- 280 тис. км
- Біла Церква
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам гольф 2
Авто не гниле, поварене...Ходова перебрана...
авто в норм. стані двигун 1.4 повний інжектор,масла не бере,ходова зроблена не стукає,не грюкає,машинка їде гарно.пороги,дніще цілі.я власник з 04.2018р.деталі по телефону
Продам VW Golf 2 Авто в гарному робочому стані, кузов повністю поварений і оброблений: повністю нова ходова, рул. рейка. Фільтра, рідини поміняні. Движок масла не бере, коробка в нормі. Газ вписаний! Зніму з обліку.
Всі петаня по телефоні
Всі питання по телефону Авто відновлене 2024 році По авто все працює справно Дирок гнилі по кузову не має
Нова гума, діски гальма нові, кап. ремонт ходової, машина на ходу та жива, кузов не гнелий, справжній GTI, всі деталі по телефону
Особистий сімейний автомобіль. У мене вже 5 років. Куплений також у сім’ї. Автомобіль на ходу — сів і поїхав. Легкі подряпини, нижня права частина крила трохи підгнила. Новий ремкомплект, клапани, замінені гальмівні диски, колодки, передні підшипники, титанові диски. Як для своїх років — у відмінному стані. Авто наразі знаходиться в Польщі. вотсапп +**********
Продам автомобiль.в доброму станi. всi питання за номером телефону. Можливий невеликий торг бiля капоту!
Продам гольф 2 1,6 бензин, проблема з двигуном. Деталі за телефоном. На повідомлення не відповідаю, прохання телефонувати.
Телефонувати в Whatsapp
авто в гарному станi на повному ходу. Усі деталi по телефону.титани за додаткову плату
Надійний автомобіль, економний і дешевий в обслуговуванні.Свіжа страховка і новий акб, двигун капіталився, масло не бере,присутній торг.
Перший власник в Україні, авто в моєму володінні 24 роки. Авто без жодного рижика, і в дтп не було. Збережений салон плюс є люк. Люк не протікає. По ходовій нічого робити не треба, масло поміняне. Мотор масла не бере. Комплект зимової резини на металевих дисках
продається гольф,машинка ,в дуже хорошому стані. не гнила,заводиться в любу погоду без проблем,я власникпродаю бо купив іншу, додаються зимові колеса з дисками.
Автомобіль в хорошому стані є деякі нюанси всі питання по телефону
Продаю Golf II. В досить хорошому стані. Повністю на ходу, регулярно на ньому їжджу. Розганяється до 130 км/год (не ризикував більше жати). Коробка на 4 передачі. Акум фактично новий, купили восени. Будь-які інші деталі по телефону
Машина в гарному стані всі питання по телефону
Гольф в нормальному стані як на свій вік.мотор масла не бере коробка добра.колеса зимні нові.можлий обмін на мотоцикл ендуро.або мінітрактор
Продам автомобіль в хорошому стані,поварений, пофарбований,оброблений проти корозії,обешумлений, двигун в хорошому стані замінено комплект ГРМ,масло, фільтра, По ходовій зауважень нема, замінено все що потрібно Нова зимова резина Автомобіль в ідеальному стані Детальніше по телефону Торг біля капота
