- 250 тис. км
- Нова Басань
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в хорошому стані Тільки поварені пороги і арки З мотором все чудово, коробка перемикається чудово Нова передня гума
Автомобіль в хорошому стані Тільки поварені пороги і арки З мотором все чудово, коробка перемикається чудово Нова передня гума
Я власник авто.В моїх руках біля 2-ох років після розмитнення.По ходовій все чудово крім задньої стійки,трішки запотіла.Масло мінялось кожні 8 тис(заливається Castrol)По салону все чудово,немає ніяких подертостей.Чому 2 власники?Була переєрестрація з родича на мене через Дія.По підфарбуванню(Капот над значком Фольцвагена трішки є окрас.І над аркою зліз лак.Є фото прикріплені.Авто масло не бере,турбіна також не бере.Єкологія на місці.Масло в коробці замінене.Витрата палива:місто(7)траса(5,5)
Продаю своє авто. У гарній комплектації STYLE та хорошому стані. Пригнаний з Німеччини на моє замовлення у 2019 році. Не був у ДТП. Рідні стекла, фари. Не кручений капот, крила, двері, задня ляда. Рідна фарба. Є підфарбування низу бампера, частини задньої ляди та порогів. Двигун працює рівно, не димить, не бере олії, не тече. Екологія на місці. Коробка працює без нарікань. Салон у хорошому стані. Стеля чиста, сидіння не затерті. Рідні диски, гарна резина. Ціную ваше та свій час, тому готовий вислати будь-які додаткові фото-відео. Готовий до розумного торгу.
Авто свіжо загнана з Данії, без пробігу по Україні. Bluemotion technology
Авто в гарному стані, перший власник, пригнане закордону. Машина доглянута, все технічно справне, технічно обслугована.
Продам гольф 4 в хорошем техническом исправном состоянии на полном уверенном ходу много чего делалось по машине машина ухожена 1.6 газ бенз на хороших дисках без бордюров и прочего покупкой будете довольны кого заинтересует звоните расскажу больше реальному покупателю торг у капота звонить на лайф
Авто в доглянутому стані, 1.6 MPI , масла, фільтра, мінялися завчасно,ходова норм, коробка мягенько переключається, газ , бензин, докладніше по телефону.
Продам гольф 4 с автозвуком , працює добре масла не бере нові амартизатори, нова зимня резина, мотор працює добре ,не димить, встановлені глазки ,Тонировка в круг,машинка привиртає уваги багатьох людей, По звуку встановлено(Передні динамики 3 пари Эстрадная акустика Deaf Bonce Machete MM-80 V2) (по Самбуфиру Apocalypse DB-SA305 D2 15ха) По усилителю на саб 1-канальный усилитель DL Audio Gryphon PRO 1.3200 V.2) уселитель на динамики 2-канальный усилитель Apocalypse AAP-500.2D Atom Plus)
Чудове сімейне авто, все абсолютно працює! Перший і єдиний власник в Україні, вся історія в Україні на одному сертифікованому СТО. Єдиний мінус - сидіння водія потребує незначного ремонту.
Торг біля авто, я є власник, любе переоформлення.
Продам свій автомобіль , у хорошому стані . Зроблена ходова ,нове сцеплєніє,масло мінялося вчасно , на авто їздив бережно , їздить кожного дня.. Два комплекти гуми ,літо на легкосплавах ,зима на металевих дисках ,гуми вистачить ще сезонів на три. Встановлено ГБО 4 покоління . На даний час вкладень не потребує, їде бодро . Тільки переоформлення . Телефонуйте . Торг присутній звичайно біля авто.
1.6 MPI двигун, гарний технічний стан, гарна комплектація, автомобіль обслугований. Детальніше за телефоном
опис відсутній
продам гарне на свої Роки авто після повного все харчування за телефоном.
Volkswagen Golf Variant 2011 Авто у гарному технічному стані, своєчасне технічне обслуговування, пробіг 100% оригінальний.
Авто купував у 22 році. багато чого було зроблено, майже усі наряди про ремонт у сервісній книжці. ГРМ, свічки були замінені на 196 тис. Зробив тонування, килимки ЄВА, чохли під замовлення. На початку 24 року було замінено: передні задні саленблоки, подушки двигуна і коробки. замінено усі стойки, центральний радіатор, паливний насос і датчик коленв Авто продаю тому що не ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ( стоїть у гаражі). Я на службі у іншій області. Відповім на будь-які питання. нажаль не завжди Є зв'язок. пишіть або сюди або шукайте у Viber, telegram, WhatsApp, Signal
Продам власне авто. В робочому стані. Стан 8/10. Лакофарбове покриття з невеликим дефектами (присутні царапини заднього крила та дисків). Електроніка працює без нарікань. ЦЗ з пультом. Двигун після капіталки. Можливий торг
Добрий автомобіль, в хорошому стані, обмін на субару форестер
