- 240 тис. км
- Переяслав
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам мазду 323 ,потребує ремонту деталі по телефону **********Газ вписаний але не стоїть
Продам мазду 323 ,потребує ремонту деталі по телефону **********Газ вписаний але не стоїть
Авто на ходу. Я єдиний власник цього автомобіля з моменту купівлі у 1991 році. Автомобіль використовувався час від часу для поїздок на дачу, рідко — для далеких поїздок (взимку авто зазвичай стояло на стоянці), тому пробіг у нього досить невеликий як для 35 років експлуатації. Останні приблизно 5 років автомобілем ніхто не користувався. За весь час авто жодного разу не потрапляло у серйозні ДТП. На даний момент кузов і салон автомобіля, на жаль, перебувають у доволі непрезентабельному стані. Двигун у хорошому стані. Ходова нормальна. Коробка передач працює задовільно. Гальма справні. Загалом автомобіль підійде як недорогий та надійний засіб пересування для роботи або службових потреб, де зовнішній вигляд не є головним.
Продається автомобіль на ходу! після дтп (можливий продаж на запчастини, або під відновлення) двигун обслужений 1,3 коробка 5 ступінчаста механіка і є 4 ступінчаста окремо дзвонити за номером
Продам своє авто , стоїть без діла. ГБЦ після капіталки, стоять ковши, є музика, диски з всесезонною ризиною ще в норм стані, є електросклопідіймачі але потрібно поставить віддам в подарунок. Новий карб( солекс). Потрібно підкинути кільця, бере мастило. Тільки переоформлення.
Авто потребує уваги і зварювальних робіт
Проблеми з проводкою. Мотор коробка все добре. Кузов теж живий
Авто в гарному стані. Тільки покрашений, після ТО, гаражне зберігання, додаткові тумані фари і фарошукач, новий тен, нова резина, новий АКБ, ходва перебрана і замінені тормозні шланги та трубки, передні амортизатори, передні тормоні колодки, всі рідини в трансмісії і двигуні, новий газ, один бублік 43 літра другий 42.5 літра.
Паливна + хімічна + харчова цистерна( L4BH) працювала пів року Україна-Європа(олія) . Гідравлічний штатний насос для закачки/викачки, донний клапан, 5 секцій(об'єднані), 32000 л, тара 7850 кг. Ося BPW, ходова в ідеальному стані, обслужена, ABS працює. Заводський сертифікат в наявності. Залишок шин 40%, можливий продаж по перерахунку з ПДВ.
продам хороший автомобіль ходову відредаговано осінню, замінено ремінь ГРМ, натяжний ролик, помпу, ліву та праву гранати (шруз) машина з технічного стану повністю робоча, потребує косметичного ремонту. Реальному покупцю торг...
В продажі ВАЗ 2107 Мотор не димить несмикаєця, робе рівно Дно, пороги, агрки, все ціле неваряне 1990 рік Бензин 1.5 Авто з переоформленям Коробка невибива Мост невиє Електрика вся працює Ходова в ідеалі Ціна35-торг. Номер-**********
Авто в доброму стані, за питаннями пишіть звоніть
Машина доглянута,вокруг тонована,гарний АКБ,ходова по осені перебрана вся,замінив крестовини та кардан з флягцем,поміняв датчик температури та термостат,поміняв пружини на нівовські,установив нову систему вихлопа та главний тормозной тоже новий,задняполка під динаміки та магнітола,єсть фаркоп,пороги,дніще ціле,масло фільтр поміняно, машина на димить,масло не бере, машину делав для себе,продаю по ненадобості, не великий торг біля авто!!!
Всі питання по телефону
Пропоную на обмін або продажу не завершений проект. Машинка куплялась для повної реставрації, шукався гарний варіант аби тільки облити і зібрати. Фотографії та відео можу скинути по проханню у дірект. З основного, машинка на чистих документах на реєстрації(номера не входять у продажу). Мотор купляли експортний донор 1.5( +- який ішов на fiat). Коробка 4 ступка на пів рез, практично нова. Ходовка якщо відновлювати в ідеал то можна перебрати але на даний момент сіли і поїхали . Міст не гудить масло мінялось при купівлі. По кузову , залишається тільки зачистити і облити у свіжу фарбу, не гнила , вся рівна, тільки зачистили і фарбуєте. Машина розібрана і всі основні елементи є. До машини додається запчастини і аксесуари по вартості як 2 такі машини які вже не реально знайти і куплялись по всій Україні і навіть Європі! Починаючи від 3 ковриків салону до нового хрому всіх запчастин, салону, декількох торпед, нових карт, бархатки, стерео система яка ішла на експорт, диски exip , оригінальні плакати, книжки, аптечки, фари і тд це напевно 2% від того що є до цієї машини у комплекті. Все скуплялося роками !!! Вам залишається тільки облити її і зібрати під себе. Цікавить більше обмін на якийсь більш менш живий квадроцикл або якийсь дирчик аби можна було їхати в магазин. Стосовно продажі , треба все рахувати по місцю адже всього є дуже багато і ціна може бути різна. Телефонуйте і пишіть, буду радий побачити ваші варіанти.
