- 355 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.48 л.
- Автомат
Авто на повному ходу, поміняне масло, колодки, ремень ГРМ, ходова зробляна. Газ/бензин. Я власник. Повне переоформлення.
Volkswagen Jetta VI Максимальна комплектація SEL Рік випуску 2011 - Коробка автомат (звичайний 6-ти ступеневий гідроавтомат AISIN) - Двигун 2.5 газ/бензин ( атмосферний, надійний ) - Безключовий доступ - Камера заднього виду - Люк - Круїз контроль - Bluetooth - Підігрів передніх сидінь - Запуск двигуна з кнопки Додатково встановлено ГБО. Затонована якісною плівкою, токож затонована передня та задня оптика Машина повністю обслужена - нічого робити не потрібно. Автомобіль в гарному стані.
У продажі Volkswagen Jetta 2.0 MPI (бензин/газ) 2011 року. Надійний та економний седан у хорошому технічному стані. Автомобіль оснащений простим та перевіреним атмосферним двигуном 2.0 MPI, який відмінно працює як на бензині, так і на газу. Встановлено ГБО, що значно знижує витрати на паливо. Рік випуску: 2011 Двигун: 2.0 бензин/газ Коробка передач: механічна Привід: передній Пробіг: 168 тис. км Автомобіль має комфортний салон, місткий багажник та хорошу керованість. Двигун працює рівно, коробка передач перемикається чітко, ходова частина без сторонніх шумів. Вчасне обслуговування, всі розхідники замінювалися за регламентом. Комплектація включає: Кондиціонер Електросклопідйомники Електрорегулювання дзеркал ABS Подушки безпеки Центральний замок Підсилювач керма Аудіосистема Автомобіль щодня на ходу, вкладень не потребує. Економний, надійний та комфортний варіант як для міста, так і для далеких поїздок. Можливий торг біля автомобіля. Деталі за телефоном.
Продаю бо стоїть по безнадобності. Стан ідеальний на ці гроши. стіклопідьемники. підігрів сидінь 2 шт, підігрів зеркал. ева килимки. Ходова вся зроблена, мастило не їсть, все робилося як для себе, є невеликі пошкодження по кузову, але не важливі. 2 зонний клімат контроль, кондиціонер. все процює. газ/ бензин вписаний. **********
Продаю своє авто, по факту другий власник в Україні, своєвчасне обслуговування, регламент кожні 8-9 тисяч кілометрів, дуже комфортне, м'яке, тихеньке авто, по ходовій і двигуну питань не має, все працює справно. Тонування в коло, гарна і правильна шумо-вібро ізоляція, салон в доглянутому стані на свої роки і пробіг, але не приховую слідів експлуатації ! Зі штатів приїхала ціла, тому кузов в гарному стані, оцинкований, за виключенням заднього бамперу ( видно на фото) ( новий світловідбивач вже лежить в багажнику). Три ключа в комплекті і гарна зимня гума і повнорозмірна запаска. Страховий поліс до початку 2027 року. Звісно ж присутній обґрунтований торг.ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ, АВТОПЛОЩАДКИ І ТІ ХТО " ЗА 6500 ЗАБЕРУ " НЕ ВТРАЧАЙТЕ СВІЙ ЧАС. Всім миру!
Продам хозяйске авто, в чудовому стані. По ходові все ок. Коробка і мотор працют гарно. По лакокрасочним есть потертості по бамперам. Вся в рідній фарби. Поміняно було: катушку с броніпроводами, саленблоки задній балки, саленблокі в подрамніке, кронштейн нижній подушки, дві передні пружини, опорні підшипники, радіатор ОЖ. А також по газовій установці поміняно нові форсунки і редуктор. Ще тільки заправил новий фріон.По Америці було тільки бампер и фари поміняни. Більш детально дзвоніть. Прошу автобізнесменив и площадок не турбувати.
Продам свій авто джетта 5 2009 року, об'єм 2.5, пробіг 209000км, газ-бензин, газ вписаний. З документами порядок. Хто шукає таке авто, щоб їздити без вкладень, Вам сюди. Територіально знаходжуся в районі м.Самар, приблизно раз на місяць буваю в м.Харьков. Детальніше по тел. Можу відразу не відповісти-перезвоню.
Машина в ідеальному стані, двигун, коробка, кузов, ходова, тощо без зауважень. Повністю обслужена та справна, машина ціла збита. Все працює, без корозії, колеса літо і зима.
Продаю автомобіль з мінімальними пошкодженнями з Америки. Повна комплектація SEL, з оригінальним пробігом, повністю обслужений, встановлено газове обладнання. Автомобілем дбали, салон у відмінному стані. Кондиціонер працює, підігріви працюють, штатна аудіосистема — Fender.
Продам простий, надійний, дешевий в обслуговуванні автомобіль. Автомобіль на ходу. Всі деталі по телефону
Нове лобове скло. Рестайлінг, ГБО 2 покоління, велюровий салон, механічний люк, фаркоп. Зимовий комплект коліс на дисках. З 2001 року в одних руках. Усі питання по телефону. Торг біля капота.
продам авто досить в не поганому стані 91го року газ бензин газ вписаний 1,8 мотор масла не бере КПП 4ст не гарчить не вибиває всі вікна цілі без тріщин підігрів заднього скла працює пічка нова дує в салоні жарко дверні ручки всі нові замок на багажник новий пороги з оцинковки колеса на титанах передні нові, задні також зимові, але вже сезон відїздили 175\70\ 14 на титанових дисках електрика вся працює освітлення дуже хороше вихлопна середній бачок новий рульова рейка з наконечниками нова, трос щеплення та газу нові, газовий редуктор італія новий акумулятор новий з мінусів прокладка глушника між середнім бачком не додивився цікавить обмін з моєю невеличкою доплатою на обмін дорожче більш детальна інформація за номером телефону всім мирного неба над головою
Автівка на газу, розхід маленький, по техніці все супер, салончик чистенький і акурантний, авто доїде куди завгодно, ходова збита не стукає, двигун працює як часи, свіжа страховка, в подарунок зимня гума! з документами повний порядок, багажнику присутня запаска, домкрат, ключ. Є незначні нюанси по кузову Торг маленький
автомобіль в дуже хорошому стані.салон кожа,підігрів передніх сидінь,камера заднього виду,подушки безпеки,абс,сигналізація,два ключі,документи ок,не перший власник,авто повністю крашене,потребує заміну лобового скла.Вся додаткова інформація по телефону.
Продам Фольксваген Джетта, 2015 року випуску. Самий простий і надійний мотор 2.0, на який встановлено Газ. Автомат. В хорошому технічному та естетичному стані. На 210 тис, замінений ремінь ГРМ, помпа, опори та опорні підшипники, олива, і фільтра. Нова літня гума, є комплект зимньої резини.
