- 262 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.8 л.
- Типтронік
Офіційний !!! Власник !!! Повне ТО !!! Страховка , без ДТП , 2 ключа , сервісне обслуговування !!! ОБМІН - 15000 ₴ !!! Камери 360 !!! Сама паркується ! Повний оригінал !!!
Офіційний !!! Власник !!! Повне ТО !!! Страховка , без ДТП , 2 ключа , сервісне обслуговування !!! ОБМІН - 15000 ₴ !!! Камери 360 !!! Сама паркується ! Повний оригінал !!!
Безключовий доступ. Електропакет усіх дверей. Шкіряний салон. Панорама. Підігрів передніх сидінь. Камера заднього виду. Парктроніки. Електро кришка багажника. Двозонний клімат-контроль Запуск з ключа. Адаптивний круїз контроль. Запуск з кнопки! Обслуговування: Нові 2 підшипники спереду. Нові мастило та фільтри. Замінено мастило в АКПП. Новий маслянний піддон. Елементи підвіску замінено.
авто в хорошому тех стані
Продаю власне авто, більше 10 років в одній сім?ї. Зручне, доглянуте, комфортне авто.
Мотор 1,4 МПІ,,,Авто свіжо пригнаний з Німеччини, приїхала своїм ходом, мотор коробка в гарному стані. По кузову без ржавчини, резина майже нова, два ключа , сервісна книга з усіма відмітками присутня.
Гольф 2 багато чого зроблено 2 комплекти резини зимня на штампах р14нова Р15 літня титани
машина на повному ходу обмін на трактори з доплатою
Брали тачку під проект, зробили що хотіли і обслужили її повністю. Ось основні пункти з списку: - downpipe - stage 1 (sprintech) - холодний впуск - тормозні диски АТЕ нові з перфорацією - колодки нові - термостат в зборі новий - радіатор новий (старий був пошкоджений) фітра , масла навіть не згадую бо то само собою розуміється. масло в двигуні доречі залите спортивне) короче тачка огонь, продамо і візьмемо ще щось цікаве під модифікації.
Я власник, авто в гарному стані, двигун працює рівно, від заміни до заміни масло не бере. Коробка перемикається рівномірно. Пробіг оригінальний, розхід економний.Салон і ходова в гарному стані. Все обслуговувалось вчасно, оригінальними запчастинами через неодноразовий виїзд за кордон.Іржі та дефектів немає зовсім, є невеликі сколи і сліди експлуатаціі за віком.Два комплекти гуми на стальних дисках, два комплекти килимків. Відсутні будь які судові заборони чи обтяження.Торг розумний і обґрунтований біля капоту. Тільки переоформлення,після чого, можу з вами, за ваші кошти, довезти авто до дому.
Авто в адекватному стані, для своїх років. Дуже багато зроблено по авто: Заміна ГРМ, заміна помпи, ремонт генератора, заміна всіх прокладок і сальників, заміна електрики. Є літня гума на титанових дисках і зимова на легко-плавних дисках з оригінальними колпаками. З недоліків, треба замінити газовий редуктор, для коректної роботи ГБО. Можливий торг, біля капоту.
Продам авто в гарному стані! Перший власник в Україні! Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. Сів поїхав! Авто на зимовій гумі, Літня гума на титанових дисками нова! Де за телефоном!!!
Авто в гарному стані. ГБО, 2 комплекти дисків та шин, повністю зроблена ходова та двигун. Детальніше за телефономахар
Машина жива, двигун після капіталки, нічого робити не треба. По лаку е питання, масло не бере.
Добрий день, продаю своє чудове авто яке було куплене в 2024 році весною у першого власника, авто 2015 року , перша реєстрація у 2017 році, авто було зроблене для ринку США но було повернуто в Україну та продавалось у офіційному магазині. Пробіг оригінальний 67 тисяч, не бите не крашене, 2 літровий дизель 150 коней , коробка DSG DQ 250, перший власник поставив лінзи фари дуже дорогі коштували 500 євро та весь передок перетягнув бронь плівкою і я вже теж пороги зробив плівкою, тонування , повністю зробив антикорозійну обробку преміум матеріалами, нова літня резина, замінив масло в коробці на 60 тисячах , нові колодки, перетягнув крісла тканиною того що салон повністю світлий , машина дуже доглянута , зараз знаходиться в Німеччині, можу пригнати до кордону чи в Україну, якщо є питання дзвоніть.
Volkswagen Golf Plus 2009. Бензин, 1.6 л, Механіка. Авто 2009 року, купувалось в автосалоні VOLKSWAGEN в Миколаєві. Один власник. ( через старий техпаспорт в літку 2025 року спеціально переоформив на новий, щоб можна було переоформити через ДІЯ). Машина в гарному стані. Незначні подряпини фарби, тріщина на лобовому склі.
Надійний седан із двигунами 1.9 D (атмосферний), низька витрата палива (бл. 5-6 л/100 км) та багажник на 500-835 л. Автомобіль має видимі пошкодження кузова, необхідна заміна порогів та при цьому повністю відремонтований по двигуну та основним ходовим вузлам. Заміна мастила та фільтрів відбувалася кожні 10 тис кілометрів. Надійне та невибагливе в ремонті авто. Два комплекта дисків титани/сталь, є зимова резина. Всі подробиці стосовно ушкоджень в особистому спілкуванні.
Продам коня в хорошие руки!!! На полном ходу, вложений не требует, кондиционер заправлен, новая зимняя резина, новые пружины, новые свечи, новый комплектГРМ, цепь, звёзды и фазорегулятор, новый насос высокого давления, пишите на вайбер удачных продаж
