- 205 тис. км
- Вінниця
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій власний автомобіль.все в рідні фарбі,В автомобілі все працює.нічого не стукає.екологія на місці нічого не вирізали.хто купить не пожалкує.
Продам свій власний автомобіль.все в рідні фарбі,В автомобілі все працює.нічого не стукає.екологія на місці нічого не вирізали.хто купить не пожалкує.
Авто повність обслужене є всі чеки див фото. Замінено весь комплект щеплення LUK ,ГРМ, помпа,ролики, радіатор, переущільнені всі сальніки і прокладки , свічки , термостат, антифриз, замінені задні супорта і багато інших деталей. Замінене мастило і фільтра 2500км назад Є всі чеки на виконані роботи. Весь в рідній фарбі без підфарбувань без ржавчини Новий акумулятор TOPLA на гарантії ще 2 роки чек є Нова страхівка Машина у відмінному стані робилась і куплялась для себе не на продаж. Причина продажу, є зайві гроші ПОТРІБНА МАШИННА НА АВТОМАТІ, розгляну обмін Оригінальний пробіг 219тис сервісна книга підтверджує пробіг 2 ключі Авто варти своїх грошей на всі 100% Треба бачити в живу Будь яка перевірка на СТО Торг мінімальний, допомоги в продажі не потребую РОЗУМНИКІВ ЗАБЕРУ ЗА 5тис, не витрачайте свій і мій час
Гідний стан, всі витратні матеріали замінені. сів і катайся.
Замінено ремінь грм разом з помпою. Комплект літніх шин на дисках.Новий акумулятор.Автомобіль без додаткових вкладень.
Продам власний автомобіль Volkswagen Golf VI 2012 у відмінному стані. Салон чистенький, не затертий, кондиціонер заправлений, всі кнопки працюють. Недавно замінено масло. Пробіг не скручений, є сервісна книжка. Два комплекти резини, два комплекти ковриків.
Автомобіль ІДЕАЛ. Пригнаний травень 2020р. З пробігом 204тис. км. Пробіг рідний. Технічний стан даного автомобіля ідеальний, с небольшим и приятным расходом топлива, абсолютно вся нова ходова, всі розхідники поміняні, масло синтетика 5w30. Двигун 1.4MPI найпростіший і надійний, навіть заміна свічок займає 5 хв., а не те що у двигуна 1.6MPI Двигун масла не бере. Повна заміна комплекту ГРМ була проведена на пробігу 251тис. км. Салон весь цілий і знаходиться у відмінному стані. По кузову автомобіль теж у повному порядку. Машина вся обслужена, у вкладеннях не потребує. По тому, як була зроблена для себе.
Сімейне авто! володію 2- роки!Двигун надійний 1.6МРІ!Телефон вказаний на першому фото!Комфортне,зручне,доглянуте,обслужене!Технічна частина без зауважень,кузов цілей без вм'ятин,шпаклі!Зрозуміло,що авто не нове,якісь мілкі камінчики пісок від коліс,але нічого критичного,кузов супер зберігся! Салон також охайний,чистий,не прокурений - не курю!За 2-роки від заміни до заміни ніразу не доливав мастило!Рівень один!Мастило 5w40.Є сервісна книга +TUV!Обслуговував на офіційному сто, є всі підтвердження- накладні виконаних робіт,що саме було зроблене,замінене по авто!Ходова- нові стійки,опорні стійки стабілізаторів,шарові ,термостат,в круг колодки тормознв,всі рідини,свічки бош,високовольтні провода та інше ,що було потрібно майстри замінили,ходова без питань.ГРМ 14000 тому оригінал+ помпа на фото вказав, є накладні.Масла ,фільтра 4000 тому.В коробці теж мастило в нормі перевіряли.Додатково встановив новий захист двигуна-коробки!Хороша музика 8-динаміків! 10- подушок безпеки!Датчик дощу,світла,круїз,клімат 2-зонний працює,холодить,бардачок холодильник,автозатемнення дзеркала заднього огляду,дотяжки вікон,обігрів дзеркал,електропривід дзеркал,та ще багато чого є в авто!Свіжа страховка!Літня гума майже нова!2-Ключа! Впевнений,що новий власник автівкою буде задоволений!Торг біля авто в межах розумного!
