- 379 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Сів і поїхав
Сів і поїхав
Добрий стан, обслужений.
газ.бензин 4-го покоління.гума зимова,є і літня.
Volkswagen Passat B5, Кузов: универсал, Год выпуска: 1999 , Первая регистрация , отличное состояние. Все вопросы по телефону! Звоните на сообщения не отвечаю!
Продам власне авто, яке приганялось і робилось для себе. Технічна справність "на відмінно". Салон ідеальний, слідів експлуатації непомітно. Стан "сів-і-поїхав". Рідний пробіг. Розхідні матеріали замінюються згідно регламенту. Присутній адекватний торг :)
Продам Volkswagen Passat B3 у кузові B4. ? Газ/бензин (газове обладнання встановлено і вписане, але не підключене) Кузов живий, без значних пошкоджень Мотор перебраний Ходова повністю зроблена Мінуси: – Потрібно відрегулювати монік – Поставити нові дверні ручки Авто на ходу, вкладень по техніці мінімум. Ідеальний варіант як для щоденних поїздок, так і для доопрацювання під себе. Дзвоніть або пишіть на вайбер.
Ходовка зроблена 5000км тому, по мотору питань немає, коробка працює, зчеплення мінялося 20000км тому,мехатронік 1000 км тому, два комплекта шин
Продам доглянутий автомобіль. У зв'язку із сімейними обставинами використовувався вкрай рідко (приблизно 3т.км на рік). Масло і фільтра змінювалися 1 раз на рік( крайня травень 2025 (124800км)) . У авто після приїзду зі США було замінено капот і передній бампер-(мають інший відтінок чорного кольору). Я так і не пофарбував, тому і знижено ціну. Також присутня подряпина на задньому бампері- яка ще зі США,(видно на фото carfax). На автомобілі їздили рідко і переважно на далекі відстані. Приємні розхід палива, та динаміка. Окреме пояснення за пробіг: Автомобіль купувався у знайомого в 2023 році. Попередній власник який продавав авто, при подачі оголошення помилково вказав милі замість км. І тому в історії вказується 194 ткм. ( 120т. миль це і буде 194 т.км при конвертації. ), він потім відредагував, але в історії збереглося.Готовий до перевірки пробігу, за потреби зможете поспілкуватися із власником авто( 2-ий власник) який продавав це авто в 2023му.
Продам хороший збережений Golf 6 2009-2010 року. Двигун 1.8 TSI бензин 160 PS. Автомобіль пригнано з Німеччини. Пробіг 251000км. VIN WVWZZZ1KZAW154723 Автомобіль рівненький, нефарбований. Стан авто збережений(див.фото). Замінено ТНВД,Помпа+термостат, масла фільтра. Сертифікат зроблений, авто готове до постановки на облік. Авто на чорних шикарних дисках з зимовою резиною **********року) . Кого цікавить дзвоніть більш детально розкажу….торг присутній . МОЖЛИВИЙ ОБМІН !!!
продам авто джета фольцваген стан сів Тай поїхав
Офіційний Volkswagen CC 2012 Автомобіль в справному стані, регулярне обслуговування ТО кожні 7-8 т.км. Ланцюг ГРМ замінений, DSG нормально працює (без зауважень) Екологія на місці Заправляється 95/ 98. Комплетація не сама топова , але й не повний бубен: Інтер?єр комбінований шкіра / алькантара, є підігрів сидінь та електропакет. По кузову підфарбовувалась тільки дверка водія (знизу була притертість при паркуванні, ніякого дтп) перед авто у бронеплівці з салону(бампер капот крила фари). Продаю так як є інше авто, на якому я в основному їзжу, а це просто стоіть у гаражі вже понад рік. Пробіг 100% рідний, перевіряв при купівлі у попереднього власника, машина обслуговувалася на офіційному сто. Додткова інформація при дзвінку або перегляді авто. Варто уваги це 100%, т.я. це не те що приїхало битком з США і відновлено по тайіваню на продаж.
Продається стильний та комфортний автомобіль у хорошому стані. Двигун, коробка та ходова працюють без зауважень. Салон у гарному стані, чистий та охайний. Хороша комплектація: клімат-контроль, підігрів сидінь, електропакет, мультимедіа. Автомобіль комфортний у їзді, підходить як для міста, так і для траси. Документи в порядку, можливе переоформлення. Всі питання тут в чаті або інші месенджери, дзвінки не приймаю
Авто в доглянутому , гарному стані , як технічно так і візуально . Повністю обслужено і не потребує жодних капіталовкладень, сів і поїхав . Двигун сухий , масло не підбирає, коробка працює добре , ходова без зауважень . Комплектація включає електричний люк , CD магнітола , підлокітник передній та задній , задні парктроніки , фаркоп , релінги +багажник на релінги . Авто пригнане з Німеччини в 2010 році з пробігом 200 тис.км . За 15 років у одного власника , наїздила 69 тис.км . Пробіг рідний , не скручений . Салон без потертостей та пошкоджень , не прокурений . Кузов без гнилі та рижиків . Присутній торг біля авто .
Авто в хорошому стані, приганялось для себе, від?їздив 2,5 роки, без жодних нарікань. Безпека повністю відновлена. Вкладень не потребує, Масло Motul мінялось кожні 10 тис км., коробка працює ідеально, мотор без нарікань,більш детально по телефону. Є комплект зимової резини.
Машина в гарному стані всі питання по телефону..
Офіційний Volkswagen Passat CC 2012 року (Європа). Сімейний автомобіль в справному технічному стані, регулярне ТО (8 - 10 тис. км). Бензин 95 (UPG/Okko). Коробка автомат, перемикається плавно, без ривків. Замінений ланцюг ГРМ, гальмівні диски, колодки та інші розхідники. Пробіг оригінальний. Комбінований салон (шкіра / алькантара), підігрів сидінь спереду та ззаду. Двозонний клімат контроль. Інші деталі по телефону.
