- 214 тис. км
- Одеса
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
СРОЧНО ! Продам своє авто, по всім питанням телефонуйте.
СРОЧНО ! Продам своє авто, по всім питанням телефонуйте.
На обмен дороже! • Продам пассат 2.0 турбо, прийнятний стан,є не значні сколи на кузові, зробив stage 1, легкий • попкорн • 7000 км заміна грм, заміна впускних і випускних клапанів, чистка форсунок, заміна свічок, стоїть алюмінієва помпа • тонована в круг .заміна масла 24.05, заміна передніх ступиць,Решта питань по телефону • Обмін моя доплата
Перша реєстрація в Україні, автомобіль професійно відремонтовано, ніяких вкладень не потребує, замінено всі розхідники, нова зимова гума, можлива перевірка на СТО.
Продаю власне авто в хорошому стані, комплектація SE доокомплектована для комфортного, щоденного використання. Вкладень не потребує. Авто - 7 місць з класним салоном, підігрівом сидінь, мертвими зонами, бездротовою зарядкою, безключовим доступом, з системою сигналізування про небезпеку, системою попередження про загрозу фронтального зіткнення з функцією автоматичного гальмування, автоматичне вмикання/ вимикання дальнього світла фар, протитуманними фарами з функцією підсвічування CORNERING LIGHTS , датчиком дощу, системою моніторингу тиску в шинах, активним круїз контролем, великою мультимедією з бездротовим Android Auto та Apple CarPlay, Bluetooth hands free, та багато іншого!!! Вилиті всі гумові килимки та площадка у багажнику.Автомобіль не потребує жодних вкладень-хороше доглянуте авто.Торг. Більш детальна інформація по телефону.
Машина на повному ходу, піч працює, коробка передач переключається ідеально, музика працює, є механіческий люк та також комплект зимньої резини та дві шини літньої і два комплекта дисків машина була куплена літом. Тисячу км назад було поміняно масло та фільтра, привели в хороший стан ходову
Машина в робочому стані, потребує ремонту ходової частини.
Авто пригнане з Америки повністю обслуговуване в Україні 1 власник Без додаткових витрат та ремонту
Авто в гарному стані, по кузову без нарікань . Торг присутній
В ідеальному стані. Куплялася собі з мімальними пошкодженнями , відновленна по оригіналу.
Чудове сімейне авто з Америки. Без серйозних пошкоджень. Фронтальні подушки безпеки не спрацьовували. Весь у рідній фарбі, без підкрасів. Зовсім маленька тріщинка на лобовому склі (воно оригінальне, рідне, а тому не міняв). Авто в топовій комплектації (асистенти, датчики, підігріви, панорама, електро-багажник й т.д.) . На фото усе видно. Більш детальна інформація по телефону, або в чаті. Продаж за готівку. Площадкам та бізнесменам прохання не трубувати. Дякую!
Продам автомобіль із США. Авто в хорошому стані, сів і поїхав. Я є першим власником в Україні. В США авто куплялось з пошкодженнями від граду. По роботах сліди від граду виправлено. По обслуговуванню: замінено масло в двигуні та фільтра, повна хімчистка салону авто. Коробка та мотор працюють добре без зауважень. Пробіг 100% підтверджений та перевіряється. Покупцю торг біля капота.
Авто в чудовому стані. Панорамний дах, люк. Всі питання по телефону.
Машина повністю обслужена замінено герем масло помпа роліки все працює кондиціонер машина сів поїхав
Продаю свій власний автомобіль, стан достойний, по техніці все чудово, ходова перебрана, стоїть нова все сезонна гума купляли весною цього року, масло проїхало 5 тис. , заливали виключно оригінал, в ходу кайфова та динамічна машинка. Тому телефонуйте для детальної інформації. Продаю тому що купили тігуана вже в новішому кузові.
машинка в хорошому стані.7місць...автомат...мотор акпп все обслужено до кожної деталі
Автомобіль тільки заїхав в Україну! Стан нового авто пошкодження майже зовсім не було! Все в заводскому стані! Глянте по вінкоду авто все стане зрозуміло! Такі авто треба щє пошукати! Має хорошу комплектацію! Резина в ідеальному стані! Ходова частина все добре! По авто немає зауважень! Хто придбає буде задоволений на сто відсотків! Можу фото надіслати до моменту відправки на месенджер! Дзвоніть питайте відповім на всі запитання або пишіть! Торг присутній!
Golf 5 GT 1.4 turbo. 140 к.с. Їде досить не погано. По авто є косметичні нюанси. Потрібно робити два порога, є рижик на одному крилі передньому. По задній частині обвісла тканина стелі та водійська карта. З документами порядок, є дійсна страховка.
Сів поїхав більш дитальна інформація за тел можливий обмін оцінюйте адекватно власні авто!
Продам машину в хорошому стані. Кузов цілий, не гнилий, не іржавий. Двигун працює добре без сторонніх звуків. По коробці без нарікань. По ходовій частині обслужена, їде дуже м'яко. Чистий доглянутий салон. По комплектації датчик світла, датчик дощу, електро дзеркала, мульти кермо, 2 зонний клімат контроль, підігрів сидінь, Електра гальмне ручне управління, круїз контроль. Парктроніки передні та задні. Рульові пелюстки. Кондиціонер справний. Хороше світло. Хороший акумулятор. Резина літо 2025 року в хорошому стані. Детально по телефону. По документах порядок.
