- 145 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Сів поїхав звоніть все роскажу покажу
Лада 21099-1997 року випуску Інжектор Встановлений газ-бензин Передні склопідйомники Обʼєм двигуна - 1.5 Тонована вкруг Стан - ходова частина 8/10 По корпусу- місцями є декілька невеличких рижиків Авто на кожний день - сів і поїхав
Авто знаходиться в технічно справному стані, ГБО вписане в техпаспорт, встановлено ел. бенз. нас., є комплект зимової гуми на сталевих дисках, запаска, магнітола USB. На 200тис. км був проведений капітальний ремонт двигуна, замінена поршнева система. Авто деякий час не експлуатувалось, дефекти лакофарбового покриття видно на фото. Переоформлення зі зняттям з обліку.
Продам ваз 2109 на ходу є нюанси по кузову так все добре є проблема з карбюратором тільки на газу потрібно купувати новий а так все нормально
Машина на повному ходу перебиралась вся ходова в том числі мінялись стійки підвіски переоформлення обовʼязково На новій резині диски стоять титанові в гарному стані
НА ЗАПЧАСТИНИ Автомобіль був придбаний в салоні в 2007р., до тепер був у власності та користуванні лише однієї людини. У 2017р. був проведений кап.ремонт двигуна. У ДТП ніколи не був. Наразі машина має деякі візуальні пошкодження (невеликі подряпини, іржа, несуттєва тріщина лобового скла), які не впливають на її робочий стан. Автомобіль готовий до використання (не потребує ремонту).
Продам автомобіль. Стан задовільний. Більш детальна інформація за телефоном
Авто технічно справне, працює на газу і на бензині, ходова перебрана. По кузову є моменти, відповідно до віку авто, пороги, дніще живе,салон в нормальному стані. Документи в порядку.
Продам ВАЗ 21099, стан за свої гроші нормальний, інжектор, працює і на газу і на березині, торг на нюанси присутній, питання по телефону
Продам Ваз 21093 у хорошому технічному стані 2004 року випуску. Інжектор. Кузов не гнилий взагалі, тільки над лівим заднім колесом трохи є по арці. Економна. Газ вписаний у техпаспорт, але їздила тільки на бензині — замість балона лежить запасне колесо. Коробка 5 передач. Електричні склопідйомники. Фаркоп. Ходова у відмінному стані - м'яка і нічого не стукає. Масло не бере. Компресія в трьох циліндрах 12 атмосфер, у четвертому - 11 атм - це відмінно. Взимку поставили новий радіатор пічки салону, і новий датчик витрати повітря та лямбда-зонд.
Авто на свої роки в чудовому стані, двигун та коробка роблять як треба сів і поїхав. Є сигналізація, магнітола, mul-t-lock, комплект зимової гуми на дисках.
Продам автомобіль ВАЗ 2110/2002р./механічна/Хороший стан,вкладень не потребує,пробіг рідний275 тис.мотор сухий і працює добре,масло не їсть і газ ніколи не бачила,коробка не гудить,ходова без зауважень,нові шини зима літо на летих дисках,є сигналізація і центральний замок+2ключі,новий акум,кузов із середини оброблений пуш салом,днище антікорозійкою,пороги поварені +віддам деякі запчастини,всі штатні кнопки працюють,тріщіна лобового скла посередині скину ціну,по кузову є сліди експлуатації не критично,тільки переоформлення!!! Замінив,головний тормозний циліндр,троси ручника,задні барабани,внутрішній і наружні шрузи,передні фари лінзи,масляний насос (7тис.назад)Генератор Атек ,бачок розш,радіатор,саксофон,паливний насос,задні амортизатори(15тис.назад)патрубки охолодження(селікон)свічки(ірідійові),стартер(15тис.назад)тормозні циліндри передні і тормозні колодки,подушки двигуна верхні і нижні,повітряний патрубок двигуна,правий підшипник колеса,передні стійки,передні диски Бош,трос щеплення,скоби супорта(8тис назад)ремінь генератора(8тис назад)Дросільна заслінка,капіталка голови ,заміна масла двигуна,фільтри паливний і повітряний,масляний,помпа,ремінь ГРМ(2тис.назад) натяжні ролики,масло Ельф. Замінені всі датчики. Страховка свіжа 22.05.26.Замінено 500 км назад Корзину щеплення,Маховик,первічний вал, підшипники,торг біля капоту.
в доброму стані,1.5 інжектор, п'ятиступка,газ 2 покоління (обслуговуваний), масло, свічки замінені,по електриці все добре, також є задній парктронік.
Продам жигуля газ -бензин у нормальному стані , для рибалки і лісового відпочинку , не димить не сапунить , на бензині працьує чітко! Масло і фільтра замінені в ходу приємна та мягка ,по ходовій все в нормі з заду всі нові саленблокі з переду ще нормальні, рульова не веде , по електриці все основне справне , акумулятор 75ач добрий, з документами порядок! Переоформляється , страховка свіжа , із недоліків це пом’яті пороги, днище з водійської сторони потріскане замінити тросик ручника ,замінити замок дверей що би закривалася на ключ, відремонтувати склоомивач або замінити , він там ножний ну і Настроїти Гбо , газ є все на місці просто не стабільно працьує . Торг присутній ! :) Гарного всім дня! **********
Гаражне зберігання. два комплекта нових шин зимня та літня. стеклопідйомник. нова магнітола. прошла сто. газ, бензин. Не бита.
ВАЗ 21150 гарний стан 2005 року 1.5 бензин
