- 450 тис. км
- Подільськ (Котовськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Не гнила, гаражне зберігання, по ходовій нарікань немає, мотор працює добре, масло замінене, антифриз замінений, Є нюанс з кулісою (задня передача, погано вмикається ) більш детальна інформація по телефону
Объем 16 газ . Бензин. 1999 год Автомобиль надёжный не разу не подвёл Кандер заправлен Работает каждая кнопка Цена 3000 у.е. без торга Тел
Авто в хорошому стані, поварена, мотор перебраний, електрика справна, економна машина сів поїхав!!!
Продам авто в хорошому стані інформація в приват
масло фильтра поменяны , машина работает хорошо жалоб нет .
Продам авто,находу,мотор зроблений,кузов поварений,не гримить не шумить.Остальні питання за телефоном:ан.
Нормальний стан, їздить, все працює. Масло не бере. Сигналізація, центральні замки.
Продам зручне авто в доброму стані.
всім привіт,для шукачів покупців які шукають нове авто 2001 року це оголошення не для вас!!! про авто:авто в досить хорошому стані,кого цікавить дзвоніть завітайте на тест-драйв самі все побачите...салон збережений,кермо шкіра...музика штатна...мотор бензин 1.6 досить жвавий 77 kw/105 к.с AZD,по салону кожна кнопка працює...клімат контроль заправлений працює...масло motul 5w30 dexos2,VAG рідина ГПК і всі рідини заправленні і працюють...фільтри замінені...по кузову : кузов живий крім всім відомих слабих місць (вони оброблені підмальовані)...резина комплект 5 коліс зима континенталь ...Тай таке!!!машина піднята на алюмінієві проставки з переду на 2 см , ззаду на 3см... Пружини H&R 29349,замінено грм помпа подушка коробки передач Lemforder... Varta новий акумулятор,нові свічки,ремінь генератора та ролики, два ключа ,резина ,фари поліровані,по ходовій замінено сайлентблоки задні,каталізатор живий,замінено по колу тормозні диски та колодки на нові.комплект шин на титанах зима continental winter contact ts860 195/65 r15 практично новий протектор.
LT 46 Потрібно замінити деякі деталі ходової, деталі є наявності. Також є комплект майже нової зимової резини. По машині, багато що робилось та за нею слідкували. 3 тис тому була заміна двигуна. Капітальний ремонт турбіни та паливної системи. До холодильника потрібна дозаправка. Замінено генератор та стартер. 2 комплекти ключів. Поворотніки та фари стоять нові. Замінена поперечна ресора та передні стойки.
В хорошому стані. Газ четверте покоління встановлене в Польщі і розмитнена з газовою установкою. Я перший власник в Україні. Повністю на ходу.
Авто у чудовому стані, всі питання по телефону!
продам хороший автомобіль в користуванні.2роки поміняні всі стінки амортизатора пружини теж всі замінені замінені саліндлоки всі які були зношені , зроблена турбіна рік тому , замінена автомагнітола з камерою. заднього виду .літня резина має всього лиш проїжджено10000км є ще металеві диски з резиною зимовою але зношеною.
Авто в гарному стані, вкладень не потребує,все працює без нарікань.
Авто все в рідній фарбі з оригінальним пробігом і на екології! Має хорошу комплектацію: мульти кермо, парктроніки перед зад, круїз контроль, 2 зонний клімат контроль, електро ручник, авто hold, датчик світла, 4 скло підйомника, електро сидіння, bluetooth магнітола, підігрів дзеркал, кнопки складання задніх сидінь з багажнику, старт стоп система, титанові диски r16, противотуманки. Останні роботи по авто: заміна холодильника EGR, заміна ремня грм з помпою, заміна свічок, заміна корпуса термостата, реставрація генератора,повне то в грудні місяці масла фільтра. Машина кожного дня в ходу, всі кнопки працють жодних запитань по техніці немає.
авто їздить кожного дня.
дзвоніть буду радий розповісти про авто. ********** олег борисович
