- 300 тис. км
- Луцьк
- Газ, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Газ /бензин вписаний . На ходу ! Торг на місці ! Питання по номеру **********
Продам авто від власника на ходу. Резина передня нова. Є зимова і літня. Нові чохли. Є візуальні сліди зносу(ржавчина, вм'ятини). Потребує ремонтних робіт: варіння, покраска
продам ваз, на ходу, ходова в нормі, мотор масла не бере, не гнила, газ вписаний.
Машина в хорошому стані. По мотору та ходовій питань немає. Коробка п'ятиступка. Продаю тільки з переоформленням
Авто в чудовому стані, газ/бензин, гідро підсилювач керма, сигналізація, сидіння з іномарки. Ходова в чудовому стані. Працює як на газу так і на бензині. По авто питань немає сів і поїхав.
Продам машину, все працює, сам на ній їзджу! Все розібрано і зібрано як для себе.
На повному хорошому ходу. Хороший зовнішній вигляд. Кузов не гнилий, дно також не гниле. Коробка зварена! Мотор працює відмінно і без диму. Ходова в нормі.По коробці питань немає. Встановлено газ.
авто повністю справне негнелий,рідна фарба,газ бензин,двигун 1.5 працює ідеально,резина нова,авто до продажу неготували є подряпини та сколи,їздить довгий час старший чоловік,всі деталі за тел..
Я власник,любий вид переоформлення ...Машина їздить кожного дня.Перекупів не турбувати.Деталі за телефоном Діма.Торг присутній!
Авто в хорошому стані, повністю на ходу
торг біля капота.
В робочому стані, кпп 5-ступка, деталі за телефоном.
Автомобілі в гарному стані на авто встановлені дискові тормоза гідро ручник, світло ксенон, протитуманні фари ксенон, встановлено передні електро підйомники, центральний замок, кузов шумований, затонована, капремонт двигуна був проведений 40 тис. км. назад, по ходовій питань немає.
