- 300 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Гольф в нормальному стані як на свій вік.мотор масла не бере коробка добра.колеса зимні нові.можлий обмін на мотоцикл ендуро.або мінітрактор
Гольф в нормальному стані як на свій вік.мотор масла не бере коробка добра.колеса зимні нові.можлий обмін на мотоцикл ендуро.або мінітрактор
Продам автомобіль в хорошому стані,поварений, пофарбований,оброблений проти корозії,обешумлений, двигун в хорошому стані замінено комплект ГРМ,масло, фільтра, По ходовій зауважень нема, замінено все що потрібно Нова зимова резина Автомобіль в ідеальному стані Детальніше по телефону Торг біля капота
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Авто в дуже хорошому стані як на свої роки. Дуже багато зусиль та коштів було вкладено. По мотору та коробці питань немає , ходова в нормальному стані, корозії на кузові немає , салон в нормальному стані, є хороша музика , хороша зимня гума.Э люк. Можливий обмін з моєю або вашою доплатою . Детальніші фото або запитання в телеграмі, можна пройти досмотр в СТО. Розумний торг .
Автомобіль на впевненому ходу. Технічно справний. Економний. Добре їде як на бензині так і на газу. Газова установка нова. Шини добрі. Ходова перебрана. Я власник. Недоліки лако -фарбоване покриття. Лобове скло має тріщину.
Продаж Golf 2, 1985 р. 1.3 бензин(карбюратор) на повному ходу, сів поїхав, є незначні сліди експлуатації по кузові.Мотор після кап ремонту, масла не бере, не димить Розгляну також пропозиції на обмін
Авто в доброму стані, але на даний момент ми ним не їздимо,бо прогоріла прокладка .Всі питання за номером телефону
Продам гольф на ходу, стан на фото, газ вписаний. Тільки переоформлення.
Всі деталі по тел!
Стан сів поїхав,4000 назад зроблений: мотор, коробка,ходова, є невеликі нюанси по кузову
Авто у досить хорошому стані, я власник, любий вид переоформлення
Машина в доброму стані, негнила не іржава, мотор добрий, масла небере. Кого цікавить я власник телефонуйте.
гольф 2 технічно в хорошому стані, зроблена підвіска, новий акб, нова зимова гума, є невеличкі нюанси по кузові не критичні , газ бензин переоформлення
Не развивает скорость больше 100 км/час. Возможно проблема с турбиной
Телефонувати на номер **********
Продам гольф 2 бензин 1.8.Авто в доброму стані,карбюратор солекс ,нова 23 року зимня резина.Акамулятор нормальний,запуска кнопка старт /стоп.Кузов живий на її роки.Їздю по дорученні ,машина переоформляється.Кпп 5 ступка,хотова нормальна,стойки нові,дороги тримається.
Автомобіль на ходу, газ вписаний в ТП, нова вихлопна система, 2 зимових колеса на дисках додається.
На ходу каждый день. Расход 5 л/100 км ! Центральный замок. Заводится всегда без вопросов с пол оборота. Аккумулятор живой. Клему никогда не скидываю и все норм. Никогда не подводила. При необходимости заднее сиденье складывается за пол минуты и получается очень объемный багажник. Очень дешевый в обслуживании. По проблемным местам. Надо бы заменить подушку двигателя, лежит уже куплена новая. Задние ступичные подшипники, тоже новые уже купил, надо только поменять. Электрикой надо заниматься. Все основное работает, но сделано через одно место. На скрутках и тд. Те кто разбирается думаю сделать нормально не проблема. Я в этом не разбираюсь, по этом не лезу. Резина под замену. На водительской двери есть момент по кузову. И на правом крыле небольшая вмятина, размером в см 3. Надо варить лонжерон, ничего критичного. Сделать не трудно. Автомобиль не новый, не в идеальном состоянии. Но работает каждый день. Очень надежный. Те кто с знаком, понимают о чем я. Никогда не подводил. Куплено новое масло, воздушный, масляный и топливный фильтр. С документами полный порядок. Оформлена на меня. Любое переоформление.
