- 341 тис. км
- Колки
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Машина в нормальному технічному стані, ходова зроблена, мотор працює без нарікань, турбіна працює, знімається з обліку, деталі по телефону. Обмін ЗіЛ, Газ.
Терміново без торгу продам Автомобіль в ідеальному стані, з рідним пробігом 181 тис, є моменти по іржі на фото видно • НЕ БИТА НЕ ФАРБОВАНА. всі стекла рідні включаючи лобове. Мотор не димить масло не бере, ходова в ідеалі, коробка без питань • Салон дуже пристойний • Всі інші питання по телефону • НА обмін ціна 7000 •
Європа,без ДТП,пробіг такий тому що часто їзжу по трасі між містами,масло з фільтрами кожні 8 тим міняю,новий акумулятор Воsch,нові вентильовані диски з колодками,нові свічки оригінал, в машині не курили.Технично автомобіль ідеальний.Зимова гума з дисками у подарунок.Автомобіль дуже надійний і комфортний.
Авто повністю справне, вкладень не потребує. Перший власник, було пригнано з Європи для себе. Дизель, дуже економний.
Автомобіль в чудовому технічному і візуальному стані! Весь в рідній фарбі, рижиків і гнилі нема взагалі! Повний привід працює відмінно! По задній ходовій, мінялись повністю всі сайлентблоки, стойки і пружини рік назад! Перед мінялись ричаги по мірі їх зносу, стойки та пружини теж нові! Збільшений кліренс! Щеплення мінялось влітку! По електриці працює кожна кнопочка! Є підігрів дзеркал, сідушок, кондиціонер! Встановлені бі-лед лінзи, світло шикарне! Хто купить не пожалкує
Є дистронік.
Продам доброго пассата без гнилі і ржі в рідній фарбі. Кузов рівний. Двигун і коробка працюють бездоганно. 147 кВ і 200 коней. Ходова без зауважень. Розхід бензину 10-12 л в міському циклі залежить від стилю їзди. Траса 7 л. Мультируль, кліма, адаптивне дороге світло, підігрів сидінь і багато різних приємних опцій. Колеса зимові. Другий власник в Україні. Машина була на мені, потім перепис на дружину. Любий вид переоформлення.ремінь грм замінено 10 тис назад. Масло і фільтр 4000 назад. машина без жодного підкрасу. Добавлю інформації. Місяць тому зроблена вся ходова на суму 40000 грн + заміна масла і фільтрів
Дуже гарна машина.Все працює ідеально.2,0 дізель.В живі гарніша. 2010р випуску.Тех паспорт 2009роком.На обмін дорожче.Звоніть.
автомобіль після ДТП, продаж тільки з переоформленням, до аварії працював як годинник, розхід 13 газу місто.
Надійне та комфортабельне авто в ідеальному технічному та зовнішньому станіє Пригнаний із Німеччини - перша реестрація! На українських номерах. Завдяки пильному догляду попередніх власників та регулярному сервісному обслуговуванню, автомобіль у відмінному технічному стані, без підводних каменів та неприємних сюрпризів. Проведене технічне обслуговування в Німеччині!!! Зроблена заміна щеплення, катушок запалювання, ремонт (заміна) куліси. Реально економічний двигун забезпечує необхідну потужність. Ідеальні враження від поїздок по місту та трассі. Запрошуємо на тест-драйв переконатися в перевагах цього чудового автомобіля в реальному використанні!
Продам власне авто VW Passat, 2006 року випуску Комфортний німецький універсал Авто в хорошому стані, з потужним та надійним 1,6 бензин Я перший власник в Україні Двигун працює тихенько та рівно, заводиться як на холодну так і на гарячу з пів оберту Всі вікна в авто рідні з заводу Volkswagen Салон в авто охайний, чистий та вмісткий Дверні карти і сидіння тканинні Стоїть хороша рідна акустика з дуже якісним звуком Двохзонний клімат контроль працює відмінно В комплектації: Двохдонний клімат контроль Підігріви сидінь Електрорегулювання сидінь Круїз контроль Електро підсилювач керма Регулювання дзеркал Повний електропакет ABS, ESP Підігрів лобового скла Авто обслужене, по техніці працює добре Розхід приємно радує, по місту - 8, траса 6 З основних нюансів є декілька рижиків Дзвоніть домовимось про огляд Новий власник буде приємно здивований станом авто та комфортом, який присутній в цій моделі
замінено повністю демпфер,common rail, нові стійкі , нові пружини, проставки по 2 см перед і зад, жодних посторонніх звуків чи шумів, заміна масла і фільтрів кожні 10000 , замінено масло в коробці, поміняно антифриз.
Максимальна комплектація більше деталей по телефону,кінець 2010 року перехідний остання модель на б7 в середені.з надійною паливною системою Common Rail торг біля машини.камера заднього види партроніки мультируль 2 роки я їжджу на Україні перший власник
Автомобіль досить рідкісний, який заворожує своїми формами. Додатково дуже багато рідкісних запчастин.
Продам авто в хорошому стані . Всі питання за телефоном
Авто в хорошому стані, свіжий сервіс, дуже економний розхід палива (5 л). Замінили тормоза, сціплення, ремені. Недолік: місцями з'явилась ржавщина, естетичні недоліки присутні.
На ходу, газ-бензин. Перебрана ходова. Нові гальма, тормозні колодки. Новий радіатор, стартер, помпа, катушка, Нещодавно мінялось масло і антифріз. Є царапіни по ЛФП, знизу підкрашена. Треба відрегулювати моноінжектор, їздив на газу не заморочувався.
