- 40 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
все по телефону
все по телефону
Хороша ласточка! пороги і дніще поварине,все грає!
Ваз 2108 після кап ремонту Газ бензин Працює тільки на газу на бензині з покупки не їздив не пробував Коробка не вибиває їде плавно 1.3 5 Ступка Не гнила Поварена помащена Ляда закриваєця
Кузов у ??відмінному стані, без гнилі та іржі. По двигуну та коробці питань немає. Сіл поїхав.
Продам свою машину, 9 років в одних руках, мотор масла не бере, поваряна, стоїть ГБО (невписане). Продаж тільки з переоформленням. Можливий невеликий торг.
Продам ВАЗ 2109 в нормальному стані, ходова перебрана, подушки, стойки пружини нові. Стоїть ГБО 2 фільтра мінялися вчасно, балон-таблетка на 40 л. Передній і внутрішній жгут замінив, центральний замок новий без нарікань, встановив хорошу музику. По двигуну без питань( 1,5) карбюратор, бенз ел.насос, масло міняв вчасно і якісне( наступна заміна через 5000 км.) Зимня резина в ідеальному стані. ********** З нею віддаю 1.3 двигун.
Авто у хорошому стані, бензин + газ (4 покоління). Не потребує вкладень. Торг. Детально по телефону
Авто у гарному стані. Кузов повністю не фарбувався, але є підфарбовані місця. Двигун зібраний на високому рівні: високий блок(на нього є документи), ковані поршні, шатуни з Фольксвагену , великі клапани. 4-х дросельна система впуску та об‘єм у 1,8 літри дає вдосталь потужності щоб бути першим у стартах зі світлофора. Механічна 5-ступенева КПП з рядом R1 та система блокування диференціалу. Спортивні задні тяги підвіски та система випуску на трубі діаметром 63 мм. 15 тис. км після повного ремонту двигуна. Сидіння з підігрівом від BMW, автоматичні ремені безпеки, якісне тонування, ксенонові фари(четверта фара є в наявності), бортовий комп‘ютер, безшумні замки дверей. В комплекті є ще одна 4-ступенева КПП та багато запчастин.
Авто на ходу хочу двух колёсного чекаю на пропозиций
Авто в гарному стані поверене дно смолене мінялося масло в коропці также і в моторі може бути відео оглят у телеграм або на вайбер а так то всі пеианя по номеру телефона срочно плюс торг помальована в раптор
Доброго дня. Усі вопросы по телефону **********
1989 года Заз/бензин Стан сів поїхав Коробка 4/ступка Єсть форкоп Переоформленія Страховкі нема Запаска єсть По мотору нюансів нема
Продам Ваз 2107 стан нормальний сів і поїхав можливий обмін на мотоцикол що до обміму пропозиції скидувати на вайбер або вайцап. Більше розповім по телефону або у вайбер якщо не можете дозвонитися. Дякую за увагу
Продам ниву 1989 року.Машина потребує косметики,роздатка передній мост працює без нарікань.Дзвоніть детальну інфу по тел.на смс не відповідаю.
Газ /бензин вписаний . На ходу ! Торг на місці ! Питання по номеру **********
Продам авто від власника на ходу. Резина передня нова. Є зимова і літня. Нові чохли. Є візуальні сліди зносу(ржавчина, вм'ятини). Потребує ремонтних робіт: варіння, покраска
