- 325 тис. км
- Чорноморськ (Іллічівськ)
- Дизель, 2.97 л.
- Автомат
Авто на свій рік виглядає дуже красиво , ні чого робити не потрібно, сів и поихав куплений в Україні! На ообмін дорожче 23000
Авто на свій рік виглядає дуже красиво , ні чого робити не потрібно, сів и поихав куплений в Україні! На ообмін дорожче 23000
Володію авто 1.5року Авто обслужене, не фарбоване Що було зроблено мною: Задній ступічний підшипник Задні диски та колодки з направляйками Заміна гальмівної рідини Передні амортизатори Передні стойки стаба Чистка впуска Чистка форсунок на стенді Заміна електромагнітного клапана Свічки запалювання Масло в акпп 11тис назад Масло в двс з фільтрами кожні 5-6тис Машина бодро їде, коробка не пинаеться і не затягує З нюансів по авто це сидіння водійське сзаду, прочьос на передньому бампері та трохи зайшло на крило перед ліво( таким авто і брав) в Києві знаю де можна виправити та скільки по ціні, якщо буде треба то поділюсь контактами Є невеликий торг Пишіть, дзвоніть, розповім все що знаю про авто
є легкі рижики, газ, машина в купі, легкий тор, авто знаходиться кам’яна яруга.
Продам гольф 3 1,6 бензин машина на ходу в нормі мотор добре робить , підвіска перебрана є нюанси по кузову на свої роки
Авто в робочому стані, газ-бензин. При бажанні потребує косметики. Два компоненти гуми. Зима-літо.
Golf 2 88 рік , на бойовому ходу , детально по телефону , ідеальна машина для лісу / поля / міста . Розхід приємний , невибаглива . Негнила , нова страховка . Можливе переоформлення. + торг на переоформлення і каву)
Автомобіль на ходу заводиться в будь-яку погоду, мотор, коробка в порядку, газ працює, по кузову не гнила, документи в порядку оформляється.
- 1988 рік випуску - 1.3 об’єм двигуна - Газ/бензин - Газ 2-ге покоління - 170933 пробіг - 4-х ступінчаста коробка передач / механіка - передні колонки музичні 100Вт - задня одна не працююча - магнітола Піонер оригінальна - газ вписан Замінено: - тормозні колодки в круг - задні ступічні підшипники - шрузи зовнішні - клапана всі - шліфовали головку - стойки амортизаторів в круг - компенсатори - фільтр воздушний Масло не бере Їде бодренько, як для 1.3 Тільки переоформлення! **********
Авто доглянуте все працює 4стіклопідіймачі нова гума дискі орігінал легкосплавні іде добре те теліпався додаю ще запчастини додаткові звоніть питайте авто знімається з обліку
авто в хорошому стані деталі за телефоном
Не гнила, гаражне зберігання, по ходовій нарікань немає, мотор працює добре, масло замінене, антифриз замінений, Є нюанс з кулісою (задня передача, погано вмикається ) більш детальна інформація по телефону
Объем 16 газ . Бензин. 1999 год Автомобиль надёжный не разу не подвёл Кандер заправлен Работает каждая кнопка Цена 3000 у.е. без торга Тел
Авто в хорошому стані, поварена, мотор перебраний, електрика справна, економна машина сів поїхав!!!
