- 500 тис. км
- Вінниця
- Не вказано
- Не вказано
Авто в робочому стані, масло не бере, не сопунить, будка 6.10х2.45х2.45
MAN 19.362 Рік 1990 V-12л. Двигун На ходу
Ваз 2109, газ-бензин, машина не требует вложений! Новая ходовая из дорогих деталей! В машине хорошая акустика, шума изолированная, стоят диски с bmw, машина тонированная, есть стекло подъемники, колонки с Mercedes, дефектов не иметься в идеальном состоянии!!!! Механика! В машине имеется Parktronic самбуфер, аукс, удобные сидения с иномарки, панель стоит с Опеля. Стоит на зимних резинах !!!! Есть печка ! Радио С документами все в порядке, будет полное переоформление на нового владельца.
Продається домашній помічник. Власник один Батько. Новий АКБ, є запчастини. АКП не вибиває, мости, роздатка працюють добре.
- Авто на ходу, повністю виконує усі свої функції - 3-х дверна - 4х4 повний привід - блокування диференціала - проходить скрізь де тільки можна - нова зимова гума - замінений радіатор - замінені наконечники, сайлентблоки - оброблене дно - реставрація головного гальмівного циліндра - замінений заспокійник ланцюга - масло не їсть - замінено масло в задньому мості - замінений стартер - акумулятор 1.5 року "Bosh" - по проводці все працює - не відкриваються двері через ключ, треба лагодити. - EVO килимки з 2023 року
Машина повністю на ходу . Кого цікаво звоніть ,більш детально по телефоні розкажу!!
Продається автомобіль Opel Vectra A 1990 р, 2.0 бензин. з заводу авто з повним приводом,встановлене ГБО. Автомобіль на повсякденному ходу. Замінено: Рульові тяги, наконечники, шарові, новий акумулятор, ремені на генератор та ГУР. По електриці вся справна.Гарна музика,чудовий звук. Переоформлюється.Торг присутній.
цей сарай ще їзде, масла не бере ,але ввесь гупає і калатає . треба робити все . дуже вмістка , табір циганів можна загрузити , і місце ще залишиться тупі питання не задавайте заводиться і їде
Як що не в мережі, пишіть на Viber WhatsApp цікавить обмін з нашою доплатою до 3000 $ Гарний стан на свої роки, не ржава, перефарбована роки 3 тому, салон в дуже гарному стані.
продам дiвятку,мотор 1.3 газ-бензiн,клапана вже негне,весной поставлено нове ГБО не вписане,ГРМ помпа ролiк та тосол,масло нове в робочьом станi,е невелiкi нюанси по. лако красочному покритiю,нада трохi прикласти рукi по покразцi,i.коробка 5 ступка без нарiкань.мотор робить без питань,тiкi при заводki пускае дим потiм без нарiкань не сапунить i бездиму.ходова без нарiкань,тормоза покругку новi ручнiк працюе.машина робилася щоб ?здила жiнка.негнила варилясь 3рокi назад.есть трещiна на лобовом стiклi.стартер новый, вiдам новi вiтровiкi, пласмаскi на зад. аркi.на даний час авто кожного дня на ходу,дискi r14 резина сто?ть зима, якщо Ви хочете ?здити,а некрутить запрошую на огляд,Але е i 800$,це Ваш вибiр.крутить Чи ?здить,написав все як е.е питаня звонiть
Продам машину в рабочем состоянии
Красива наречена 2.0 дизель Заводиться їде
Продам москвич в хорошому бойовому стані, кузов цілий мотор норм без нарікань коробка передач 5 Ступка всі питання по телефону
По кузову в гарному стані,дно ціле,не гниле і ні разу не варене.В рідній фарбі.Салон бомбезний,стоять сидіння від зафіри.Титани.Резина літня проїхала один сезон+зимова проїхала два місяця зими.По мотору є проблема-була зроблена капіталка 10 тис км,але пішов дим в сапун.Треба дивитись,але часу нема.Ходова зроблена вся,тормоза також.Нічого не стукає ПИСАТИ НА ВАЙБЕР,ВАТСАПП!!Можливий торг!
Авто кожного дня на ходу,поварене,покрашене по мотору все зроблене , (дуже маленький розход палива)резина Нова (зима)
Машина легендарний CADET TSI в доброму стані їде дуже добре не уступає ні якій іномарці добра музика лед приборка добра резина також цікавить обмін кому цікаво дзвоніть більше по телефону
