- 193 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Авто повністю обслужане Поміняний грм помпа роліки фільта масла Масло в коробці Машина робилася для себе Мотор 1.6 бензин МРІ Вся інформація по телефону
Продається сімейне авто. Комплектація Style. Автоматичне ближнє/дальнє світло. Нова АКБ італійського бренду.Замінена мультимедія на магнітолу андроїд із підсилювачем та сабвуфером. В комплекті є літні і зимові коврики, а також зимові шини на оригінальних титанових дисках R 16. Літні шини нові, R17 на оригінальних титанах. Всі інші деталі та фото в телефонному режимі . З пропозиціями «… заберу за 7 тис.» не турбувати .
Автомобіль імпортований з Німеччини. Розмитнений і готовий до поставлення на облік . До вашої увагі Volkswagen Golf 5 2007рік Двигун даного автомобіля 1.6 бензин (MPI). Самий надійний двигун , на який без проблем встановлюється,газове обладнання. Двигун працює як годиник ,без жодного зауваження і стороніх шумів.. 5-ти ступенева MКПП, працює ідеально , без зауважень. По лакофарбовому стан 5/5. Екологія на місці. Оптика на авто в дуже гарному стані. На автомобілі перевіреного, підтвердженого 209.000 пробігу . (Люба перевірка по пробігу , за бажанням клієнта !!). Яке також, підтверджує технічний стан даного авто . По електронній частині помилкі відсутні. По ходовій частині зауваження відсутні. Салон в (дуже) збереженому стані . Дуже гарна комплектація. Працює по автомобілю все. Скло на авто рідне в коло . Присутній 2-х ключ . Всі комплектуючі до авто присутні . Телефонуйте , на всі запитання надам відповідь ) (Торг)виключно біля авто .
Справний хороший автомобіль. Газ/Бензин. Докладніше по тел. **********
машина справна ,всепрацює . Масло і фільтра змінено 10.01.2026
до авто додається комплект літньої гуми на титанах. В авто зроблена уся ходова частина, усі саленблови поставлені від Куцого. Було замінено 3 тис. назад сві рідини, комплект ГРМ,ремені, стартер, теплообмінники, мастила в моторові та АКПП
Авто в гарному стані.Жоден елемент не фарбувався. Стекла всі рідні окрім лобового.Технічний стан без нарікань.
Всі питання за номером **********
Віддам в добрі руки. Машина обслуговувалась вчасно. Все в робочому стані. Деталі уточнюйте. Машина топ. Газ бензин 1.6. рядна 4ка. 8 клапанів. Не троїть, не димить і масла не їсть. Зчеплення нове. ЛКП з видимими подряпинами. Лобове і передні без тонування, решта в плівці. Їде бадьоро для своїх 101 заводських сил. По салону все комфортно. Підсвітка в ноги, магнітола на блютуз. Питання в смс! Телефонувати з 10:00 до 21:00. Переоформлення за мій рахунок, якщо не нахабствувати і не рухати сильно цінник. Масло залив нове сьогодні. 23.10.24го. Машина обслужена повністю. Не продавав би, якби мав гроші на другу машину. Заміна: Антифризу. Масло в коробці. АТФ (зелений) в гідропідсилювачі руля. Нова тормозна рідина (прокачали до прозорого). Паливний фільтр, обслужений модуль бензонасоса. Встановлена камера заднього виду. Капремонт двигуна. Поршневі кільця. Корінні та шатунні вкладиші. Помпа. Ремінь ГРМ і ролики. Замінені всі сальники. Новий піддон. ДМРВ. Свічки, котушка запалювання, проводи. Ремінь генератора. Очищення та перевірка бензинових форсунок. Ремонт стартера (заміна втягуючого, щітки, бендекс, втулки). Корпус термостата в зборі. Прокладки трійників на радіатор пічки з трійниками. Ремонт електровентилятора радіатора охолодження (підшипники, щітки). Капітальний ремонт ГБЦ (напрямні клапанів і один клапан, сальники клапанів, нові гідрокомпенсатори). Прокладки впуск-випуск, дроселя замінена масла і всіх фільтрів, в тому числі ГБО. 1-23.10.24го. Доп! Є 12шт резини: 8 літніх на сезон, як один так і інший комплект. 4 зимових нових, 1 сезон від'їздив. 8 дисків: 4 литих "літніх" що на фото. 4 залізних нових чорних "зимових". Стровка є, по вінкoду діє до вересня 25го року. Замінив Масло в моторі (мотюль 8100 X-CESS GEN2 5W40). Фільтр масляний. Фільтр повітряний. При пробігу 267800 (Кілька тижнів тому).
гарний стан, не фарбований. все працює. дзвоніть.
Сама паркується. Парктроніки 360°. Підігрів сидінь. Підігрів дзеркал. Автоматичний додатковий підігрів мотора. Адаптивний круїз контроль.
Авто в гарному стані, все працює як годинник, їздить кожен день. З мінусів, то є тільки невеликі питання по ЛКП і треба приділити увагу порогам. А так авто вогонь, сів поїхав і ніяких питань.
Автомобіль в хорошому стані Тільки поварені пороги і арки З мотором все чудово, коробка перемикається чудово Нова передня гума
Я власник авто.В моїх руках біля 2-ох років після розмитнення.По ходовій все чудово крім задньої стійки,трішки запотіла.Масло мінялось кожні 8 тис(заливається Castrol)По салону все чудово,немає ніяких подертостей.Чому 2 власники?Була переєрестрація з родича на мене через Дія.По підфарбуванню(Капот над значком Фольцвагена трішки є окрас.І над аркою зліз лак.Є фото прикріплені.Авто масло не бере,турбіна також не бере.Єкологія на місці.Масло в коробці замінене.Витрата палива:місто(7)траса(5,5)
Продаю своє авто. У гарній комплектації STYLE та хорошому стані. Пригнаний з Німеччини на моє замовлення у 2019 році. Не був у ДТП. Рідні стекла, фари. Не кручений капот, крила, двері, задня ляда. Рідна фарба. Є підфарбування низу бампера, частини задньої ляди та порогів. Двигун працює рівно, не димить, не бере олії, не тече. Екологія на місці. Коробка працює без нарікань. Салон у хорошому стані. Стеля чиста, сидіння не затерті. Рідні диски, гарна резина. Ціную ваше та свій час, тому готовий вислати будь-які додаткові фото-відео. Готовий до розумного торгу.
Авто свіжо загнана з Данії, без пробігу по Україні. Bluemotion technology
Авто в гарному стані, перший власник, пригнане закордону. Машина доглянута, все технічно справне, технічно обслугована.
Продам гольф 4 в хорошем техническом исправном состоянии на полном уверенном ходу много чего делалось по машине машина ухожена 1.6 газ бенз на хороших дисках без бордюров и прочего покупкой будете довольны кого заинтересует звоните расскажу больше реальному покупателю торг у капота звонить на лайф
