CADET TSI в доброму стані їде дуже добре не уступає ні якій іномарці добра музика лед приборка добра резина також цікавить обмін кому цікаво дзвоніть більше по телефону
На авто постійно їздять. По кузову іржа , колеса нові, фаркоп у подарунок, ходова тільки зроблена , нові масло с'їомні ковпачки , замінені усі алюмінієві пробки в головці , новий розпридвал та корзина счеплиння .
Продам Опель вектра А 2.0 1990 г.в В достойном состоянии,двигатель после ремонта прошел 5 тысяч. Новый газовый редуктор Установлен новый радиатор, новые тормозные колодки,сцепление, ГРМ , свечи ,провода,рычаги, шаровые , стойки, рулевые наконечники.сайленблоки , стабилизатора, стойки стабилизатора, все новое,сцепление Машинка в ходу каждый день, ездит на любые расстояния, Расход по городу 12л трасса 9-10 л R15 диски, резина ещё по ходит. Цена 2300 торг у копота
Продам Ваз 2109 у гарному станi, сiла i забула
Продам Опель , стан хороший Резина нова Акум новий Є стіклопідйомники
опис відсутній
всі питання по телефону
Продам Opel Kadett 1.7D Надійний та економний дизельний автомобіль. Двигун працює рівно, заводиться добре як на холодну, так і на гарячу, їде бодро. Машина щодня на ходу, не підводить. Витрата пального приємна — чудовий варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Коробка перемикає плавно, ходова в нормальному стані. По кузову є вікові нюанси, але нічого критичного. Салон акуратний, документи в порядку. Хороший варіант як перше авто, для роботи або просто недорогого та економного пересування. Торг біля капота.
Продам Ваз 2106 На Ходу В Хорошому Станні Масла Не Бере Мотор Не Дмить Газ Вписаний Є Страховка Торгом 38********43
Авто по болтам нема кпп був удар в праву сторону мотор робе добре газ бенз відео есть пишить звоніть домовимось писати можна вайбер телеграм
Є нюанси по кузову! Переоформлення Інші питання по телефону
Надійний автомобіль,все працює. Масло не їсть, двигун і коробка не ремонтувались. Пробіг не скручений. Торг біля капоту
Продам своє авто, у сімї перебуває більше трьох років, авто у відмінному стані, ланжерони цілі не потріскані, не варені, є незначна корозія по кузові, по дну автомобіля жодних нюансів, попередній власник зробив консервацію днища, авто на серйозній АТ резині (для болота і снігу) куплена новою рік тому, ліфт підвіски 4см перед та зад, встановлене гбо 2 покоління, розширення арок з абс пластику не боїться подряпин, ні ударів. Затоновані вікна, пластикові накладки на воздуховодах. Автомобіль будувався лише для вигляду, ні разу не був у сильному болоті не топився, не рвали його, використовувався лише для приватних цілей, доїзд до роботи та в магазин. Авто продається таке як на фото лиш без Led лампи на даху. Продаватиме тато автомобіль так як я перебуваю за кордоном, але є довіреність любий вид переоформлення! Напишіть мені на вайбер, або вацап скину номер до Батька для більшої інформації Мінімальний торг біля авто!
Продам ВАЗ 2107 газ-бензин 1,5мотор не димить масло мотор не бере,задній міст не гудить ,гарний робочий автомобіль.Центральний замок,сигналізація.
