- 260 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
авто в технічно справному стані сів і поїха
авто в технічно справному стані сів і поїха
Незакінчений проект,авто дуже якісно поварене,залишились лиш підготовчі роботи,в авто вкладено багато сил і коштів,до авто додається мотор оригінальний та мотор від шкода фабія 1.4 інжектор з коробкою все в комплекті,салон від поло 2009 року вже підігнаний,все підходить,лобове нове,всі комплектуючі є в наявності,продається за браку часу доробити і можливості,в авто вклали більше 2000дол. Кого зацікавить дзвоніть на вайбер!
комплектація GT, рідкісна та багата (зверніть увагу), це фактично масимум що в ній може бути, такі практично не попадаються. IV покоління рестайлінг. Продаж на титанах та зимовій резині вridgestone r15. Мотор дуже шустрий, 74кВт (100 к.с.), приємно їде. Авторіа чомусь не підтягує цю модифікацію, можливо тому що вони рідкісні. Авто технічно справне, є незначні зауваження до ЛКП. - люк - шкіряне кермо та КПП - хороший звук аудіосистеми - гідро-електро підсилювач руля - датчики світла, дощу - 4 електро теплозахисні скла із заводським легеньким світло-зеленим тонуванням (не плівка, а саме скло) - бокові електро дзеркала із підігрівом та поворотами - автозатемнення дзеркала заднього виду - омивачі фар, + противотуманки - додатковий стоп - салон підвищеного комфорту, із більшою боковою підтримкою, підлокотник - дзеркала з підсвіткою в козирках, 2шт. - панель приборів хромована з голубою підсвіткою, кнопки червона підсвітка - підігрів сидінь - круїз-контроль - клімат-контроль - система стабілізації ESP - контроль тиску в шинах - парктронік - імоббілайзер, сигналізація - два ключі, сервісна книжка та ще книжечки, оригінальний пробіг - не мальована, всі скла оригінальні, днище повністю закрите пластиками Пригнана із за кордону в 2022р., і через війну майже не їздила. В сім'ї пару авто, тому через воєнний стан була переписана, по факту я 1 і єдиний власник в Україні. Людина для якої планувалось авто, виїхала закордон. Продаж в зв'язку із тим що більше стоїть, ніж їздить. прошу не рівняти до поло в базових комплектаціях чи вже роками виїжджених по наших дорогах.
Автомобіль в чудовому стані. Ідеальний для міста, динамічний і маневрений. +комплект колес з зимовою резиною. Більше інформації надам по телефону
Є невеликі нюанси по кузову, поміняно масла, фільтри, ГРМ, відреставрована турбіна, перебраний двигун, новий тнвд. Їздила жінка. тріснутий задній ліхтар. Тільки переоформлення. Деталі за телефоном.
Автомобиль приобретен новым у официального дилера Volkswagen AG «Атлант-М Лепсе» и обслуживается там же под четким контролем, замена моторного масла каждые 5000тыс км пробега или раз в год с самого начала (с нуля), и на одном и том же моторном масле. Масло используем Mobil 1 ESP Formula 5W-30. Масло приобретаем ящиками и для других своих автомобилей у проверенного и постоянного официального дистрибьютера смазочных материалов Exxon Mobil в Украине «НИКО Трейдинг» Автомобиль гаражного хранения, салон и багажник -состояние нового авто, (картошку, стройматериалы и тд не возили, передвигаются исключительно члены семьи) и сам автомобиль в идеальном стане, эксплуатировался до первого снега, зимой не выезжал, 25% город /75% трасса, левый ряд, переключения передач в диапазоне 3000-3500 об/мин. В автомобиле все родное, была замена ГРМ комплект оригинал на 92 тыс. пробега, летняя резина новая Goodyear, аккумулятор новый, есть комплект колес с зимней резиной Goodyear Предпродажную подготовку не делали, автомобиль на фото- повседневного пользования. Звоните и пишите, расскажу более подробно о том, что интересует.
Авто своє. Володію машинко з 2019р. Приганяла особисто. Два ключа. Вся в рідному окрасі. Кузов живий. Гаражне зберігання. Двигун, ходова, КПП у відмінному стані. Двигун не димить, масла не підбирає. Осінню пройдено повне ТО. Додатково інформація по телефону.
Машина технічно справна, мотор після кап. ремонта - 13000. Ходова нова, стойки "monro", тормозні диски "brembo", рульові тяги із наконечниками " linforder". Рульова рейка : втулка,сальнік і рідина. Мотор : стартер перебраний повністю, термостат замінений повністю з рідиною. Є нюанси: по лакофарбовому покриттю - більш детально по телефону. Власник я, газ вписаний. Продаж тільки переоформленням.
Авто без пробігу по Україні. Двигун, коробка працюють ідеально
Продам vw polo в гарному стані, 2010 рік, 1.2бензин, пробіг 114 км, авто було пригнане з Німеччини, Авто зручне і економне хто купить не пошкодує, деталі по телефону
Автомобіль щодня в користуванні, 1000км назад були замінені розхідники. По більш детальній інформації телефонуйте.
Продам автомобіль Volkswagen Polo 2012 року випуску. Придбаний в Україні в автосалоні 29.11.2012 року . Авто в хорошому стані . Використовувалося для їзди в місті . ТО пройдене. Додам комплект зимової резини. Сервісна книжка присутня
переоформленя,літня резина в подарунок,реальрому покупцю торг
Автомобіль в чудовому стані. Дбайлива експлуатація, своєчасне обслуговування та якісні витратні матеріали. Встановлено ГБО, яке регулярно обслуговувалося. Автомобіль завжди проходив планове технічне обслуговування згідно з регламентом. Перевірені клапани, компресор та основні системи. Фільтри та розхідники замінювалися вчасно. У 2024 році проведена повна діагностика та перевірка підкапотної частини, у 2023 році — капітальна перевірка ходової частини. Є сервісна історія за весь період мого володіння автомобілем. За бажанням нового власника можу передати старі замінені запчастини. Виконано шумоізоляцію дверей. Встановлене тонування задніх пасажирських вікон (5%). Салон охайний, чистий та свіжий. Встановлені чохли зі шкіри та алькантари, пошиті під замовлення. У 2024–2025 роках автомобіль експлуатувався в Європі. По кузову присутні незначні сколи від гравію, яким засипають ями. На технічний стан не впливають. Авто не потребує додаткових вкладень та повністю готове до експлуатації. Продаж не терміновий. Допомога в продажу не потрібна. Автомайданчики та посередників прошу не турбувати.
Сімейне авто, яке в одних руках 6 років. По кузову є проблеми, технічно в гарному стані, кондиціонер працює, фари лед, масла не бере.
Продам авто в гарному стані, бралось з салону. Обслуговування вчасне. Ге фарбувалось, без ДТП, гаражне зберішання. Всі питання по телефону.
Продам авто Volkswagen Polo Sedan 2014 року.Другий власник,ТО пройдено згідно з регламентом.Автомобіль технічно справний. По кузову ,треба фарбувати деталі (двері,бампер,крило) Пробіг 220 тис.
