- 265 тис. км
- Умань
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному технічному стані. Свічки накала замінено . Щеплення також замінено. Два комплекти шин. Ходова в гарному стані.
Автомобіль в гарному технічному стані. Свічки накала замінено . Щеплення також замінено. Два комплекти шин. Ходова в гарному стані.
Машина на повному ходу! Підвіска зроблена,масло замінене. Детальніше по телефоні
Продам авто в хорошому стані Мотор та коробка супер Все працює Ходова зроблена Кузов не гнилий Резина літня на титанах Документи в порядку Торг біля авто Можливий обмін Можливий пригон Дзвоніть або пишіть
Авто в мене більше 4 років Надійний автомобіль Пробіг 245тисяч В рідній фарбі. Є вмятина на крилі та бампері Причина - поки авто було запаковане - протерла інша машина ( водій записки не залишив ) Є невеликі здуття фарби на даху - з того часу як купив - так вони і є- не збільшились Купив інше авто - стоїть тому продаю пассат. Потрібно замінити фільтра-масла - за загалом зробити ТО Світиться чек - причина швидше за все датчик масового розходу повітря Перед зимою замінено свічки та дроти на свічки. Загалом в хорошому стані . Масло заливав 5w30 titan fuchs . Загалом все працює . Перекупів не турбувати . Переоформлення Торг присутній . Показ можливий після будні дні після 17:30 І на вихідних по домовленості
Авто в дуже хорошому стані, робити по ньому взагалі нічого не потрібно. Технічно 8/10 Візуально на фото все видно. Я власник любий вид переоформлення. Для деталей телефонуйте. Можливий невеликий торг біля самого авто.
Пригнана з Німеччини, рідний пробіг, вся в рідній фарбі, комплектація Highline, LED передні та задні фари, адаптивний круїз контроль, електрична кнопка багажника, тризонний клімат контроль, датчики світла та дощу, підігрів сидінь, навігація, велике ТО зроблено на офіційному СТО на 196 тис.км, абсолютно нова зимова гума два ключі, сервісна книжка. Всі інші питання по тел.
Авто було пригнане з Германії, з пробігом 202 тис на одометрі, при купівлі встановили що факт 320 тис пробігу. По стану авто, найголовніше що ніде немає корозії, хоч є не значні вм*ятини по кузову. З технічної частини: Мотор не димить, не троїть, завжди добре запускався в будь який мороз. Роботи по мотору - заміна ГРМ, котушки, свічок NJK, лив спочатку Motul зараз Mobil. Фільтри завжди по MANN. Коробка - механічна, взагалі ніяких питань не виникало, все нормально працює. Підвіска - було замінено всю задню підвіску зі амортизаторами Bilstein, пружинами, сайлентблоками, по передку ШРУСи. Гальмівна система - при купівлі переборка всіх супортів, заміна колодок та дисків. Ручне гальмо працює. Загальні роботи - нова система охолодження (помпа, радіатор, патрубки, "тройнік" з датчиком температури), відреставрований генератор та стартер, встановлені діодні лампи в ближнє світло, та задні фари та по всьому салону. покришки зима, на штампах. Кондей працює. Всі кнопки також працюють.
Авто в доглянутому стані, виглядає непогано на свої роки. Ходова перебрана( стойки, подушки, ступічні підшипники і т.д). По мотору зауважень нема масла не їсть, підтікань нема.Резина не погана на фото все видно. Любе переоформлення. Запитання що виникають телефонуйте на все відповім.
Продам власний автомобіль в класній комплектації Highline. Пригнана з Швейцарії, ПРОБІГ НЕ СКРУЧЕНИЙ, РІДНА КРАСКА. Масла та фільтра поміняні. Ходова в ідеальному стані, все шо потрібно було то міняв, не жалів грошей. Коротко по комплектації: -Безключовий доступ -Мультируль -Шкіряний салон -Електро багажник -Преміум-аудіосистема: Volkswagen Sound -Підігрів сидінь -Підігрів обового -Підігрів заднього стікла -Пдігрів дзеркал -Електрорегулювання сидіння -Автохолд -Партроніка зад і перед -Датчик шин -Повний електропакет -Круїз контроль -Електро ручник. Є запаска. Бережно користувався. За більш детальною інформацією дзвоніть.
Авто вартує уваги! Авто на ходу,на даний час нічого робити не треба, завів і поїхав.На свої роки авто в хорошому стані. Терміново потрібні гроші! До 25 травня віддам за 900!
Продам фольцваген пасат б5 1997 рік випуску 1.6 газ/бенз на повному боєвому ходк мотор коробка без зауважень по ходовій зроблений можливий пригон. Кому цікаво більш детально за номером
Продаю власний офіційний Volkswagen passat B7, у гарному стані. Двигун 2.0 TDI на практичній механічній коробці. Рідний пробіг 303000 км. Обслуговувався на одному вірному СТО. Продаж у зв'язку з потребою пересісти на більший автомобіль. Торг біля капоту.
Автомобіль обслужений. Демфер, щеплення нове, ГРМ замінено 7 тис.тому. Є сліди використання. Є незначні нюанси по кузову. Автомобіль обслуговувався вчасно. Наразі вкладень не потребує.
ОФІЦІЙНЕ АВТО. Автомобіль весь в рідній фарбі, два ключа. Рідний пробіг. Авто обслуговувалося на АТЛАНТІ. Газ 5покоління!
