- 225 тис. км
- Веселинове
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Торг біля авто, я є власник, любе переоформлення.
1.6 MPI двигун, гарний технічний стан, гарна комплектація, автомобіль обслугований. Детальніше за телефоном
Продається Volkswagen Golf 5 1.4 TSI • Рік випуску: 2008 • Пробіг: 225 000 км • Двигун: 1.4 TSI (бензин) • Коробка передач: Механічна, 6-ступенева • Привід: Передній • Колір: Чорний металік Опис: Автомобіль у відмінному стані, обслуговувався вчасно. Двигун працює бездоганно, коробка передач без проблем. По ходовій частині без зауважень, все замінено вчасно. Салон чистий, не прокурений. Кондиціонер, круїз-контроль, електросклопідйомники, мультимедіа – усе в робочому стані. Звертайтесь за деталями і для огляду!
Авто в гарному стані сів поїхав вкладень не потребує
Volkswagen Golf Variant 2011 Авто у гарному технічному стані, своєчасне технічне обслуговування, пробіг 100% оригінальний.
Продам авто в гарному стані, ходова без нарікань, двигун працює рівно, масло та фільтра замінені, салон чистий та доглянутий, клімат двухзонный працює, всі склопідйомники, електродзеркала(підігрів), сенсорна магнітола ( Bluetooth, USB, AUX, FM) Встановлене ГБО
Авто в РІДНІЙ ФАРБІ, не бита,все скло з лобовим заводські, дорогі литі диски RIAL LUGANO(Diamond Black) R-17 з хорошою гумою.Встановлене газове обладнання. По салону чистий,не затертий,магнітола андроїд,встановленні динаміки JBL. Має круїз,датчик світла та дощу,омив фар,двозонний клімат контроль,підігрів сидіння. Двигун простий та дуже надійний 1.6 MPI. Авто зроблене та повністю перебране,не потребує жодних вкладень.
Слава Україні! Автомобіль в гарному стані, не потребує ніяких вкладень. Зроблений капітальний ремонт двигуна 25тис., назад. По ходовій питань немає. Автомобіль в рідній фарбі. Всі питання по телефону. Відповім з задоволенням.
Продаю власний автомобіль, який повністю перевернув мою уяву про європейський автопром. Дуже надійний, невибагливий, насичений опціями, комфортний автомобіль. Це мій перший «німець» та перший дизель – дуже класне авто, яке за п’ять років не робило мені голову «вагітною». По комплектації: • автомобіль має датчик світла та дощу • електричні дзеркала • функцію автоматичного автовипарковування (дуже класна річ в умовах сучасної розмітки по місту) • авто затемнення центрального дзеркала • парктроники 360 (+ доставив камеру заднього огляду) • штатний електообігрівач (взимку машина швидше прогрівається та виходить на робочу температуру) • мультімедіа з навігацією • фронтальний асистент (функція запобігання зіткнення – стоїть радар попереду) та інше. Встаноалена оновлена мультимедійна система mib2,5 з підтримкою CarPlay та Android Auto. А так комплектація ‘cup’ мабуть була найцікавішої в свої роки. Машина випуску листопада 2014, поїхала по німецьких автобанах на початку 2015р. Придбав її у липні 2019р з пробігом 169000 км. Весь цей час машина була і є на повному КАСКО. На грудень місяць пробігу 245 тис Що робилося: • заміна ГРМ та помпи на 211000 км (по регламенту) • заміна мастила в МКПП (198000 км) • заміна амортизаторів (передні 234000 км, задні 180000 км) • заміна головного циліндру щеплення (218000 км) • датчиків тиску вихлопних газів (227000км). Екологія на місці (регенерація в міському циклі кожні 250-300 км), мастило міняється кожні 8000 км (Motul), кожну весну робиться очищення клімат контролю та заправка фреона. Резина стоїть Continental з залишком 7 мм. Салон тканевий в гарному стані, на передніх сидіннях стоять якісні накидки. Машина не була в ДТП, кузов повністю нефарбований, але є паркувальні вм’ятини (див.фото), які можно витягнути без фарбування та сколи.
