- 364 тис. км
- Заліщики
- Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
Продам автомобіль в гарному стані за подробицями звертатися по телефону
Продам автомобіль в гарному стані за подробицями звертатися по телефону
машина в робочому стані на ходу газ бензин всі питання за телефоном
Автомобіль,гарний,не троїть,в хорошому технічному стані,мотор масла не підбирає,коробка працює справно(4-х ступка),2 власники за весь час в Україні,торг присутній.Кузов не дірявий,але є нюанси з лакофарбових покриттям
Хороший,робочий стан. Форкоп, нові стійки. в додаток комплект літні колеса на дисках.
продам ластівку , яка може ще багато чого, фото бачите самі, все працює як часи, заводиться з пів оберту, є газ (2покоління) але не вписаний , деталі за телефоном.
На ходу,стоїть з нового року.Є незначні нюанси не по кузову-але критичного нічого немає.Люк не тече,магнітола з w5.Гума нова-зима є літня.Торг біля авто.Тонування 5-ка.
Автомобіль відповідає своїм рокам,мотор працює ,машина на ходу ,сів і поїхав.
На повному ходу , після невеликого дтп!
Продам бадьору машинку • За станом на свої роки • Коробка 5ступчаста • Хороша музика • Електросидіння • нова зчеплення Торг присутній • З питань дзвонити, писати
Авто доглянуте,в задовільному стані,не дивлячись на те що старе,міцний кузов,ходова в порядку, двигун "мільйонник"тягне без особливих зусиль,їздить легко.
Брався під проєкт, коробка нова, мотор перебраний та новий, карбюратор, склопакет, гідро підсилювач. Їздить нормально. Кузов в хорошому стані, днище ціле. Нова гума.
Автомобіль технічно справний Більш детально на перегляді
Продам авто на повному бойовому ходу.Більше інформації за телефоном
Вітаю всіх! Хочу продати своє авто в хороші руки — Volkswagen Golf 2. По авто 1. В автомобілі 16 тисяч кілометрів тому, був проведений капітальний ремонт двигуна. 2. Доопрацьовані задні гальма, встановлені дискові гальма з гольф 3 (також були перебрані всі супорти и замінені диски з колодками) 3. Була заміна рульової рейки (Meyle) і також була заміна рульових тяг, накінечників, шарових і сайлентблоків у важелях (сайлентблоки Lemforder, шарові і накінечники TRW) Но вона почала трішки підстукувати, но віддам з авто перебрану на заміну (заводську, перебрану) 4. Також був капітальний ремонт стартера і одразу генератора. 5. Була виконана заміна свічок запалювання (NGK) і високовольтних проводів (фірму не пам?ятаю але дуже гарна) і так само замінена котушка запалення (Bosch) і кришка, бігунок трамблера) 6. Був ремонт самого моновприску і заміна форсунки паливної (не плутайте з карбюратором ??) 7. Машина при мені не була у ДТП ( не так давно, замінили задню панель і пофарбували і так само водійське крило) (фото що було до цього, скину особисто у вайбер або телеграм) 8. Стоїть нова зимова гума Leao 195/55/15 (колись зачепив бордюр, на водійському є боковий поріз, але все зроблено), гарні італійські диски R15 (віддам нову літню гуму 195/55/15, покатався на ній минулий сезон) 9. Є питання по коробці ( з хрусткітом буває вмикається друга передача) з авто віддам новий комплект зчеплення Sachs!!!! і як домовимось по ціні ще и придбаю кпп з гольфа 3) 10. Є недоліки по днищу кузова (невеличка дірка під подійскими ногами і так само у пасажира (болячка цих машин) 11. Стоїть добра акустика (Процесорний магнітофон Kenwood, передні динаміки Dynamic State з піщалками, задні овали Kicx PD 693) Все ставилося абсолютно нове!!! ? 12. Стоїть ГБО 2 покоління, не вписане в техпаспорт Пероформлюємо через Дію (бо власник за кордоном) Номер власника (Вайбер і Телеграм) (63) 802 94 Андрій (все розповім за авто) ПРИДБАВ КПП, ТРЕБА ВСТАНОВИТИ!!!
