- 274 тис. км
- Ярмолинці
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Офіційний автомобіль!)В рідному окрасі,весь обслужений до дрібниць,в загалі ні яких капіталовкладень не потребує,продаж від Власника!
Офіційний автомобіль!)В рідному окрасі,весь обслужений до дрібниць,в загалі ні яких капіталовкладень не потребує,продаж від Власника!
Авто у гарному стані. Обслуговується на СТО. Газ /бензин Додаткові номери для зв'язку
Продажа сімейного авто - Volkswagen Golf 6 універсал Volkswagen Jetta SE sportwagon. 2013 рік випуску з пробігом 170 т.км, двигун 2.5 бензин/ГБО - бак 53л. КПП автоматична, шести ступінчаста. 17 диски. Автомобіль привезений 2021 з США. Доглянутий. Вчасно обслуговується. Причина продажу - зміна сімейного авто на більше. Прохання перекупів та площадки не турбувати. Всі питання в особисті. Насолоджуйтесь поїздками з панорамний дахом.
Продам джетту у дуже гарному стані, нова резина цього року, зимова на дисках віддам з машиною,стоїть газ, музика KICX 8 динаміків, машина дійсно варта уваги, фари LED, ходова зроблена, стоїть карбюратор солекс їде просто як з турбіною, по мотору і коробці питань немає, дзвоніть домовимося
Підвіска обслужена, нічого не гримить. Замінені гальмівні колодки, нові стойки, амортизатори і багато іншого Стоїть захист двигуна і коробки ''Кольчуга'' Масло замінюється кожні 7-8 тис.км По кузову все чудово, вкладень не потребує, сів поїхав.
Volkswagen Jetta 2.0MPI по Америці 2014 року випуску Надійне авто , по кузові нема жодних рижиків ,цинкований кузов . Коробка автомат aisin , не пинає , працює ідеально ,масло мінялось на 140тис.км. Мотор 2.0 атмосферний двигун, надійний своєю простотою , на який установлений газове обладнання, високої якості , працює ідеально , ТО кожні 10тис.км. Реальний розхід в місті виходить 10л/газу По техніці та ходовій питань немає
Продам Джетту. Авто в хорошому стані. Комплект нової зими на симпатичних литих дисках у подарунок. Нарікань на роботу двигуна, коробки, ходової немає. Авто комплектації SE. Обслуговування проводилося своєчасно і без "Жлобства". Мастило в коробці змінювалося кожні 60 т.к. із заміною фільтра. Коробка працює рівно без пінків. На автомобіль встановлено газ та вписано в ТП, що відіграє не мало важливу роль у наш і без того не простий час. Автомобіль дуже економічний і при цьому жвавий. По автомобілю можу розповідати ще дуже багато хорошої інформації. Джетой володію з 2021 року. Пробіг авто рідний. За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном, буду радий відповісти на питання. Торг присутній.
Автомобіль комфортний у щоденній експлуатації, економічний та надійний. Просторий салон, місткий багажник, зручна посадка.Своєчасне ТО, вкладень не потребує — сів і поїхавІдеальний варіант як для міста, так і для подорожей.
Нормальна жива машина, без сюрпризів - сів і поїхав. - Двигун 2.0 (газ/бензин) - економно - Автомат - комфортна їзда по місту - Салон чистий, після хімчистки - Масло + колодки замінені ~3000 км тому По техніці все ок - їде рівно, нічого робити не треба. По кузову є нюанси (поріг водія, передні крила) Якщо шукаєш просту і надійну машину за адекватні гроші - це вона. Автобізнесменів прохання не турбувати!
Стан добрий , перший власник в Україні , продаж у зв‘язку зі зміною на більше та новіше авто . 168 тис.км. Замкнено ГРМ , роліки ремні всі масла , рідини , фільтра . Зимові колеса на дисках . 173 тис.км 05.11.2025 новий акумулятор Бош Потребує переклеєти стелю ( хвороба у них , відстає ) Деталі по тел. Перекупам прошу не турбувати.
Фольксваген джета 2 в робочому стані на ходу , стоїть нова резина зима.
Продаеться Фольксваген Джетта в хорошому стані. 2 комплекта гуми. Обслуговувалась вчасно. Їздила жінка. Пишіть або дзвоніть дам більш детальну інформацію.
Надійний атмосферний мотор 2.5 — добре підходить під газ, економічний варіант на кожен день. Встановлено ГБО, працює без нарікань. Коробка — 6-ступінчастий автомат Aisin (гідротрансформатор), перемикає плавно, без ривків. По машині: — кондиціонер заправлений, працює — Bluetooth — мультикермо — люк (працює, не тече) — помилок немає Технічно повністю справна, без вкладень. Двигун і коробка в хорошому стані. Салон акуратний, не затертий. По зовнішці: повністю тонована по колу, включаючи лобове. Хороші диски, нормальна гума. Авто сів і поїхав. Володію 1,5 року, продаж не терміновий, свої ціни залиште при собі. Торг біля капота
продам Фольксваген джета 5 2007р з надійним двигуном 1.6 мрі. двигун після кап ремонту, двигун на обкатці. продаю з зв'язку з покупкою іншого авто.
Продам власний автомобіль. В хорошому стані. 2,5 газ-бензин, автомат, комплектація (SEL) обслужена, кого цікавить звертайтесь за телефоном. Мінімальні пошкодження по USA. Vin відкритий.
Офіційна машина куплена в автосалоні ,,Автомир»в місті Київ один власник з автосалону . Машина не фарбована в хорошому візуальному та технічному стані, по машині зауважень немає.
Продам автомобіль Volkswagen Jetta 1990 II покоління (FL) 1.8 газ бензин пробило блок, двигун під заміну, Детальніше за телефоном Без торгу
машина в хорошому стані .Стоять нові колеса літні , все поміняно , ремні, помпа масло ! ходова тоже вся перебрана ! Хто купить для себе буде задоволений!
