- 318 тис. км
- Вінниця
- Бензин
- Ручна / Механіка
Авто в технічно справному стані. Кузов має незначні вздуття та "рижики ", які не впливають на загальний стан, але потребують уваги. Не хочу замилювати очі.
Авто в технічно справному стані. Кузов має незначні вздуття та "рижики ", які не впливають на загальний стан, але потребують уваги. Не хочу замилювати очі.
Є нюанси по кузову Ходова у ідеальному стані після кап ремонту
Продам доглянуте авто, по кузову є 2 підкраси, комплектація максимальна яка може бути, машина обслужена. Деталі по телефону.
Автомобіль у хорошому стані. Рідна фарба. Детальніше про телефон.
Авто пригнане з США,рідний пробіг,не фарбований.Вся інформація по телефону
Продам власне авто. Жодних вкладень не потребує. Все працює. Замінено мастила та фільтри. Нові гальмівні диски, гальмівна рідина, колодки. Хороше світло. Пробіг рідний. Замінено мастило в коробці. Підвіска в ідеальному стані.Хорошому покупцю зимова резина у подарунок. Торг мінімальний біля капота, або не мінімальний)
Продаю свой passat b6 2008 года, первая регистрация 2010 год. Третий собственник. Двигатель 1,8 tsi бензин/газ, коробка = автомат, не DSG, пробег 234 тыс. км. (за 6 лет проехал 54 тыс км) Автомобиль обслуженный = сел и поехал, со следами эксплуатации на свой возраст (специально не перекрашиваю, видно не битый автомобиль) ABS, ESP, усилитель руля, круиз-контроль, 2-х зонный климат-контроль, подогрев передних сидений, электрорегулировка сидений, подогрев зеркал + лобовое и заднее стекло, электрорегулировка стекол, все подушки целы. Газ полностью обслужен в августе 23 года, гарантия 100 тыс км. (Новые форсунки, редуктор, фильтра). Расход топлива в городе 10,5 л/ за городом до 7л. Августе 23 заменил масло двигателя/коробки +тормозная жидкость. Апрель 23 установил все новые бензиновые форсунки. Феврале 23 установил новый свет. Январе 23 перебрал и заменил ходовую. Цепь и натяжители заменил сразу при покупке авто, по регламенту еще 130 тыс можно не менять. Диски и резина новая март 23 года. Если не дозвонились пишите в чат или в телеграмм.
Продам авто. Був пригнаний для себе з Німеччини у 2021 році. Було зроблено повне ТО автомобіля, замінено усі технічні рідини, помпа, та ремінь ГРМ з роликами. Також ремінь генератора, гальмівні колодки та усі філтруючі елементи. За весь час володіння автомобілем він був в Україні лише тиждень. Територіально авто знаходиться у Польщі, м. Радом. Автомобіль в дуже хорошому стані, зручне та комфортне. Не потребує жодних капітальних вкладень. По Німеччині авто пересувалося в основному автобанами. Автомобіль випущений 23.10.2015 р. Дата першої реєстрації 18.01.2016. Обмін не цікавить.
Надійний та економний дизельний седан Комфортний салон, клімат-контроль, круїз, підігрів сидінь, мультимедіа з Bluetooth. Авто повністю на ходу, підходить як для міста, так і для траси. Є зауваження по індикатору Check Engine — пов’язано з каталізатором, на роботу двигуна не впливає. Каталізатор не вирізався. Готовий до будь-яких перевірок. Також присутні незначні поверхневі дефекти лакофарбового покриття кузову автомобіля. У разі відсутності зв?язку з продавцем, прохання узгоджувати питання, щодо можливого огляду/покупки автомобіля через доступні мессендежри (WhatsApp, Viber, Signal, Telegram). Дякую за розуміння.
Автомобіль свіжопригнаний з США,без пробігу по Україні Приїхав з мінімальним пошкодженням,безпека вся ціла, повністю відновлений до заводського стану. Мотор, коробка, ходова частина в ідеальному стані, не потребує жодних вкладень. Два комплекта резини(зима, літо) Тонований в коло гарною плівкою. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Всі питання по телефону + торг
VW Passat B6 2.0 TDI механіка авто повністю обслужено кузов без гнилі та рижиків гума нова зимова Toyo деталі по телефону
автомобіль повністю справен,обслуговувався вчасно,
Жива машина без пробігу по Україні. R-line. Пробіг оригінальний. Жодних помилок. Вкладень не потребує.
Passat B7. Офіціне авто, придбане в україні. Машинка виїхала з салону 12 мїсяця 2011 року, модельний ряд 12 року. В машинку було вкладено, і зроблено дуже багато: заміна ГРМ, заміна рулевої рейки, ремонт коробки, ремонт турбіни, заміна щеплення та ще багато чого по дрібному ремонту ( 20 тис. тому ) При потребі, є усі накладні і т.д. По лакофарбовому покриттю - є невеличкі "грішки", можна було б зафарбувати і полірнути, але - краще зроблю знижку, і нехать займається новий власник. Машинка заправлялась тільки хорошим пальним. 2 тис. тому - зроблено ТО, масло лилось весь час тільки хороше. Глобальних вкладень по машинці не передбачається, тому хто шукає для себе - welcome ) Переконливе прохання - з не адекватними пропозиціями не звертатись )) Миру і оптимізму усім !)
