- 350 тис. км
- Бедевля
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на ходу, добрий стан Деталі за номером
Автомобіль на ходу, добрий стан Деталі за номером
Volkswagen Polo в хорошому стані з реальним пробігом. Після придбання в попереднього власника фактично не використовувалась. Обслуговувався в офіційному СТО. Є додатковий комплект коліс. Встановлений Webasto ThermoCall, який дозволяє обігрівати автомобіль дистанційно. ДЕТАЛІ в WhatsApp або чаті
Продам власне авто у доброму стані ,не фарбоване,не битий,їздила донька дуже обережно машина ,на зимовій гумі ,літо віддам ,по мотору все добре ,по коробці також стуків по ходовій нема в машині все працює всі питаня по телефону
Машинка в дуже хорошому збереженому стані !!! Ніяких вкладень не потребує , хороша резина . Все мінялося вчасно . Просто сів і поїхав .Салон чистенький збережений . Рідний пробіг 194 тис . Я власник , машина знімається з обліку , обов'язкова переписка . Машинка дуже економна , хороший сімейний автомобіль . Тел ********** Богдан ціна 4600 торг Машина знаходиться в Міжгірї
Власне авто, газ є. Куплений був у м.Вінниця офіційне., по машині все працює нічого робити не потрібно. фари перероблені (стоять лінзи) світло біле (противо туманки біле світло), навіть при тонованому склі комфортно почуваєшся. Салон перешитий в чорний. Криша затягнута в плівку. Стопи тоновані. По ходовій частині запитань немає,по мотору та коробці також. Літні Титани р 16. Титани зимні р15 на добрій резині(другий сезон).
Продаю авто дружини. Причина - хоче щось на автоматі і трішки краще. Авто фактично перебуває в одні сім,ї, я купував в чоловіка сестри, а вони купували в салоні. Пробіг 159000, половина з них наїздив швагро з сестрою в Нічеччині на автобанах. По кузову на відео нюанси показав, на те щось зкину по ціні, все інше в нормі. Мотор масла не бере, антифриз на місці. Машина хороша, доглянута, зберігається в гаражі. Є комплект зимової гуми на стальних дисках. Телефонуйте, що цікавить - розповім.
ТЕРМІНОВО продаю власний автомобіль Volkswagen polo 3 покоління рестайлінг яким володію більше двох років , по машині зроблено багато роботи, за останній час відремонтовано генератор, замінено паливний насос та промиті паливні форсунки, також встановлено хорошу лед оптику, тонування та перешито стелю, технічно машина в хорошому стані, візуально є недоліки в силу віку , машина експлуатується в більшості по трасі тому і стан автомобіля підтримується відповідний, за детальною інформацією телефонуйте , розуміється торг присутній
ТАКОЖ зацікавлені в обміні на іншу машину до 5 тис дол, тому кидайте в вайбер пропозиції. Продам Volkswagen Polo 2002 року. Економ та надійний автомобіль для міста і щоденних поїздок. Двигун 1.4 працює добре, коробка без зауважень. Машина в хорошому стані на свій вік, доглянутий салон, кузов виглядає охайно. Авто компактне, маневрене та недороге в обслуговуванні. ✔ 5-дверний хетчбек ✔ Економна витрата пального ✔ Хороший технічний стан ✔ Салон охайний ✔ Документи в порядку ✔ Переоформлення без проблем Додатково: • Пічка працює • Хороша гума Авто на ходу, сів і поїхав.
Відмінне авто, на хорошій комплектації, все працює.
VOLKSWAGEN Polo 2014 1.4 КУПЕ газ-бензин (газ вписан) в дуже гарному стані. Все працює. Дно оброблено, пороги залиті є захист двигуна, два ключа.Пробіг рідний я другий хозяїн.ПРОДАЮ або міняю з моєю чи Вашою доплатою ТІЛЬКИ на Fiat Qubo пасажир, або Сітроен Немо пас. або Peugeot Bipper теж пассажир від 2013 р . Іньші моделі НЕ ЦІКАВЯТ і на пропозиції відповіді не буде від слова ЗОВСІМ.
Продам автомобіль в хорошому стані, нічого не потрібно вкладати. Мотор 1.2, дуже комфортна для їзди по місті так за містом. Також дуже економна в росході топлива 4-6. пригнане з Європи в 22 році, я в Україні один власник. Завжди вчасно обслуговувалось за потреби, та вчасно змінювалось масло. Віддам також хороший комплект шин зима, нові відкатали лише 1 сезону. Торг присутній
ВАЖЛИВО СПОЧАТКУ ЧИТАЄМО ОПИС І ТІЛЬКИ ПОТІМ ТЕЛЕФОНУЄМО! Авто у чудовому стані, повністю обслужене, сів і поїхав до 2023 року обслуговувалось на офіційному дилері… розхід газу по місту 10л з кондиціонером. Замінили лямбду, радіатор кондиціонера, помпу, та головний радіатор, поміняні котушки свічки, ГРМ, двигун самий надійний 1,6 MPI без запотівань та підтікань, працює рівно як на газу так і на бензині помилок не має, кондиціонер заправлений місяць назад працює гарно і дує холодним, також є підігріви сидінь мають два режими, склопідіймачі всі чотири, електроригулювання та підігрів зеркал, гарна музика, всі сидіння цілі не драні не рвані, в чохлах стійки перетягнуті в алькантару, та черний потолок, комплектація сама максимальна, ходова мьяка не стукає не грюкає, страховка дійсна, можливе любе переоформлення, гарна гума та 15ті легко плавні диски, торг присутній біля авто! Телефонувати лише зацікавленим
Продається Polo 1.6 газ/бензин. Вписаний в тех паспорт. Мотор обслужений та живий. До коробки та ходової питань немає. Один власник з 2019 року. Машинка на свіжій резині 2024 року. Зима в подарунок. Видно сліди експлуатації по кузову. Всі пройоми цілі, авто майже все в заводській фарбі. Торг присутній
продам хороший автомобіль економний надійний .стан суперовий живий негнелий двигун коробка ходова все в задовільному стані .я власник хто купить не пошкодує деталі по телефону
Чотири циліндри самий надійний МРІ !!!. Витрати пального по місту до 5.5. літра !!!Автомобіль в ідеальному стані . Оригенальний пробіг . Е всі підтверджуючі документи . Не потребує капіталовкладень взагалі . замінено всю ходову частину всі сайленблоки , нові амортизатори перед та зад, нові пружини . нові шарові , рульові тяги та наконечники. нові підшибник. перебрана гальмівна система . замінено всі фільтра , мастило в двигуні. нова вихлопна система. замінено новий комплект щеплення. замінено мастило в КПП. Замінено гри комплект , помпу та антифріз .встановлений магнітофон з камерою . Автомобіль без зварки взагалі . рідні карнізи . Немає ні одного рижика. дно авто без корозії. у автомобіль вкладено понад 1500 дол. чеки при вимозі на ремонт і запчастини надам. Продаж у зв'язку з потребою авто на автоматичній коробці передач . Обмін на автомат . Хто шукає дійсно ідеальний поло це ваш варіант .
автомобіль пригнаний з Австрії без пробігу по Україні СВІЖИЙ
Volkswagen Polo хетчбек 1.4 газ/ бензин 2010 рік