Авто в дуже гарному стані,обслуговане,замінив ГРМ на 230тис/км. Гальмівні диски, 238тис/км. замінив мастило и всі фільтри. Встановлено ГБО 4го. покоління "Італия" Авто мае ювілейну комплектацію "Pacifik" мотор сухий мастило не бере.Є недолік по кузову задне ліве крило фото додаю.
Продам свій власний автомобіль.все в рідні фарбі,В автомобілі все працює.нічого не стукає.екологія на місці нічого не вирізали.хто купить не пожалкує.
Авто повність обслужене є всі чеки див фото. Замінено весь комплект щеплення LUK ,ГРМ, помпа,ролики, радіатор, переущільнені всі сальніки і прокладки , свічки , термостат, антифриз, замінені задні супорта і багато інших деталей. Замінене мастило і фільтра 2500км назад Є всі чеки на виконані роботи. Весь в рідній фарбі без підфарбувань без ржавчини Новий акумулятор TOPLA на гарантії ще 2 роки чек є Нова страхівка Машина у відмінному стані робилась і куплялась для себе не на продаж. Причина продажу, є зайві гроші ПОТРІБНА МАШИННА НА АВТОМАТІ, розгляну обмін Оригінальний пробіг 219тис сервісна книга підтверджує пробіг 2 ключі Авто варти своїх грошей на всі 100% Треба бачити в живу Будь яка перевірка на СТО Торг мінімальний, допомоги в продажі не потребую РОЗУМНИКІВ ЗАБЕРУ ЗА 5тис, не витрачайте свій і мій час
Гідний стан, всі витратні матеріали замінені. сів і катайся.
Замінено ремінь грм разом з помпою. Комплект літніх шин на дисках.Новий акумулятор.Автомобіль без додаткових вкладень.
Продам власний автомобіль Volkswagen Golf VI 2012 у відмінному стані. Салон чистенький, не затертий, кондиціонер заправлений, всі кнопки працюють. Недавно замінено масло. Пробіг не скручений, є сервісна книжка. Два комплекти резини, два комплекти ковриків.
Автомобіль ІДЕАЛ. Пригнаний травень 2020р. З пробігом 204тис. км. Пробіг рідний. Технічний стан даного автомобіля ідеальний, с небольшим и приятным расходом топлива, абсолютно вся нова ходова, всі розхідники поміняні, масло синтетика 5w30. Двигун 1.4MPI найпростіший і надійний, навіть заміна свічок займає 5 хв., а не те що у двигуна 1.6MPI Двигун масла не бере. Повна заміна комплекту ГРМ була проведена на пробігу 251тис. км. Салон весь цілий і знаходиться у відмінному стані. По кузову автомобіль теж у повному порядку. Машина вся обслужена, у вкладеннях не потребує. По тому, як була зроблена для себе.
Сімейне авто! володію 2- роки!Двигун надійний 1.6МРІ!Телефон вказаний на першому фото!Комфортне,зручне,доглянуте,обслужене!Технічна частина без зауважень,кузов цілей без вм'ятин,шпаклі!Зрозуміло,що авто не нове,якісь мілкі камінчики пісок від коліс,але нічого критичного,кузов супер зберігся! Салон також охайний,чистий,не прокурений - не курю!За 2-роки від заміни до заміни ніразу не доливав мастило!Рівень один!Мастило 5w40.Є сервісна книга +TUV!Обслуговував на офіційному сто, є всі підтвердження- накладні виконаних робіт,що саме було зроблене,замінене по авто!Ходова- нові стійки,опорні стійки стабілізаторів,шарові ,термостат,в круг колодки тормознв,всі рідини,свічки бош,високовольтні провода та інше ,що було потрібно майстри замінили,ходова без питань.ГРМ 14000 тому оригінал+ помпа на фото вказав, є накладні.Масла ,фільтра 4000 тому.В коробці теж мастило в нормі перевіряли.Додатково встановив новий захист двигуна-коробки!Хороша музика 8-динаміків! 10- подушок безпеки!Датчик дощу,світла,круїз,клімат 2-зонний працює,холодить,бардачок холодильник,автозатемнення дзеркала заднього огляду,дотяжки вікон,обігрів дзеркал,електропривід дзеркал,та ще багато чого є в авто!Свіжа страховка!Літня гума майже нова!2-Ключа! Впевнений,що новий власник автівкою буде задоволений!Торг біля авто в межах розумного!
