- 100 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
ваз 21099 інжектор. Потрібно замінити генератор
ваз 21099 інжектор. Потрібно замінити генератор
Продам Ниву в гарному стані. Мотор 1.7 не димить, не сапунить ,компресія 12 в кожному циліндрі. Резина зимова в хорошому стані. Мости і роздатка не виють і не гудять. КПП 4 ступка. Варити чи фарбувати не потрібно. Лед фари . Документи в порядку, власник. Страховка є.
Продам ваз 21043 в гарному стані Газ-бензин газ вписаний працює як на газу так і на бензині, по кузову не гнила трішки підкрашена,мотор 1.5 недавно після кап ремонту працює добре ,коробка передач без нарікань 4 ступка , салон чистий та доглянутий. Вчасно змінював мастила та фільтра. Авто готове до експлуатації вкладень не потребує. Документи в порядку є зв'язок з власником. Детальніше інформація за телефоном, або вайбер
Нормальний стан Не гнила Технічно все добре Хороша для роботи
Продам ваз 2105, кузов в нормальному стані, двигун 1,4 цепка, коробка Фіат 5 ст. Машина на повному ходу, експлуатувався кожен день, робота дім і наоборот. Днище оброблене. По двигуну є нюанс потрібно поміняти розпредвал. Паливо тільки бензин, газу не стояло. Є нюанс по мосту, потрібно сварочні роботи( прогнили опори пружин) рем комплект є, є редуктор робочий( той що стоїть на 4 легенько виє). Полу ося міняні. Я другий власник. Тільки переоформлення, машина ще на першому власнику. Машину не рвав в зимку, машина чисто для поїздки з точки а в точку б використовувалась. Це машина яка привертає увагу) Реальному покупцю торг біля капоту. Тг вотсап дзвоніть пишіть за детальною інформацією
Авто на полном боєвом ходу. Сів і поїхав.
Все працює. Вкладень не потребує. можливий пригон. Детальніше дзвонить **********
Продам ракету, в нормальному стані, документи в нормі,без АКБ він є але не тримає заряд.Пороги і піддомкратники гнилуваті.
Продам машину батька, є до неї причіп. Батько після хвороби, управляти авто не може! Машина з 2003 р. в одних руках. Машина не ідеал, руку прикласти потрібно. Мотор не капіталився, будуть питання – телефонуйте за номером **********
Продам автомобиль в рабочем состоянии, как говорится сел поехал. По всем вопросам звоните на телефон, отвечу в любое время.
Авто на ходу. Виконано зварювальні роботи. Необхідно ЛКП.
садись прокатились
Продам Ваз 2107 у хорошому стані, після кап.ремонту.Всі питання по телефону-Ваня
Продам машину в хорошому стані. Додаткову інформацію по машині надам по телефону
Продам ваз 2109 Baltic GL Машина 1998 року, експортна, рідний пробіг 78000км, Стоїть газова установка, Масло в моторі і коробці поміняв 500км назад Машина не гнила, не була в ДТП, масло не їсть, не димить, стан нормальний, В машині хороша музика, робив для себе В комплекті: самбуфер KICX 600wat Світлодіодна балка + 2 зимові шини R13 Сама машина підійде як для молодого пацана щоб поїздити відпочити так і для повсякденного життя Машина за великі гроші але вона того коштує, мінімальний торг буде Якщо без самбуфера балки і титанів то віддам за дешевше
Продам ВАЗ 2107 на повному бойовому ходу. Нюанси тільки те що рижики трохи по кузову. Телефон 09******77
зв'язок зі мною через вайбер чи вацап
Продам жигуль,на розварках,в гарному стані,є зв?язок з власником!!! Можливий торг.!
