- 315 тис. км
- Збараж
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль технічно справний. Обслуговувався регулярно, згідно з регламентом, гаражне зберігання. Додатково комплект нової літньої резини 2025 року на дисках.
Автомобіль технічно справний. Обслуговувався регулярно, згідно з регламентом, гаражне зберігання. Додатково комплект нової літньої резини 2025 року на дисках.
Продам свій особистий автомобіль в ідеальному стані. Автомобіль любив, доглядав, все змінював своєчасно. Кузов в ідеальному стані, без дірок корозії і так далі. Має 2 косметичні підфарбовування, без криміналу. Ходова частина після ремонту, їде тихо і м'яко. Автомат класичний гідротрансформатор (aisin 6ст) працює ідеально, без пінків, ривків і затягувань. Двигун сухий, працює добре, оберти не плавають, помилок немає, перед продажем не мив. З моменту покупки фари відразу були затягнуті в бронеплівку, хороший LED світло. Салон в ідеальному стані, що видно на фото. Шкіра абсолютно ціла, оскільки своєчасно оброблялася кондиціонером для шкіри. Всі кнопки працюють справно, клімат холодить ідеально. В наявності 2 комплекти гуми, 2 ключі. Загалом дуже гідна тачка, за яку не соромно. Будь-які перевірки на вашому СТО. Документи в повному порядку, продаж від власника, можна оформити через Дію.
ID 56198 Автомобіль Volkswagen Passat 2010 року, пригнаний з Європи. Надійний та комфортний седан, який відомий своєю практичністю та економічністю. Авто повністю обслуговане, технічно у хорошому стані — двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Салон чистий та доглянутий, автомобіль використовувався акуратно та своєчасно обслуговувався. Комфортний у керуванні, місткий та зручний як для міста, так і для далеких поїздок. Чудовий варіант для щоденного користування без зайвих вкладень.
Повністю обслужене. В рідній фарбі. Запуск кнопкою. Адаптивний круїз контроль. Трьохзонний клімат контроль. Електроручник. Автохолд. Електро регулювання сидінь з підігрівом. Фаркоп. Два ключі. Дзеркала з підігрівом. Датчик світла. Датчик дощу. Мультируль. Старт-Стоп. Два комплекти резини на дисках.
Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка передач без нарікань. Ходова частина обслужена, нічого не стукає. Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Усі кнопки та електрика працюють справно. Авто регулярно обслуговувалось, заміна мастила та фільтрів проводилася вчасно. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. ? Надійний та економний автомобіль ? Комфортний для міста та далеких поїздок ? Кондиціонер/клімат-контроль ? Електросклопідйомники ? Центральний замок
Надійний, комфортний та солідний пасатік. Детальніше за телефоном.
Власний сімейний автомобіль у дуже класному стані. Один власник 7 років Знімається з обліку. Технічно справна Торг біля авто !
Продам машину в робочому стані. Є нюанси по кузову видно на фото. Гарна комплектація.Машина не нова є свої нюанси.Кому буде цікаво дзвоніть по телефону все розповім. Хороший торг
Volkswagen Passat B7 • 2012 р. • Дизель • Автомат Продаю надійний та економічний Volkswagen Passat B7 2012 року з перевіреним дизельним двигуном та комфортною автоматичною коробкою передач. ? Двигун: 2.0 TDI — економний та динамічний ? Коробка: автомат — працює плавно, без ривків ? Пробіг: реальний, підтверджений ? Технічний стан: без вкладень, все обслуговано вчасно ? Стан кузова: без корозії, рівний та доглянутий, є незначні дефекти ? Салон: доглянутий, чистий, акуратний ? Комплектація: клімат-контроль, круїз, парктронік, мультируль, підігрів сидінь, мультимедія та інше Обслуговане авто вкладень не потребує-сів і поїхав Авто використовується щоденно, повністю справне. Вкладень не потребує — сів і поїхав. Переоформлення в сервісі МВС. Телефонуйте — з радістю відповім на всі питання та домовимося про огляд! ?? ********** Ярослав
Авто в хорошому стані, володію ТЗ з 2019р., є нюанси по кузову (на фото не дуже видно). Огляд у будь який зручний для вас час) Причина продажу, пересів на робоче авто і немає потреби у своєму. Стоїть оновлена музична акустика (700$). Підсітка салону (панель, дверні карти як заводська 500$). Телефонуйте домовимось)
Продам пасата б5+ 1.9диз. Заводится з півтичка працює рівно не димить, ходова в нормі сів поїхав. По кузову є косячки царапини підкраси на їзду не вливають. Бажано зробити хімчистку салону. Кому для роботи або просто їздити на кожен день машина відповідає ціні. Кому потрібно ідеальну по кузову пропускайте цей варіант. Авто в м. Хуст деталі по тел. Обмін не цікавить
Оглянути це та інші авто можна на нашому автомайданчику в місті Умань. Можливо доставка по території України. Працюємо щодня. Є кредит та лізинг.
Продам фольцваген пассат б8 повністю обслужений, грм замінено, ходова зроблена, робилося повне т,о Питань по ньому немає, їде добре, по коробці без питань, можна перевірити на будь-якому СТО, хороша комплектація, датчик світла, дощу, криз і ще багато чого, дивитися Харків нові будинки
Модельний рік 2009. Власник. Офіційне обслуговування по сьогодні. Ланцюги, маховик, щеплиння замінені, коробка обслужена, відремонтована на гарантії. Помилок немає, технічно все супер. Майже повна комплектація, авто паркування,електро ляда (багажник), люк і так далі…дивіться фото. Цікава розмова з людиною яка знає та розуміється про дане авто і орієнтується, цінує дану марку … хто думає що купує звичайний Пасат і чому така ціна, прошу не турбувати. Авто вихідного дня, писати можна багато, краще побачити та прокататися. Авто приносить задоволення при їзді. Додаткові питання при огляді.
- Офіційне авто куплене в Україні, не пригон - оригінальний пробіг - пройдене повне ТО - надійний та економний двигун - будь які перевірки - круїз контроль - партроніки перед і зад - датчики світла -двохзонний клімат контроль - система START STOP - підігрів дзеркал - AUTO HOLD авто в дуже гарному стані, замінено комплект ГРМ, новий АКБ
Автомобіль був пригнаний з Німеччини та з годом розмитненний ! По автомобілю було зроблено за останній рік дуже багато, а саме заміна по колу пружин ,стійки, пильники, опорні підшипники, відбійники ,повністю перебраний та реставрований задній підрамник ,заміна переднього підрамника ,стійки стабілізатора . Того літа була по колу пофарбована окрім криші . По салону зауважень намае .Не зачуханий є нюанс по водійському сидінню ,є невелика протертость . Підігрів передніх сидінь працюе без зауважень ,електро регулювання водійського сидіння , по салону працює кожна кнопка .ТО було зроблено 1300 кілометрів тому вкладень не потребує . Питань по двигуну немае . Була заміна прокладки клапанної кришки ,заміна деяких патрубків . Резина нова пройшла один сезон тоді ж були відпіскоструєнні та якісно пофарбовані диски ,та перебрангі супорта і також пофарбовані ! Грошей на жалів так ,як не збирався продавати ! Останній рік їздила дружина .За додатковими фото або відео пишіть все відправлю . Також є відео як машину фарбували і робили усе перераховане ! Якщо не взяв слухавку , пишіть !
