- 222 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто стан сів поїхав
Авто потрібно фарбувати. Чотири двері в наявності без корозії ідуть в комплекті . Літня резина на 15 колесах BBS в комплекті. 4 покоління газу . Мотор інжекторний . Авто технічно справний. Підвіска на занижених пружинах . Задня банка вихлопу трішки гучніша від стандарту
Продам гольф 2
все працює ходова добра гнилі немає пішла вода в масло голову зняв на фото видно прогар прокладки мотор розібраний як на фото інф за ном...
продам гольф 2 находу все добре мотор робе рівно не сапунить коробка внормі переоформленя страховка є потрібно малярних робіт біше по телефону авто в рідій фарбі
Машина в хорошому стані Їде добре Варене днище Варені стакани Нові пороги Зроблена ходова Присутня музика
Автомобіль на ходу.В комклекті є додатковий мотор, дверка, 4 запасеі колеса.Всі деталі по телефону Олександр
Golf 2 gti гбо 2 январь 5.1 выхлоп 60 банка сабтурбо 2000 тихий прямоток 1.8 abf
Всі питання по телефону Авто відновлене 2024 році По авто все працює справно Дирок гнилі по кузову не має
Надійний автомобіль, економний і дешевий в обслуговуванні.Свіжа страховка і новий акб, двигун капіталився, масло не бере,присутній торг.
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Авто на повному ходу деталі за телефоном
новые: сигнализации, радиатор печки, комплект сцепления, резина, оптика, передний бампер, аккумулятор. на машинке стоит газ, но не вписан. не дымит и масло вообще не берет. продаю так как купил другую.
Автомобіль на впевненому ходу.
Продам Гольф 2. Двигун 1.3 повний інжектор ( 1.3 NZ ) Повністю обезшумлений. Вся ходова перебрана. Два комплекти гуми зима та літо (майже нова) Причина продажу потрібен позашляховик якщо телефон поза зоною пишіть на вацап або вайбер
Гольф 2, Турбо дизель 1,6 TDI Інтеркулер. Пів року тому замінено турбіну. Машина в гарному відмінному технічному стані. По кузову зварювальних робіт не потребує. Косметичних робіт на Ваш розсуд. Планував красити та переробити на квадро вже був доставлений в Франківськ на переробку але не дійшло до того в зв?язку з станом війни відмовили . Але тоді була б друга ціна . А так видно все в реалі . Авто варте уваги. Перекупів та з нерозумними пропозиціями просимо не турбувати. Вкладень не потребує. Встановлено гідропідсилювач керма. Дуже чітке гарне світло стоять дорогі лампочки LED. З двома комплектами оригінальних алюмінієвих дисків . R14 зима. R13 літо. Оригінальні ( Фольксваген) алюмінюві фильґі, в дуже збереженому стані .Та один комлект залізних димсків з зимовою резиною R14 майже нова, з?їхано 20% протектора. КПП 5-ти ступка обслужена замінено дороге масло. Передачі Чітко перемикається , не гудять. Гарантія! Масло від заміни до заміни не бере ! Двигун знято в Німеччині з авто від одного власника з оригінальним пробігом 280тис.км. Надійний та економний двигун в ідеальному стані, турбіна також. + даю Інтеркулер який можна встановити. Замінено нові тормозні задні барабани . По ходовій по кругу все зроблено також за кордоном . Реальний торг реальному купцю біля авто. Дзвоніть відповім в любий час . Детальніша інформація тільки за дзвінком на тел. чи Viber. Машина вчора заїхала в Україну. Експлуатувалась та обслуговувалася послідні 3 роки в Польщі . Використовувалась для доїзду до праці через максимально потужний та максимально економний двигун . Середній розхід 5 л. Економ режим 4 л.
