- 390 тис. км
- Добросин
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам автомобіль кого цікавить пишіть телефонуйте
Продам автомобіль кого цікавить пишіть телефонуйте
Продам пасат б 5 в доброму стані газ бензин, економне і зручне, авто.деталі за телефоном
Машина на повному ходу, замінено масло в двигуні, масло в коробці, також всі фільтра, ролики и ремінь ГРМ. Двигун працює відмінно, масло не бере, компресія в порядку. Коробка працює без нарікань, ABS, AIR BAG, підсвідка салону по контуру, ел-стеклопідйомники, регулювання дзеркал з підігрівом, регулювання керма, підігрів сидінь, магнітола 2din android, два ключа, сигналізація штатна, центральний замок, резина в гарному стані, нова кермова рейка, встановлена газова установка 4 покоління вписана в ТП. Клімат контроль, кондиціонер заправлений, компресор обслужений. Авто робилось для себе, гаражне зберігання, в ДТП не було це наслідки ворожої агресії.
на ходу
Авто в робочому стані.Кожен день в роботі.
Всім доброго дня та вдалих покупок;) До вашої уваги автомобіль VW Passat B5 Універсал з двигуном 1.8 ARG + ГБО 4 покоління. По машині на повному ходу але нюансів також вистачає так як машині вже 27 років. Причина продажу проста переїзд в велике місто і потрібно щось компактніше Авто мене ніколи не підводило володію ним більше 3х років по мотору все добре трохи сопливить мастило але сам мотор не бере ні каплі, ходовка вся в коло замінена 2 роки назад передок і задні стійки і нещодавно сайленблоки задньої балки (не оригінал все але нормалне ставив перід raico зад стійки сакс сайленблоки фірму не пам?ятаю але заміна була з корпусом так що їздити буде ще довго). Основні проблеми: Кузов на фото все видно Салон потрібно переклеїти (Не роблю цього по причині що не можу лишитись без коліс) Передні диски і колодки нові Задні колодки нові диски в задовільному стані Газ чи працює сказати не можу так я к я принципово ні хвилини після покупки ним не користувався(коли купував власник приїхав на газу) розхід бензину по мануалу (тобто датчики всі працюють справно) Наче все, інші питання біля капота торг також машина частіше всього в Софіївська Борщагівка але буваю і в Житомирі ПРОХАННЯ!!! Перекупів і любителів «за 1500 заберу» обходити це оголошення 10 дорогою Машина не нова і потребує часу та трохи коштів але в такому вигляді ще буде їздити довше ніж будь який китаєць чи європеєць 2026 року.
Вітаю!) Продаю власний автомобіль Volkswagen Passat 2012 року, з двигуном 2.5, газ/бензин. Дуже надійний атмосферний двигун, по трасі якщо їхати середньою швидкістю 100-130км/год то бере від 8-9 літрів/100км бензину і 10-12 літрів/100км газу по місту 10-13 літрів/100км бензину і 13-14 літрів/100км газу. Мастило + фільтри завжди мінялось вчасно орієнтовно кожні 10 тис/км. ТО газу тако ж проводилось кожні 10 тис/км Встановлена магнітола, яка підтримує GPS навігацію та камеру задннього руху. Авто як ремонтувалось то все робив для себе з якісних запчастин, щоб машинка добре їздила та без проблем. Їздив нею загалом по Києву та асело за містом. Мотор робить гарно без ривків. Гарно тримає доогу. Загалом, машина дуже хороша і береглась для себе. Кого зацікавив автомобіль пишить/дзввоніть. Гарного дня!
Скло в машині рідне скрізь. Компресор і радіатор замінені на кондиціонер. Стійки, пружини, упорні підшипники всі замінені Потребує невеликих косметичних робіт і потрібно замінити втулки стабілізатора Торг присутній
Автомобіль в хорошому технічному стані, не вимагає значних вкладень. Підходить для повсякденного використання.Додатково:Електрозеркала, мобілайзер, підігрів переднього та заднього скла, автоблокування кп.Стан відповідає на фото
Авто пригнано з Германії. За детальною інформацією звертайтеся за контактним номером телефону Юрій
Встановлено: новий радіатор опалення та охолодження двигуна, новий моторчик вентилятора пічки, головний циліндр зчеплення, перебраний та відремонтований стартер. Переднє ліве крило пошкоджене, потрібні де-які зварювальні роботи та виправлення мілких недоліків. НЕ ТЕЛЕФОНУВАТИ !!! Казки не розповідаю, по телефону не торгуюсь. Лише пишіть !!! Машина знаходиться : Київ, Троєщина, район Епіцентра Свої пропозиції на перегляд пропонуйте на сайті або у Viber.Торг присутній, але тільки біля капота.
Хороший автомобіль, комфортний. Газ бензин вписаний в тп.будь яке переоформлення з доками все добре. Піднятий на 4 см по кругу, хороша літня резина. Стоїть Сабвуфер і усілітель на 500вт По ходовій питань не мае. Двигун замінений 222000, по пробігу 380000. Треба кваліфіковане встановлення головки двигуна, піддона. Головка шліфована відкапіталена. Стоїть нова турбіна, але потребує реставрації картриджу, помилки на сто. На реставрацію часу не маю. Чіпована, має 240кс, розхід палива 8л бензину по місту 13л газу. За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном
Авто використовувалося одним власником в Україні. Газ/бензин - дуже економна по витратах на пальне. Два комплекти гуми, новий акумулятор (ще на гарантії). Без ДТП, всі вікна заводські(окрім лобового - заміна через потрапляння камінця) Весною проведена повна дезінфекція кондиціонеру із заливкою нового охолоджувача 10 тис тому зроблено ТО по заміні ременів, роликів і помпи . Все що потрібно зробити - це подивитися до двигуна, в останній час з"явився дим з вихлопної - цей момент буде врахований в кінцевій оцінці реальному покупцеві. Продаж через відсутність необхідності, я купив нову машину і на цій не їзджу
Авто в ідеальному стані! Машина відпіскоструєна, повністю покрашена, все помовілено, підкрильники , бризговики, нова вихлопна, нові диски нові тормозні накладки, відкапіталений мотор заміняні кольцо, вкладеші корінці шатуні, сальники клапанів, шліфована головка, протерті клапана,стоїть швидкісна коробка, замінені масла в моторі в коробці нові сальники, мельники, новий радіатор пички, кондиціонер і охолодженя. Нові лед лампочки, встановлений кондиціонер все працює ідеально, замінений антифриз, мотор проходить обкатку. Фаркоп, літня резина на титанах, зимова на дисках, ковпаки. Встановлений газ, вписаний в Тех паспорт, Перешитий салон повністю кондиціонер, підігріві сідушок, електоропадйомніки, центральний замок, мультик медіа, тонована,Єва коврики, підсвітки салону.
Продаю власне авто, яким володію 6 років. 2 комплекта ключів 4 електросклопідйомника; Climatronic працює; фаркоп з проводкою до нього; безпека ціла; салон не прокурений тонування скла нове(перед - 30/зад - 5) При купівлі проводилася заміна поршневих кілець(залягли маслознімні кільця, стандартна болячка цих моторів) В 2022 році поставив ГБО 4 покоління, в тех. паспорт вписаний Балон на 54 л. ТО проводилось вчасно Мотор, коробка технічно справні та максимально надійні З кузовом потрібно попрацювати Тільки переоформлення!
**********
Колір червоний, 80% в рідній фарбі. Двигун 1.8 бензин газ 3 покоління. На газу працює ідеально, двигун масла не бере. Фари ксенони. Є парктронік. Варити і фарбувати не потрібно.
