- 300 тис. км
- Муровані Курилівці
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Авто на ходу газ-бензин (газ вписаний) , всі деталі по телефону.
Авто на ходу газ-бензин (газ вписаний) , всі деталі по телефону.
Продам Гольф 4 2002 року 1.4 бензин , вписаний газ ( але не стоїть ) , гарний стан авто , тонування та ще багато чого цікавого по авто , Якщо цікаво , телефонуйте розповім детальніше , Торг біля Капоту
Гольф 1.6 mpi у відмінному стані на автоматі,клімат контроль,круїз контроль,омивачі фар,підігрів сидінь на 16 титанах газ 4 покоління вписаний в тех паспорт
Продам автомобіль на повному ходу.В гарногому стані.Їде як на газу,так і на бензині.Автомобіль зручний та скрізь прохідний.Замінені подушки двигуна.Замінена вихлопна.Замінені тормозні колодки. Можливий обмін на Опель вектра А.
Volkswagen Golf V 1.6 MPI, 2008 рік Продам офіційний Volkswagen Golf V у відмінному стані. Автомобіль з моменту покупки перебуває в одній сім’ї, доглядався вчасно та якісно. Технічно повністю справний, жодних вкладень не потребує. Замінений ГРМ ,помпа ,масла всі фільтра ,компресор кондиціонера ,ходова повністю обслужена на обслуговуванні не економили – всі регламентні роботи виконувалися вчасно, використовувалися якісні запчастини та мастила. Комплектація: • Двигун 1.6 MPI – надійний та економічний • Механічна коробка передач • Двозонний клімат-контроль • Електросклопідйомники • Електродзеркала • ABS, ESP • Подушки безпеки • Центральний замок • Встановлений газ • Встоневлені легко сплавні диски • Встановленна сигналізація Sheriff Автомобіль їде тихо та впевнено, двигун працює рівно, коробка передач і зчеплення без зауважень. Салон чистий та доглянутий, не прокурений. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Документи в порядку. Деталі за телефоном.
Машинка повністю обслужи вкладень не потребує за деталями телефонуйте за номером
Volkswagen Golf 6 2009 року. Надійний та економний автомобіль з перевіреним двигуном 1.6 MPI та механічною коробкою передач. Пробіг 214 тис. км. Авто в хорошому стані, доглянуте та приємне в їзді. Автомобіль оснащений заводським газом, що робить експлуатацію дуже економною. СЕРТИФІКОВАНИЙ! Хороша комплектація: - клімат-контроль - підігрів передніх сидінь - круїз-контроль - бортовий комп’ютер Також автомобіль має R-обвіси, що додає йому більш спортивного та стильного вигляду. Комфортний, практичний та надійний автомобіль для щоденного користування.
авто в гарному стані
Автомобиль повністю справний, в доброму стані, економний в експлуатації ...
Власник. Авто різве та економне. Газ 10-11 місто. Траса 6-7 при швидкості 100км/г. Встановлено ГБО 4 покоління, вписане в техпаспорт. Є зимня резина 2 колеса нові, літня 2 колеса нові тільки куплені. Замінена олива, фільтр оливи, фільтр ГБО, задні тормозні диски, колодки, амортизатори, шарові, зроблен розвал - 500км після заміни. Встановлені паски ГРМ 9к км тому, але не замінив роліки, потребує заміни. Мотор оливу не їсть. Є не встановлений дистанціонний пуск двигуна. Кузов цинковий, не гниє. Є підфарбування. Були незначні дтп. Більше інформації за телефоном.
Пригнаний з Німеччини. В Україні один власник.Авто в хорошому стані. Коробка передач механічна, об'єм двигуна 1,6куб. м бензин/газ, Газова установка встановлення у Німеччині.
Торг присутній всі питання за тел
Пишіть у Вайбер, причина продажі виїхав за кордон. Авто знаходиться Тернопільська обл, Кременецький район, с. Кімната
Машина на ходу. 1,5 року стоїть. Торг
Продам власне автор в гарному стані! Можливий невеликий торг!
До ДТП в ідеальному стані, питання по телефону двигун коробка ходова ок, стрельнули тільки штори, автомобіль на ходу доїде куди завгодно
Потребує зварювальних робіт Немає часу цим займатися
Продам свій гольф2 На ходу,все працює,є невеликі моменти по кузову Цікавить продаж Можливий торг телефонуйте в телеграм
Продаю глльфік 3, стан максимально показав на фото. Вибачайте, але роки беруть своє, якість металу дозволить ще їздити і їздити на ньому. Чесно кажучи, я б його й не продавав, але з'явилась алергія, і з відкритим вікнами тепер їздити хреново. Взяв, вимушено, машину з кондиціонером. Щодо зими, то пічка в ньому працює як скажена, був один нюанс, який поремонтував, що доводилось відкривати вікна і провітрювати від спеки. Машину купував і ремонтував все не на абияк, а зробив і забув. Десь навіть є записи що і коли робив. Їздити на цьому авто дуже класно, в ньому є своя неповторна фішка, характер, глльфік компактний і їздити на ньому величезне задоволення в місті, легко паркуватись. На трасі задніх не пасе якщо треба десь встигнути 140-150 їде без проблем. А, і дітям дуже подобаються сидіння, навіть більше ніж в більшості сучасних авто.
машина в робочому стані на ходу газ бензин всі питання за телефоном
