- 350 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Автомобіль обслужений. Демфер, щеплення нове, ГРМ замінено 7 тис.тому. Є сліди використання. Є незначні нюанси по кузову. Автомобіль обслуговувався вчасно. Наразі вкладень не потребує.
ОФІЦІЙНЕ АВТО. Автомобіль весь в рідній фарбі, два ключа. Рідний пробіг. Авто обслуговувалося на АТЛАНТІ. Газ 5покоління!
Авто в гарному стані без ДТП тількі два косметичні під краси , в гарній комплектації , авто світ , авто дощь адаптивні фари , складання зеркал , гарна музика . Я Хозяин
Авто в гарному збереженому стані. Другий власник на Україні, замінено комплект щеплення з маховиком. Масло в коробці, колодки і диски по кругу, масла фільтра кожні 8 тис. масла від заміни до заміни не бере зовсім, мотор турбіна сухенькі без підтікань.Видалено сажовий фільтр та перепрошито так як їзда переважно по місту. Двигун коробка працюють ідеально, ходова без сторонніх звуків. По кузову є підкрас заднього крила та дверки без шпаклівки. Зимова резина додається.
Газ/бензин Працює все Обслугована Грм замінив на 336тис Авто в рідній фарбі, тому має декілька царапин і сколів Кузов без корозії На капот є момент, на фото показав Дверні карти і потолок не провисші Авто володію 3 роки, за цей час багато чого зроблено, більш детально по телефону Авто в гарному та збереженому стані на свої роки Робити нічого не потрібно, сів і поїхав
Продаю власне авто в повному робочому стані, сів і поїхав. Двигун 1.8Т АЕВ. Проїхав кілька тисяч після заміни ременів та основного радіатора(рідний почав запотівати), моторна олива та фільтри щойно замінилися, на кузові маються не випралені сліди експлуатації, передні та задні крила відремонтовані, гнилі не має, гбо встановлювалося за кордоном.
- По документах 3 власники, по факту користувався тільки я - Гаражне зберігання - Обслуговувалася на Галич-Авто (всі документи в наявності) - Любі перевірки - Перекупів - прошу не турбувати
Продам на запчастини після ДТП
Авто в доброму стані, потребує трошки "марафету", всі деталі по телефону, торг присутній.50
Авто в гарному технічному стані сів поїхав . Мотор масло не бере не димить . Коробка добре працює не вибиває . Салон в гарному стані в машині не курили . Кожна кнопка працює Деталі на вказаним номером телефону .
VW Passat 2007 р.в 1.9TDI(BLS) авто було пригнане у 2020 році з Німеччини, я 2-ий власник в Україні, двигун працює як повинен не бере мастило і відповідно не димить, клімат контроль працює без нарікань, авто не було в дтп, не фарбувалось, всі вікна 2007 року крім лобового, 100% оригінальний пробіг, готовий до , будь-яких перевірок Обслуговування проводилось вчасно: 242 тис. км заміна гальмівних колодок 248 тис. км заміна мастила в двигуні та кпп, заміна фільтрів - масляного, паливного та салону Всі додаткові питання по телефону з можливим адекватним торгом, автобізнесменів та площадки не турбувати
Продам власне економне авто, в гарному стані По авто було замінено 7 тисяч км назад комплект ГРМ+помпа. Поміняно прокладку головки і замінено гідро компенсатори. Також було зроблено дороговартісну реставрацію насос форсунок. Гарний білий не затертий салон і стеля В наявності до авто є 4 зимових колеса на дисках І також чохли на всі сидінння За деталями телефонуйте)
Автомобіль в дуже чудовому та збереженому стані, кузов автомобіля в заводському R-line обвісі , що дає йому надзвичайно крутий вигляд, технічно все справне, та вчасно обслужене,вікна всі тоновані та рідні включно із лобовим, хто шукає собі живий та надійний пасат! Телефонуйте
Продаю свій найулюбленіший автомобіль. Одразу почну з того, що було зроблено — вкладено понад 2000$. Замінено: * комплект зчеплення (LUK); * турбіну; * усунено течу КПП; * генератор (новий); * піддон двигуна (стара різьба на зливній пробці була зірвана); * вся передня ходова, окрім опорних підшипників; * датчик розподільного вала; * датчик колінчастого вала; * усі запчастини ставилися оригінальні; * трубки та шланги наддуву, а також корпус повітряного фільтра; * новий теплообмінник; * нові передні маточини; * усунено течу дросельної заслінки; * почищено клапан EGR; * свічки розжарювання замінені пів року тому; * новий ремінь генератора та натягувач; * масло замінене вчора. Автомобіль щодня використовується для поїздок на роботу, повністю на ходу. Якщо вже зовсім прискіпуватися, то можна замінити гальмівні диски (якщо я ще не встиг цього зробити), задні амортизатори (є невелике запотівання) та передні опорні підшипники амортизаторів. Загалом у машину вкладено багато грошей і душі. Продаю лише тому, що хочу купити Mercedes. У цій машині вже все зробив — стало нудно!
Авто в дуже хорошому стані,повністю обслужене,нещодавно замінені тормозні диски та колодки,свічі і дроти всі деталі по телефону,можливий торг
Без торгу!!! Продаю свого Пасатовича, технічно справний, двигун 1.6 (без турбіни), механіка, бензин, клімат і круїз контроль, підігрів сидінь. 2 комплектиирезини. Катаюсь мало, це моє перше авто, тому є невеличкі сліди експлуатації (на фото), нічого не підмальовую, не скручую і не прикрашаю, показую як є!
Продам пасат в хорошому стані власне авто стан хороший сів поїхав більш детально телефонуйте
