- 400 тис. км
- Івано-Франківськ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на ходу.Стоїть газ(не вписаний). Деталі по телефону .
Автомобіль на ходу.Стоїть газ(не вписаний). Деталі по телефону .
Автомобіль в відмінному технічному стані, вкладень не потребує) Двигун 1.6, запускається відмінно, працює без зауважень Передачі переключаються чітко Ходова повністю перебрана, замінені всі стійки, пружини, опори, ричаги, гальмівні диски та колодки Кондиціонер працює, заправлений Шини нові Страхівка дійсна 3 ключа Газ вписаний в тех паспорт, але не стоїть Стан автомобіля сів поїхав, огляд на будь якому СТО, телефонувати тільки реально зацікавленим)
Продам власне авто — Volkswagen Passat B5 ? 2003 рік Двигун 1.6 бензин + ГБО 5-ступенева механічна коробка передач Авто в хорошому стані, доглянуте. Комплектація: ? кондиціонер ? люк ? регулювання керма ? комфортний салон
Хороше авто достойне уваги без рижиків в наявності, ще диски ковані за окрему ціну Масло/ фільтра міняв на 250000 тис. 2 ключі БЕЗ ТОРГУ ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ! Детальніше whatsapp +**********
Авто в гарному стані, тільки зробили повний капремонт акпп, газ працює , клімат холодить , по кузову в гарному стані фарбовано 2 деталі , ходова обслужена , авто ізде кожен день . Торг є але по факту .
Стан сів поіхав газ вписаний
Продається ПасатВ7 все робить Ідеальна! стоїть Газ Заводскі!! Витрата 8 л Все рідне.
Автомобіль на повному бойовому ходу, гарна резина. Салон зберігся і в достойному стані, 4 електро склопідйомники, електрорегулювання дзеркал, люк - все працює. На свої роки в гарному стані. Можливий торг. На обмін 3000$. Повне переоформлення
Продаю власний Passat у комплектації SE зі світлим салоном. Повне електрорегулювання сидіння водія, дзеркал. Оснащений легендарним, надійним і невибагливим 2.5-літровим 5-циліндровим атмосферним двигуном у парі з автоматичною коробкою Aisin 09G 6ст. Автомобіль повністю обслугований. На пробігу 261 тис. було проведено капітальний ремонт двигуна, заміну пічки опалення , заміну мастила і фільтру автоматичної коробки передач, проведено ТО ГБО. Повністю була перебрана вся електрика, замінено акумулятор на новий. На 265 тис. було проведено ТО по підвісці, також замінено гальмівні диски по колу, гальмівну рідину, радіатор кондиціонера, замінено антифриз. Комплектація SE: кондиціонер з обдувом заднього ряду сидінь, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, мультикермо . Авто повністю обслуговане, технічно без вкладень — сів і поїхав. Жодних технічних проблем — мотор працює рівно, коробка перемикає плавно, електрика без помилок. Автомобіль доглянутий. ? Одеса | торг біля капота
Привіт всім, продам свого пассата б7 се, по Америці був не значний удар, авто працює кожен день без зауважень. Хто хоче взяти гарне авто, в повідомлення, чи на вайбер так як знаходжусь у Франції, будемо домовлятися! Це авто в мене с 20 року і хочу сказати що авто варте уваги. Якщо ви заберете авто с Франції ціна буде 6500€ пишіть дзвоніть на вайбер всім добра. Машина обслужена, не давно замінені ролики, ремінь генератора, кондиціонера, колодки, свічі, стоїть добра резина, замінені саленьлоки передні на ричагах, фільтр салона, воздушний фільтр, по машині немає не однієї помилки, масло в коробці мінялося 40 тисяч назад, по салону робить кажда кнопка, салон чистий, газ також обслужений, машина їде дуже гарно, тому якщо вас цікавить цікавить авто яке стане вам с пригоном в Україну порядка 8500$, зауважу що я бачу що е авто и за 8к в Україні але не та комплектація, не той пробіг і так далі до зустрічі.
Продам надійне,комфотрне та недороге в використанні, доглянуте авто від першого власника з 2000 року. Повне ТО зроблене місяць назад з заміною ДВС на контрактний з Польщі а також замінені фільтра ,масла, тосол, помпа,ремні , зроблена ходовка,новий насос ГУР нова гідрорейка. ДВС не димить масло не бере.Салон авто обезшумлений, доглянутий на максимальній комплектації встановлений від пассат В 4.Топові рідкісні фари HELLA на лінзах з LED лампами, світять чудово.Є вмонтований в систему насос підігріва тосола в зиму від 220 V. Шкіряний салон з підігрівом передніх сидінь та ел.приводом , клімат-контроль,підігрів дзеркал заднього виду з регулюванням.Двухстороння сигналізація ,запуск двигуна кнопкою з секретом.ГБО на 42 л "таблетка" вписано в свідотство.Чудова акустика 8 динаміків 4 пищалки.Декоративна зелена підсвітка ніг.Задній парктронік.Кнопка відкриття багажника з салону та розетка 12V в багажнику.Підвищений кліренс ,задні пружиши від універсала.Все працює без нарікань.Плюс комплект зимової гуми на R14 оригінальних тітанах.Машина взагалі без трешових ДТП, є деякі моменти під час використання. З продажем не поспішаю.Всі деталі по телефону.Торг біля капота.
В справному стані
Коробка і двигун у відмінному стані . Коробка одна із самих надійних Aisin 6 ступенева Ходова без зайвий звуків Встановлений газ, що дає більш економну витрату палива Кондиціонер працює Шкіра у відмінному стані Торг можливий
Продаю своє авто. В хорошому стані. Повністью обслужене, двигун після капітального ремонту. Дозволяю любі перевірки. Військовим знижка на авто.
авто Повністю обслужено, торг у капота
Автомобіль 2009 року випуску, в гарному стані і на повному ходу. Сів і поїхав. Після повного ТО. Також було замінено масло і всі фільтра 500 км тому. Ремінь генератора був замінений 10 тис. км. тому. Завжди вчасне обслуговування якісними запчастинами. В автомобілі працює кожна кнопка. Гарний шкіряний салон повністю як новий. Всі інші питання по телефону. Паливо газ-бензин. Можливий розумний торг.
Нова АКБ, нова зимова гума, стартер перебраний тиждень тому, їздить кожен день.
