- 203 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Машина після початку війни знаходилася у мами в Німеччині. Там відкатала більшість пробігу і проходила планові ТО по графіку. На даний момент, машина в ідеальному стані та обслужена. Ніяких проблем немає, нова літня і зимова гума. Готова для продажі та використання. По салону та кузову немає жодних питань та готова для перегляду. Телефон вказаний мамин (Клара), можна дзвонити та писати на вайбер. На машині встановлені всі оригінальні запчастини та також багато додаткових запчастин екстер?єру. Перекупів прошу не турбувати. Машина лише на продажу. Обмін не цікавить!
Продам Passat B7 1.8TSI 2014 (Америка) 10500$. Торг. Колір: чорний; Салон: шкіряний, чорний перфорований, стан 10/10; Двигун: 1,8 TSI, стан 10/10; Гума: літо R17, стан 9/10 (Pirelli **********3р.); Вид палива: бензин; Коробка: автомат 6 ступеневий Aisin (Японія), стан 10/10 Диски: R17, чорні легко плавні; Додатково: новий акумулятор, авто в повному антихромі. Торг присутній але мінімальний, так як продаж не терміновий. Продаж тільки з повним переоформленням на нового власника. Готовий пройти ТО на любому Вашому СТО.
Прудке і приємне в керуванні авто. Технічно повністю обслужене. Оригінальний пробіг. У власності 4 рік.
Пасатік в дуже гарному стані !!! Авто на максимальній комплектації SEL PREMIUM і абсолютно все працює на відмінно.! Вся безпека відновлена до заводського стану(Не Заглушена) Авто робилось для себе тому відновлювалось на совість без всяких і так піде!! замінено ланцюги в двигуні,мастило ,фільтра,мастило в коробці ,підвіска ,тормозні колодки, гарна літня резина!! Два ключі. Авто в ідеальному технічному стані На всі питання відповім по телефону!!
В технічно гарному стані, готова до експлуатації. Дзвоніть відповім на всі питання.
Авто на повному ходу все працює резина перед зима зад літо по бажанню замінити правого порога по днищю пару латок акумулятор 75ка хороший
Власник, авто 17 року, комплектація SE, рестайлінг, перша продажа в США 2019р, приганяв під себе з мінімальними пошкодженнями - замінений бампер та капот. стоять лед лампи та задні європейські фонарі з жовтими поворотами. технічний стан ідеальний (заміна мастила кожні 7-8т), є записи про всі проведені ТО. Капот вже потребує перефарбування, також є невеликі тріщини на водійському сидінні (все це є на фото)
Продам авто! В хорошому стані, замінений ГРМ, зроблена ходова, пробіг рідний. Всі деталі за телефоном
Продається Volkswagen Golf 2016 року випуску. Компактний, комфортний, просторий, сімейний універсал з просторим салоном та об?ємним багажником. Технічно в хорошому стані, обслуговувана, нещодавно після ТО. Салон охайний, збережений. Кузов в доброму стані. По комплектації: -круїз-контроль -Кондиціонер -Мульти кермо -Електропакет -Камера заднього виду -та багато іншого Авто варте уваги та Вашого часу! Готове до перевірок на будь-якому СТО! Більш детально на всі додаткові питання відповість менеджер Довженко Мері за адресою вулиця Космонавтів 81/1. Додаткові послуги автосалону: -обмін (Trade-in) -кредитування (Лізінг) -викуп Вашого авто -прийом авто на коміссію
авто без помилок!!!доглянуте,шкіра,безключовий,старт-стоп,stage 1!!! їде дуже бадьоро!!!
Продаю власне авто в гарному стані, кожен день на ходу , мотор коробка без нарікань. Фактично другий власник в Україні. По тех проблем жодних немає. Вчасно обслуговувалась. (Є заказнаряди) Присутні невеличкі дефекти по кузову. Запаска ні разу не використовувалась. Два комплекта гуми. Авто для тих, хто хоче їздити багато, комфортно та безпечно. Можливий обмін та торг біля капоту.
Продам живий Пасатик. Комплектація "Limited". Стан не ідеальний (див. фото). Скло по колу рідне крім лобового. Є зимовий комплект гуми. Автобізнесу прохання не турбувати. Торг на кофе
Автомобіль в хорошому технічному стані, все працює. Всі деталі по телефону. Торг
Продам бирчика... ГРМ замінено 700 км тому. Також замінено робочий, і головний циліндрики.. 1.8 моно інжектор... Моно відрегульовано не гаражним способом а на СТО працює добре. По ходовці треба трохи підшаманити.. З паперами повний порядок
Продам гольф 2 бензин 1.8.Авто в доброму стані,карбюратор солекс ,нова 23 року зимня резина.Акамулятор нормальний,запуска кнопка старт /стоп.Кузов живий на її роки.Їздю по дорученні ,машина переоформляється.Кпп 5 ступка,хотова нормальна,стойки нові,дороги тримається.
