- 34 тис. км
- Драгобрат
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
Авто на ходу кожен день,газ вписаний,в мене ген.доручення,їде як на газу так і на бензині.Реальному покупцю гарний торг біля капота.Дзвоніть,все розповім
продам ваз 21 09 ви хорошому стані
В продажі власне авто, було багато чого зроблено по авто. Встановлена спорт підвіска ss20 із заниженням,14 гальмівні диски.Встановленні 15 рідкісні легкосплавні диски із новою гумою.При продажі можемо домовиться змінити диски маю ще комплект 15 та 14 легкосплавних.Салон повністю шумований та перетягнутий в шкіру,сидіння теж перешиті. Стоїть гарна музика.Встановлений прямоток 51 труба нержавіюча сталь, паук 4:1. Встановлено двигун 21124 з коробкою пріора.Стоїть гарний газ на швидкоскоросних форсунках hana red. Була накатана прошивка під євро 0 та добавлено трішки лс.Встановлене дороге світло та змінені фари. Також встановлено гранта зеркала із м накладками.
Продам ваз2108, на ходу,в гарному технічному стані. За подробицями телефонуйте
Продам Ниву, 1998 року, я власник. Авто поварене, днище оброблене антикором, ходова перебрана, роздатка перебрана, масла фільтра замінені. Центральний замок, салон чистий, охайний не затертий. Газ вписаний, страховка.
Авто у хорошому технічному стані. Все справне. Деталі по телефону. Торг присутній!
Хороший ТОРГ. Продаю ВАЗ 2104, 1998року. 5-ступка, На авто стоїть ГБО- 2 покоління (не вписане в документи), 40 літрів таблетка. Машина повністю функціонує, вкладення за бажанням, щоб виправити нюанси по кузову(описані нижче та показані на фото). Колеса всесезонки в хорошому стані. Зовні авто немає значних пошкоджень(найбільші з них на фото): - Дірка біля колеса ліворуч - Царапина на лівому боці авто - ,,Рижик'' біля переднього лівого колеса Комлектація - Стоїть магнітола, дві колонки спереду, дві колонки заду(на кришці багажника) - Крісла від іномарки, зручні. Далекі поїздки не втомлюють, регулюються по висоті(на фото) - Фари LED, значно краще ніж стандартні - Додаткові фари встановлені внизу(на фото) - Додаткове світло заднього ходу(на фото) - Запаска - Форкоп Телефонуйте, розкажу детальніше. Торг
24 тис пробіг, вигідна ціна як для цього автомобіля
ВАЗ 21099 після незначного дтп,заводиться з півоберту ,двигун працює рівно нова гума зимова
Продам ВАЗ 21099, двигун 1.5 інжектор, експортний варіант. Авто працює на бензині та на газу. Газ євро 4 і вписаний у документи. По технічній частині авто на 5+. У ходу збита і не шумна. Ходова частина вся перебрана включаючи стійки. По двигуну все відмінно, не димить і не каптить. 20 тисяч тому був проведений ремонт ГБЦ, замінено антифриз. Масло і фільтри змінювалися 2 тис. тому. Також регулювалися клапани. Коробка 5 ступінчаста, вмикається м'яко без сторонніх шумів. По кузову місцями на деяких дверях по низах є невеликі здуття. Дно ціле. Встановлено фаркоп. Задня оптика нова. У передніх фарах стоять bi-led лампи, у туманках ксенон. Стоїть непогана музика. Салон у порядку, торпеда вся оброблена анти-скрипом. Скло все рідне крім лобового. Гума літня R13 на дисках у хорошому стані. Два комплекти ключів. Встановлено сигналізацію. З документами повний порядок, переоформлення. Детальна інформація по телефону.
Автомобіль виготовлений в Угорщині,у хорошому стані,не фарбований,без ДТП,без зварювальних робіт,власник по тех.паспорту,бережна експлуатація.Замінено комплект ГРМ,помпа,охолоджуюча рідина,олива у двигуні,фільтра,гальмівна рідина,задні гальмівні колодки,гальмівні циліндри,радіатор охолодження,пічки,електро бензонасос,катушка запалення,кришка трамблера,бігунок,нова вихлопна після колектора("штанів"),нова АКБ,літня гума на 14 легко сплавних дисках,зимова на 13 залізних. Переоформлення у сервісному центрі МВС,або "ДІЯ"- обов'язково! Торгу немає! м.Київ,ст.м.Позняки;м.Переяслав.
ваз 2109 балтика, фінська зборка, двигун 1.5 інжектор, економна. автомобіль бережно експлуатувався. колгоспу нема, річний пробіг 5-7 тис. два комплекта літньої резини титани, зимова на штампах
Продам 2107 1998 року машина на свої роки на хорошому ходу, по машині ходова вся зроблена, мотор бадьорий, коробка 5 Ступка, кузов на свої роки нормальний, є момент не критично, стоять титани р14, музика є, решта по телефону.
Машинка на ходу сів поїхав, кузов потребує вкладень
Авто в хорошому стані все працює можливий обмін на євро бляху
Всі питання по телефону. Газ вписаний в документах. машина в хорошому стані, сів поїхав, вкладень не потребує. ТЕЛЕФОНУВАТИ ЗА НОМЕРОМ Олександр
