- 90 тис. км
- Пісочин
- Не вказано
- Не вказано
Всі питання по телефону
Всі питання по телефону
Пропоную на обмін або продажу не завершений проект. Машинка куплялась для повної реставрації, шукався гарний варіант аби тільки облити і зібрати. Фотографії та відео можу скинути по проханню у дірект. З основного, машинка на чистих документах на реєстрації(номера не входять у продажу). Мотор купляли експортний донор 1.5( +- який ішов на fiat). Коробка 4 ступка на пів рез, практично нова. Ходовка якщо відновлювати в ідеал то можна перебрати але на даний момент сіли і поїхали . Міст не гудить масло мінялось при купівлі. По кузову , залишається тільки зачистити і облити у свіжу фарбу, не гнила , вся рівна, тільки зачистили і фарбуєте. Машина розібрана і всі основні елементи є. До машини додається запчастини і аксесуари по вартості як 2 такі машини які вже не реально знайти і куплялись по всій Україні і навіть Європі! Починаючи від 3 ковриків салону до нового хрому всіх запчастин, салону, декількох торпед, нових карт, бархатки, стерео система яка ішла на експорт, диски exip , оригінальні плакати, книжки, аптечки, фари і тд це напевно 2% від того що є до цієї машини у комплекті. Все скуплялося роками !!! Вам залишається тільки облити її і зібрати під себе. Цікавить більше обмін на якийсь більш менш живий квадроцикл або якийсь дирчик аби можна було їхати в магазин. Стосовно продажі , треба все рахувати по місцю адже всього є дуже багато і ціна може бути різна. Телефонуйте і пишіть, буду радий побачити ваші варіанти.
Кунг після реставрації робив для себе хороший варіант для лісового доміка дачі буржуйка з плитою і термо склом горіня до 6 годин дубовий кухоний та стіл підлога і стіни де неде ламінат для відпочинку самий раз диван розкладаєть 2 спальні місця планував ше малу терасу доробити але недоробив думаю це зробить новий власник ????кому цікаво звоніть перевозиться на любі лаветі
обміняю форд сиеера 1.6 90р на ваз авто зараз не на ходу
матор після повнойі капіталкі опкаткп пройдена масла фільтра поміняні сів пойіхав вкладень непоребує любий вид переоформеленя
Авто на ходу кожен день,є недоліки по косметичному стану,кондиціонер та абс не працюють, це для нього не так суттєво,немає ручніка,проведено ремонт ходової-замінено цапфи,стійки,супорта,підшибники, є 2 комплекта коліс(зима-літо),різні запчастини.Як,для своїх років, досить не погана бомба-ракета.Дорогу тримає чудово.
На ходу! 1.7 простий дизель! Є до чого прикласти руки! На що добре скину!!!
Продам авто в нормальному стані на ходу, двигун в хорошому стані рідний пробіг273тис., інжектор кузов не гнилий, салон гарний резина теж, документи в порядку
Автомобіль зараз не на ходу, так як немає часу ним займатись! Є газ установка, від?єднали на час ремонту.Двигун в порядку, на свої роки, машина в доброму стані.Хотіли все замінити, тепер немає кому це робити, тому автомобіль не їздить. Знаходиться в селі Красівське. Кого цікавить-дивіться, забирайте, торг можливий.Треба прикласти руки і час! Всі деталі по телефону.
Продам дев'ятку в не поганому стані є нюанси по крилам,торг біля капоту
Продам Ford Sierra 2.0i clx , газ-бензин, состояние сел поехал , газ вписан , страховка на год , хороший торг у капота )
Авто в хорошому стані мотор після капремонту замінено нове щеплення систему quatro працює ідеально блокировка заднього диференціалу теж любий вид переоформлення деталі по телефону
