- 280 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.98 л.
- Автомат
Продам Passat B7 2.0 дизель Америка 2012 року. Комплектація SE. У хорошому стані. Торг доречний.
Продам Passat B7 2.0 дизель Америка 2012 року. Комплектація SE. У хорошому стані. Торг доречний.
Продам своє доглянуте авто, 1,5 роки назад пригнане з Чехії. Гарне ,бадьоре та надійне авто. Все в гарному стані,двигун 1.6 16 клапанів - надійний ,довговічний, працює безвідмовно . Гбо ніколи не встановлювалось . 6 тис км назад замінений грм . Тоді ж зроблена ходова повністю , поставленні проставки на 20 мм ,для збільшення кліренсу. Дуже м?яко їде по нашим дорогам . Титанові диски r15 , нові японські всесезонні покришки Toyo tires 195/65. Салон в доброму стані на свої роки так взагалі , сидіння без заломів , плям, перетягнута стеля та стійки . Класна оригінальна магнітола , музика звучить гарно . Клімат контроль. Дуже вмісткий багажник . Пороги без корозії та гнилі . Трохи притертий захист на передньому бампері та є подряпина на лобовому склі (видно на фото )
Є нюанси по кузову , в ціну все включено, ремонту на 500$, немає часу зайнятись Читаємо уважно , продаємо власного beetle , який не залишається без уваги на дорогах , авто приїхало з мінімальними пошкодженнями - крило бампер та фара , безпека ціла , заводська , комплектація одна з максимальних - шкіряний салон , безключевий доступ , панорамний дах , круїз контроль , великий дисплей з CarPlay на android та інше . В наявності 2 ключі (що немало важно ) , два комплекти килимків , захисний килимок в багажник , зимова гума майже нова , літня на кілька сезонів вистачить . Увага - ТО проходили раз на 3 тик км , оскільки дружина більше не проїзжала за рік . Коробка - звичайний безпроблемним гідротрансфонматор , а не DSG !! Двигун дуже потужний , з такою вагою авто , просто вистрілює без перебільшень і в той же час витрата 10л/100 км по місту ( реальних ). Коробки та двигун працюють ідеально , ходова без жодного стуку . Із мінусів - протертий передній бампер , є кілька сколів на лобовому , нюанс по лаку на дзеркалі . За роки по авто жодних зауважень , тілько заміна масла та фільтрів . Продаємо бо є бажання оновити авто . Перекупи та площадки - навіть не телефонуйте , продаж не спішний .
Авто в максимальній комплектації. Пригнана з США, перший власник по Україні, рідний пробіг. Продається у зв’язку з сімейними обставинами. Машина по кузову і по салону в дуже хорошому стані. Разом з авто віддаю зимову резину на дисках. Для детальнішої інформації дзвоніть.
Другий власник в Україні. Машина в хорошому технічному стані, обслуговувалась регулярно у Дніпрі. Після 160 тис. км замінено ланцюг ГРМ — найважливіша і найдорожніша робота на цьому двигуні, новому власнику це вже не потрібно. По кузову: задня частина фарбована після незначної аварії. Всі подушки безпеки цілі. Приховувати нічого — є відео першого огляду та покупки авто, скину в месенджер за запитом. У 2025 році авто виїжджало за кордон — пройдено ТО та отримано сертифікати для європейських країн. Повороти переналаштовані на жовті відповідно до євростандартів. Встановлена охоронна сигналізація з автозапуском — дистанційний прогрів та контроль стану авто зі смартфона. У комплекті два набори гуми — зимова та літня. Салон просторий, комфортний для сім'ї. На трасі поводиться впевнено.
Продам авто, другий власник. Машина без ДТП, приїхала з царапиною на правому крилі (по він коду можна глянути). В авто зроблено: 1) двостороння сигналізація Starline з міткою і дистанційним запуском двигуна (13000 грн) 2) дзеркало заднього виду з камерою (є на фото, 5000 грн) 3) пофарбовані диски порошковою фарбою (11000грн) 4) тонування всіх вікон (4000 грн) 5) нова резина Nexen придбана в травні(19000грн) 6) встановленні B-LED лінзи (12000 грн) 7) повністю нова ходова, помпа та багато іншого, фото актів виконаних робіт додаються. Продаж з переоформленням. Перевірки на вашому, вся документація.
Продам гольфа в гарному стані Вкладень не потрибує В 22 році був фарбований замовілений та обешумлений По коробці мотору та ходовій питань не має. Більше розповім по телефону
Авто в ідеальному стані ,авто пройшло повне т.о замінено масло в АКПП та ДВЗ ходова частина в ідеальному стані ,пробіг рідний не кручений салон в ідеальному стані безпека вся ціла .Можливий розумний торг біля капота.,комплект зимової гуми в подарунок
Продам Volkswagen Jetta на газу. Газ вписаний в тех паспорт. Хороший і економічний автомобіль за свої гроші.
Продам Джету 2-го покоління 1991 року у непоганому стані 1.8 бензин, механіка Салон у доброму стані, люк працює та не тече, заводські передні електро скло підйомники Технічно без нарікань, є гідропідсилювач Тільки повне переоформлення Торг присутній
Продам т5 дуже доброму стані сів і пойхав ніяких вкладень не потребує . Повна маса навантаження 3490 кг це дуже рідкість . Ті хто йздить до Польщі зрозуміють.
Продам Volkswagen Passat B5 1997 року. Надійний та економний автомобіль на кожен день. Двигун 1.6 MPI, встановлений газ — машина економна в їзді. Мотор працює добре, коробка без нарікань. Кузов седан, салон охайний. Авто комфортне та просте в обслуговуванні. Ходова частина в нормальному стані, їде мʼяко. Хороший варіант як для міста, так і для дальніх поїздок. Документи в порядку, будь-яке переоформлення.
Продам свій автомобіль, в дуже гарному стані з невеличким пробігом. 2.0 дизель, мокра дсг . Усі питання по телефону. Дзвоніть на вайбер або ватцап . Купувався в Україні новим.
Продам бус після пожежі, всі деталі на фото або по телефонулександр. По документам пасажир 14 місць
Привозили для себе, гаражне зберігання, гума зимова Michelin в подарунок, релінги в подарунок, приємна і чиста в салоні, були незначні пошкодження.
Volkswagen Т5 2010року випуску з оригінальним салоном caravelle 8 місць в довгій базі таз рідним правдивим пробігом 268000км, 2.0 TDI двигуном. Машина 10 років в одного власника. Ніяких важких вантажів не возила. Стан прекрасний. Не бита, не фарбована, не полірована. Нічого не стукає та нічого не гримить. Їздить на 17 колесах Michelin що має хороший накат. Є зимова гума Goodyear. Присутні 2 ключі. Готовий їхати на будь- яку діагностику. На всі питання відповім по телефону.
Продам власний автомобіль, яким володію понад 15 років єдиний власник в Україні. Авто в нормальному робочому стані двигун надійний 2.5 т,д масла небере коробка щеплення ходова, без проблем. Акамулятор новий польський, резина зимова 1 сезон, літня 2 сезона. Детальніше по телефону.
