- 250 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.27 л.
- Ручна / Механіка
Потребує зварювальних робіт Немає часу цим займатися
Потребує зварювальних робіт Немає часу цим займатися
Продам свій гольф2 На ходу,все працює,є невеликі моменти по кузову Цікавить продаж Можливий торг телефонуйте в телеграм
Продаю глльфік 3, стан максимально показав на фото. Вибачайте, але роки беруть своє, якість металу дозволить ще їздити і їздити на ньому. Чесно кажучи, я б його й не продавав, але з'явилась алергія, і з відкритим вікнами тепер їздити хреново. Взяв, вимушено, машину з кондиціонером. Щодо зими, то пічка в ньому працює як скажена, був один нюанс, який поремонтував, що доводилось відкривати вікна і провітрювати від спеки. Машину купував і ремонтував все не на абияк, а зробив і забув. Десь навіть є записи що і коли робив. Їздити на цьому авто дуже класно, в ньому є своя неповторна фішка, характер, глльфік компактний і їздити на ньому величезне задоволення в місті, легко паркуватись. На трасі задніх не пасе якщо треба десь встигнути 140-150 їде без проблем. А, і дітям дуже подобаються сидіння, навіть більше ніж в більшості сучасних авто.
машина в робочому стані на ходу газ бензин всі питання за телефоном
Авто доглянуте та справне, в гарному стані- сів та поїхав.
На ходу, двигун гарний масло не бере,бажано поміняти шарові, передивитись ГБО, стакани поварені, незначні питання по кузову. Реальному покупцю гарний торг
авто в гарному стані,як технічно так і по кузову,додаткові питанння по телефону.
Продам авто, замінено зчеплення, тормозні диски, колодки, всі амортизатори, задні пружини. Після заміни масла проїхала 2500 км. Встановлена камера заднього виду. По кузову є нюанси після зими. Всі питання по телефону. Торг.
Авто від власника, технічно без зауважень. 2.0 газ-бензин. Деталі по телефону.
Продається вживаний автомобіль, пригнаний з Норвегії • Тип палива: газ/бензин • Стан: • — повністю на ходу, вкладень не потребує • — двигун після капітального ремонту • — всі мастила та фільтри змінювались вчасно • — технічно справний, готовий до експлуатації • Додатково: • — економний у використанні • — добре підходить як для міста, так і для поїздок • — доглянутий салон • Авто сів і поїхав — без прихованих проблем • Деталі за телефоном
Volkswagen Golf 4, 1999, 1.4 бензин + газ Продаю надійний та економний Golf 4. Мотор 1.4 бензин, встановлено та вписано в техпаспорт газ 4-го покоління. Їде добре як на бензині, так і на газу. ⚙️ 5-ступенева механіка 🔌 4 електросклопідйомники 🛑 ABS Авто в хорошому стані як на свій вік. Ходова, мотор і коробка працюють добре. Проста в обслуговуванні, дешева в утриманні. Ідеально підходить як перше авто або на кожен день. ❗На рахунок дефектів: обвис потолок, не працює кондиціонер. По не зрозумілим мені причинам не світить чек навіть коли є помилки (приборка розбиралась, дивилась, нічого паяного немає, мабуть заглушили попередні власники електроно якщо це можливо), при бажанні можемо прочитати помилки прямо при вас, це не проблема. ✅З того що робилось по машині: ГРМ поміняний, масло, масляний фільтр, воздушний фільтр мотору, фільтр салону, антифріз було замінено нещодавно, робився мотор: кольца, сальники клапанів, прокладка гбц, мотор в ідеальному стані, тому можна сміло сісти та їхати. Якщо будуть ще питання, обсудити можна вже по телефону або вже при зустрічі. З документи в порядку, можна повне переоформлення чи довіреність робити.
авто пригнане в 2020 році з Німеччини. всі шість років авто в одного власника. кузов не фарбований, пробіг оригінальний (230 тис. км.), гарний стан кузова і салона. все скло по кругу рідне. стоїть газ 4-го покоління. авто обслуговувалось вчасно, вся історія обслуговування в Німеччині і в Україні. двигун простий атмосферний, два комплекта коліс. авто вартує уваги, каму потрібне для себе, в збереженому стані. За 3000-4000 не буде, це не той варіаннт, не витрачайте даремно свій і мій час. обмін не цікавить, тільки продаж.
Авто варте уваги)
Авто в гарному стані повністю обслугована, замінений ГРМ та помпа на 299 тис.км, нова зимова гума, в ДТП участі не приймала, все в оригіналі, є декілька моментів по кузову, але не критично (торг). Каталізатор не видалявся. ГБО сертифіковане, та вписане в документи. Комплектація з підігрівом сидіть, склопідйомники передні та задні, система ESP, кондиціонер, підігрів заднього скла та дзеркал. Є 2 ключа (пульти). Приганяв авто для себе, були переоформлення, але крім мене по Україні ніхто не їздив. Якщо зацікавить, звертайтесь по телефону.
Volkswagen Golf 6 2009 рік, 1.4 TSI (90 кВт), автомат, газ/бензин. 215 тис. оригінального пробігу Автомобіль не потребує вкладень, все обслужено, мотор, коробка,ходова без зауважень , кузов без іржі, пороги цілі не гнилі . Економний, комфортний автомобіль, розхід газу 9-10 л. Кого цікавить телефонуйте розповім все детально , торг біля авто.
Авто в моїй власності з червня 2021 року. Встановлене гбо. Встановлена магнітола Kenwood за 100$, та сабвуфер на 500вт. Резина літня нова Laufen, проїхав 4т.км, на фото ще стара. Додатково комплект зимової гуми. Відполіровані фари, затягнуті в плівку. Тоновані вікна окрім лобового. Всі стекла рідні. Тормозні диски замінені, рульова рейка відреставрована (на гарантії), подушки двигуна та коробки замінені, ходова зроблена, ГРМ замінений на 320т.км., газові форсунки нові. Нюанси по ЛКП: По лівій стороні притерли у дворі. Замінений правий порог, лівий потребує уваги, та рижики на арках.
Volkswagen Golf 4 (2003 року) – Легендарний Golf 4 у дійсно гарному стані для свого 2003 року. Машина доглянута, збережена та повністю готова до щоденних поїздок. Надійний двигун МРІ: 1.4 на 16 клапанів. Працює рівно, дуже простий в обслуговуванні. Реальна економія: Встановлене якісне ГБО (газ/бензин). Витрата палива мінімальна, поїздки коштують в рази дешевше. Подарунок покупцю: Разом з авто віддам комплект зимової гуми на дисках із залишком протектора 6-7 мм. + комплект гумових ковриків Збереглися 2 оригінальні ключі, що підтверджує дбайливе ставлення власників. Максимальна безпека: Автомобіль має 10 подушок безпеки (Airbag). Це рідкісна комплектація для цієї моделі, яка надійно захищає водія та пасажирів. Працює клімат-контроль (кліматронік). Влітку швидко охолоджує салон, взимку — миттєво гріє. Гарний стан: Салон чистий, охайний і не затертий. Всі стьокла рідні і лобове! Каталізатор присутній! По кузову є невеликі сколи і вмятинка на задній дверці. По технічній частині все ок! Продаж у зв*язку з купівлею нового авто! Розумний торг можливий. Тільки переоформлення ( Дія або Мрео) Всім гарних покупок!
Авто в доброму стані, всі питання за номером телефону!!!
