- 215 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Продам Пасат в хорошому стані, по ходовій все ок, масло не їсть . Сів поїхав.
Продам Пасат в хорошому стані, по ходовій все ок, масло не їсть . Сів поїхав.
Офіційне авто куплено в салоні. Не порівнюйте з американськими битками. Авто повністю обслужене на гарній комплектації. НА ОБМІН ДОРОЩЕ!!!
Автомобіль у відмінному стані був пригнаний із США з невеликими пошкодженнями та пробігом 141 тис.км. Ушкодження було усунуто, всі деталі залишилися як із заводу, нічого не змінювалося, вся безпека ціла заводська. Двигун 1.8 л. дуже жвавий та економічний від 5 до 7 л. на 100 км. КПП – автомат 6 ст. Темний тканевий салон. В автомобілі працює все: дво-зонний клімат-контроль, круїз-контроль, датчики дощу, світла, мульти-кермо, регулювання керма, електро-підсилювач, електро-склопідйомники-4 шт. литі диски R-16. є літня та зимова гума. гумові килимки салону та багажника, тонований новою гарною американською плівкою. Реальному покупцю гарний торг. Оформлення за бажанням покупця будь-яке.
Passat NMS USA
Один власник, їздив на ній з салону. Куплена в Києві. 3 роки обслуговувалася на сервісних центрах Фольксваген. Заміна мастил системна, через 10 000 км. Мастило заливав лише американський Mobil 1. Поставив нову корзину щеплення. Салон майже в ідеальному стані. Зробив повну чистку кондиціонеру. В запасі комплект зимової гуми. По всіх запитаннях надам відповіді по телефону.
Офіційний автомобіль, другий власник з 2013 року. Купляв з пробігом 27 тис.км. Рідного пробігу 173 тис. Двигун BZB, не масложор. Є моменти по лкп, Без ДТП. Також було велике ТО на пробігу 153 тис заміна комплекту зчеплення SACKS, задній сальник коленвалу ( оригінал) , мастило в кпп оригінал, заміна потенціометра на впускному колекторі, заміна гальмівної рідини, заміна ременю генератора з роликом на 160 тис км. Дорогі лед лампи, по ходовій зауважень нема, не гримить, не стучить. Клімат працює, холодить добре. Торг
Продам авто в гарному стані, ходова перебрана замінене мастило машина не гнила, є недоліки по кузову а саме незначні пошкодження лаку.
Авто находится в Италии.Город Витербо.Пробег честный.Авто не бито.Есть небольшие царапины.Сейчас на летней резине.Но требуется замена.Масло заменено.Заинтересованным могу сделать дополнительные фото.Звонить в ватсап или телеграм.
машина на ходу дефекти на фото любий вид переоформлення за деякими по телефону. телефонувати на другий номер 096
На ходу не потребує вкладань
торг
Продам авто.Машина полный привод но задний мост отключен,мотор 1,8 G60 Syncro инжектор.Резина р15. Гидроусилитель руля,абс, музыка, сигнализация,читыре стеклоподьемника, доводчик стекол, машина всё время на ходу.Газ 2 поколение.Любое переоформление.торг.
Авто чесне, на повному ходу, обслужено, всі моменти технічні працюють на 100%, заклеєна бронеплівкою, мастила та рідини замінені, ремні, ролики, помпа. Готовий на ваші перевірки у ваших механіків та СТО, із недоліків це не значні сліди використання, царапина бампера (максимально детально виклав на фото), 100% відсутність рижиків та іржі. Фарбоване переднє ліве крило, зачіпила дружина при паркуванні, з Америки приїхала ціла, безпека рідна, без втручань, мінявся тільки передній бампер. Більше інформації по телефону та при детальному огляді. Продається тільки із зняттям з обліку.
Автомобіль в хорошому стані. Мотор працює добре та без зауважень. Весь в рідній фарбі. Ідельний технічний та візуальний стан (внизу переднього бампера є подряпини ). Рідний пробіг.
цікавий обмін на ваші пропозиції номер для зв'язку
Терміново продам надійне авто, їздить кожного дня. Всі питання по телефону. Торг