Не бита,не фарбована. Машина в хорошому стані,має гарний вигляд
Продам свіжо пригнаний з Німеччини Volkswagen Golf 6 2011 року. З надійним та економним двигуном 1.6 дизель . Автомобіль у відміному стані, кузов без сколів та корозії, салон чистий сидіння без плям, все працює ідеально. Замінено масло гальмівні колодки та фільтра. Кондиціонер заправлений. Комплектація Style! Ходова частина, щеплення, рульова в повному порядку, пробіг 227тис.
Надаємо кредит, обмін,тест драйв.
Добрий день! Продається Volkswagen Golf 4 з газовою установкою. 1.4 бензин-газ, повна комплектація: кондиціонер, підігрів сидінь, датчик дощу, парктронік, електронна панель приладів, мультикермо, склопідйомники. У комплекті є 4 зимові шини. По колу тонування скла з оригінальною плівкою Stek. Передні фари затемнені плівкою. Страховка на рік. Було зроблено заміну масла,поміняні всі фільтри та була заміна ГРМ Автомобіль у чудовому стані: нічого не стукає та не ламається. На повному баку газу (35 л) проїжджає 370–450 км. Машина знаходиться у Львові. Перегляд можливий 24/7.
+ Зимова резина 22 року Була заміна ГРМ 15000 тому Масла фільтра всі замінені 7 днів тому Розхід масла на 10000 км 200/250 гр Можливий обмін з моє доплатою
Стан відмінний????. Нові колеса????, зимня резина????. За більш детальною інформацією дзвоніть .
Авто пригнане із США, із мінімальними пошкодженнями. Вся безпека ціла. Авто в максимальній комплектації SEL. Безключовий доступ. Запуск з кнопки. Підрульові пелюстки. Круїз контроль. Клімат контроль.(заправлений та працює ідеально, як нахолод так і на тепло!!!) Датчик світла та дощу. Панорама (обслужена, дринажі прочищенні). Камера заднього огляду в емблемі (виїзджає при увімкненні занього ходу). Підігрів передніх сидінь. Фари поклеєні в бронеплівку. На надійному автоматі AISIN. Тоноване якісною плівкою Люмар. В США встановлений спортивний вихлоп. Заміна ГРМ, маслонасоса та багато іншого..... 10000 км тому. Заміна помпи 1000 км тому. Авто без помилок, вкладень на даний час не потребує, як кажуть сів та поїхав. Продаж у зв'язку з потребою більшого автомобіля.
Продається надійний та комфортний автомобіль — Volkswagen Golf 2010 року випуску. Авто у хорошому технічному стані, регулярно обслуговувалося, вкладень не потребує. Завітайте до нас на автомайданчик та обертайте свій автомобіль.
Продам власне авто пригнане з Німеччини в 2024 році. Я перший власник в Україні. Авто в хорошому стані. Двигун 1.6mpi BSE.Новий акумулятор. 2 ключі.2 комплекти нової гуми літо та зима на дисках. Обслужений.
Продам авто у відмінному стані
Авто повністю справне. Один власник в Німеччині, один в Україні. Сервісна книжка. В таксі не була.
Авто на свої роки в дуже непоганому стані пригнав з Німеччини для себе в 22 році е сервісна книжка що машина обслуговувалась до 22 року на сервис на фото видно машина обслужена сів поїхав екологиї нема чек не світить оригінальний пробіг по машині багато чого робилось дзвонить розповім з машиною віддам зимову резину на сезон ще точно хватить е декілька косяків на фото видно на їх роботу готов скинути нема часу займатись більше часу проводжу на роботі дзвонить домовимся торг присутній але помірний
